Отговори
# 60
  • Asenovgrad
  • Мнения: 0
   Благодаря за новата тема Simple Smile
Тези дни и аз се преборвам с този грип, остана ми само кашлицата, но и нея ще победя Simple Smile Няма да се даваме толкова лесно нали така ? Simple Smile Бързо оздравяване и на другите болни момичета.
Вчера и ние бяхме на консултация - моя доктор не е много подробен само казва, че всичко е наред и е във норми, и това ми стига не се се притеснявам за размери, килограми и т.н. Потвърди, че не се вижда нищо ( няма пишле и е момиче).
 Искам да помоля за паролите за албумчетата, ако може разбирасе Simple Smile
  Хубав ден желая на всички Simple Smile

# 61
  • Мнения: 1 402
Момичета спокойно с тези килограми, в последните месеци е абсурд да ги измерват точно бебоците. Едни ще вървят по-напред, други по-назад с размерите и така  Grinning. С първата бременност и аз все се притеснявах, че бебето го изчисляваха много малко - 2,400 един ден преди да родя го измериха, вървеше назад с три седмици - по календар бях 39-40 сед., а ехографа го даваше 36-37 сед. тогава ревах в кабинета на докторката, че сигурно на бебето нещо не му е наред щом е толкова малко  Simple Smile. Той пък взе, че се роди 3,850 с всички екстри за мен - епизотомия, вътрешни и външни шевове, форцепс... тъй че сега не драпам за голямо бебе  Laughing и не им обръщам внимание на мерките.

# 62
  • Мнения: 2
  bouquet Simple Smile  Запис и от мен в новата тема  Simple Smile  bouquet

# 63
  • Мнения: 26
Момичета, преди осем години моя позната, която роди месец преди мен влезе да ражда момче и когато го роди разбра, че има момиченце. Така че случват се грешки, а лекарката си беше заложила колата на това че ще е момче (практика при нея - старозагорски се сещат коя е Mr. Green), но разбира се не я даде след объркването  Laughing

# 64
# 65
# 66
  • София
  • Мнения: 59
От днес и аз се регистрирам в редиците на болните  Laughing . Явно приема на витаминки, плодове и медец не се противопоставя на болестите  ooooh! , та от през нощта съм с ужасно дращене в гърлото и постоянно ми е жега, добре че поне температура нямам. Хайде, оплаках ви се вече  Sad

# 67
  • Мнения: 477
Съвсем ви изпуснах и началото и края, и всичко, за което- простете! Та срам не срам ей- на тая страничка се записвам чак !  Embarassed
 Mr. Green
А, забравих- Темата е много весела!  Hug

# 68
  • Мнения: 1 272
Момичета в тези седмици са нормални и допустими разминавания в теглото с 500 гр. Стават все по-относителни измерванията.
Аз какво да кажа като преди 2 седмици бебето беше почти 2 кг, а онзи ден я сметнаха 1800 гр. Просто използваха различни таблици на различни апарати. Важно е да се развиват см на главата, крачето... Другото е само хипотези. Едни бебета имат повечко подкожни мазнини, други по-малко.

# 69
  • гр. София
  • Мнения: 2 531
Настигнах ви с четенето.
Чудна нова темичка!  Grinning

Днес бях за първи път на запис на тонове. Всичко му е наред на бебочко, но реши да покаже на акушерката цялата си акробатична програма, та жената едва успя да намери къде по корема ми да сложи коланите  Joy Joy Joy

Болничките, бързо да оздравявате!  Hug

# 70
  • Мнения: 8
Graybutterfly, мда, това с нараняванията си е + при не особено голямо бебе, но аз искам да е здраво, ако ще да ме разпори.  Praynig  Не, че виждам зависимост между килограми и здраве, така че и аз не знам защо се филмирам толкова. Просто съм патка и тва е.  bowuu


Като се ходи на тонове, има ли значение какво сме яли, пили, ходили ли сме до тоалетна и т.н.?

# 71
  • гр. София
  • Мнения: 2 531
Като се ходи на тонове, има ли значение какво сме яли, пили, ходили ли сме до тоалетна и т.н.?

Няма значение храната, но е хубаво да си се изпишкала преди това, че да не ти се налага да се стискаш. На мен днес записа ми го правиха 44 минути и съответно трябваше да лежа. Затова първо отидох до тоалетната.

# 72
  • Мнения: 637
Поздравления за добре оформената тема  bouquet
Момичета, наистина не се впечатлявайте толкова от тия мерки и теглилки. По-важно е за мен на записа на тоновете всичко да е наред.
Утре излизам в 45дневен Party Времето да минава по-бързо, че вече нямам търпение Laughing

# 73
  • Варна
  • Мнения: 256
Записче и от мен в новата темичка  Simple Smile Днес и аз бях на преглед. Бебка си расте, качила е кг и сега е 2442 гр, главично предлежание. Плацента и води всичко си е в норма. Очаквах, че доки ще ми каже да дойда по-скоро, а се записах чак за 20 ноември, а термина ми е на 1 декември  newsm78, но сигурно при лекарката на ЖК ще зачестят посещенията, утре ще разбера.
И мен преди две седмици се опита да ме хване някакъв грип, но взех мерки Инфлуцид таблетки и Хексоралетен Н( за гърлото, че ми е слабо място) дали има по 5 таблетки от двете да съм приела и ми се размина.
Пазете се и оздравяване на болничките мамчета. А аз да се захващам с четенето, че утре и в събота 2 изпита  Weary и след тях още 5  smile3514 и нямам търпение да свърши всичко и да си се наслаждавам на коремчето и малкото човече после.
Лек ден и се радвайте на топлите октомврийски дни !

# 74
  • Мнения: 8
Ох, добре, че мъжО ще идва с мен на тонове да ми прави компания.  Laughing 

Зимна роза, 44 мин.. аз ще се схвана толкова време в една поза.  #Crazy

Общи условия

Активация на акаунт