Коледно-новогодишно- юлска!!!

  • 48 334
  • 741
  •   1
Отговори
# 30
  • Sofia
  • Мнения: 523
Иве, да се оправя вече Ники!  Hug А защо не БиоГая на хапчета - приятни са на вкус.
Нашите деца не ги включват в никакви празненства в момента ... Нали са пришълци ... Sad
Били, Сашо е на абсолютно същото меню. От мусаката яде само картофите обаче....
Миналата седмица им правих тиквена крем супа - ядоха със сирене и целина.

# 31
  • София,
  • Мнения: 4 267
Добре дошла на прекрасната малка Ема!   bouquet  Уинки да Ви е жива и здрава!   Hug А баткото да оздравява бъзро! Ти нали си в болница още или си си вече в къщи?
Иве давай биогая на хапчета от 10 мл. по цяло, приятни са на вкус, Вероника ги обожава, тя за бонбонки ги ползва Mr. Green. Да се оправя вече Ники, милото много се измъчи! А какво даваш друго като лекарства, ХЛ непомогна ли? Не ти ли изписаха някакви капки за колики, тоя вирус е такъв със силни колики, като при бебетата и Вероника много я болеше коремче, така плачеше. Знаеш ли аз давах Шуслерови соли № 7 - съдържат магнезий, който отпуска гладката мускултура и предотвратява спазмите. Вероника даже само с него се оправи! Когато най много я болеше разтворих 6 таблетки в 50 грама вода и през петнадесет минути давах от разтвора и така цял ден, действително я успокои, после следващите дни и давах по една таблетка през два часа и постепенно ги намалявах. Peace

Аз днес ходих най после до ДГ, в която съм пуснала кандидатура през системата. Забележете, в сайта и пише "Добре дошли" вратите ни винаги са отворени, да разгледате, новата градина, да се уверите, да се консултирате! Парадокс едно - вратата е заключена с катинар  Crossing Arms - още външната врата на двора, няма влизане, без да те пусне охраната. Това е един възрастен дядо, който те разпитва до десето коляно какъв, си що си, за какво и не пуска, единствено пуска да влизат персонала, и родители на деца които са вече приети за записване, е да ама те записванията минаха отдавна. Директорката я нямаше и той изобщо не ме пусна, върнах се след час отново, но уви тоя пак не ме пусна, директорката била казала, че не приема никого, особено родителни на деца, които не са от градината и не са приети. Аз му обяснявам, че искам да разгледам, да видя изобщо какво предлагат и да разбера дали изобщо има смисъл да кандидатствам за нея, а той ме връща. Имало над 300 желаещи, и чакащи, и нямало свободни места, да съм си пуснала кандидатура през системата! Еми аз съм пуснала, ама нали все пак искам да видя за какво съм пуснала! Както и да е - звънях и по телефона, докато съм още отвън да я видя тая, защо се крие, ама уви не вдигна и се прибрах.
Ей ама много ме хвана яд, направо подивях, егати, каква реклама са си направили и през сайта и във ФБ, а в дейтвителност какво им е отношението. Аз обаче съм упорита и все пак се свързах с нея, по телефона - цял ден и звънях и накрая ми вдигна! Казах и че я търси една майка, на която и е отказан достъпът и защо се държат така, като че ли ДГ е нейна, веднага омекна, казах и че си кандидатстваме през системата и че имаме 11,2 точки при първо желание при тях, но все пак че искам да видя какво предлагат, и дали изобщо има смисъл да чакаме, защото в системата наистина пише че нямат свободни места, ама няма и никакви чакащи - освен нас. Дали ще обявяват нови места, дали да чакаме. Тя ми каза, че просто капацитетът им е пълен, и няма как да се отпуснат места на този етап, поне за тази година, единственият вариант е с трансфер, ако някое детенце от тяхната градина и то от тази група се премести в нашата - просто да се разменят децата, ама такъв вариант засега няма! Аз съм сигурна че те от нашата градина доста деца са отишли при тях! Както и да е .. отказах се, така или иначе, сега съм пуснала друга градина, от която имам добри отзиви и там имат 12 свободни места, само дето ми е доста далече, но ако я приемат може и да я запиша там.  Sick

Последна редакция: чт, 18 окт 2012, 15:34 от <eiffel tower>

# 32
  • Мнения: 616
Уинки честито Да ви е жива и здрава малката Ема.  bouquet
Писах във ФБ ,но чак днес защото Сашо е с разстройство и аз лежах вчера почти цял ден ,но не съм сигурна дали при мен не е на нервна почва.
Бързо да се оправят всички болни този вирус е много гаден.Сашко е на диета от черти дена вече не иска да вижда сухари и картофи днес цял ден мрънка и плаче за едно кексче поне.
Дани не знам какво да ти кажа ,че като чуя за ДГ вече се изривам.

# 33
  • USA
  • Мнения: 559
Много благодаря за поздравите и хубавите пожелания!
Още сме в болницата, но таткото и баткото имат свободен достъп до нас. Криси е по-добре, но снощи пак е вдигнал температура.
Хриси, дай му банан. Кокосова вода ако се намира също много помага.
Дани, ужас с тези детски градини. То в Бг директорка на ДГ да си! Като царици са.
Иве, дано вече да се оправя Ники. Много гаден вирус.

# 34
  • София
  • Мнения: 3 414
От снощи опита беше с банан,по добре без него или трябвало да е опечен.По добре ябълка печена.Тук ги блъскат с разни отрови да ги задържат зелени и после става мазалото.Стискайте палци че съм наплашена от снощи и щом се стъмни ме втерсе и стомаха ми е на топка и ще повърна от нерви.
Ункс снимчица нещо????

# 35
  • Мнения: 384
Велинче,прекрасна новина!Много се радвам!Името е супер,и аз го харесвам много!Много радост с малката Ема!Баткото да се оправя бързо!  Hug
Иве,бързо оздравяване!
Хора много искам да се видим някак!
Никола не е ял супа от 2 годишен,нито манджа само разделно се храни.Ужас тоя му корем как издъжа,и зимата като дойде още намалява храната,няма оправия.Притеснявам се да не си повреди стомаха.

# 36
  • sf
  • Мнения: 10 081
При нас пък обратното, Вико яде почти колкото баща си, ако не го спирам  Rolling Eyes
тая вечер правих яйца на тиган, 5 изяде и искаше още, ама не му дадох, и седи до мен и ме гледа с поглед на гладно цигане  ooooh! и това гарнирано със салата, хляб, после круша и данонино, нема изхранване

# 37
  • София
  • Мнения: 3 414
Моите също ядът много,Никчето сутринта реве "Искам наденицацаааааа"А брат му "е за наденицата те `утрепах"
Видяхте ли ми новия аватар Joy ей сега се сетих и ги разглеждах и пия ракия че иначе трябва транквилат,а хомеопатично неможе че съм ФаФла.

# 38
  • Мнения: 616
Сашко също е ящен.И почти нищо не дели всичко си хапва.

# 39
  • София
  • Мнения: 568
Честита принцеса Ема на Уинкс! Да ви е жива и здрава, спокойна и много да се обичат с батко си. Много се радвам, че всичко е минало бързо и бързо вазстановяване ти желая, Уинкс!  Hug

Ками, църквата за която говори Уинкс до пожарната на Раковска се казва Св. Параскева. А иначе за Св. Неделя бъди сигурна, че претупват кръщенетата. Най-добре отидете събота и неделя когато има кръщенета и вижте, но там всичко е на конвейрн.   Sad

КироваHug Дано намерите решение на проблема. Не можах да пиша във ФБ.
Иве, да ти оздравява Ники. Много ме разсмя с наденицата. У нас Ирина редовна разиграва тази реклама.
На Били и Айка специални поздрави!   bouquet Много се радвам за хубавите новини.  Heart Eyes Леки бременности.  Hug Следя ви.  Wink
 

# 40
  • Мнения: 1 098
Ками, доволна е от церемонията. На място записа дата и час и остави капаро.
Иве, аз давам Лактофлор на таблетки. Много са вкусни за смучене.
Юли си хапва повече от Дели, но и двамата са малко на кг. Дели е 19, Юли 10кг.

# 41
  • Canada
  • Мнения: 231
Winx, честита дъщеричка Ема!  Hug Много да е здрава и много да ви радва! На Криси пожелавам бързо да оздравява, за да може по-скоро да нагушка сестричката си! На теб - бързо възстановяване!


Герка, радвам се да те "видя"! Hug Как са Софи и Ири?


Кирова, каквото и да е - бърз положителен развой пожелавам! Hug

# 42
  • Бургас
  • Мнения: 1 223
Слаби ви били децата...  Mr. Green Кривчо още е 16,800. Яде мусака, кокошка печена  Joy и "гладка пържола" (разбирай на тиган)   hahaha През останалото време "сандвич с кашкавал между две филийки" и шоколадЕНо яйце. Будала.  ooooh! Всяка вечер един и същи сценарий - "оооо няма да я ям тази гадост". Снощи се спазарихме и направих мусака, обеща че ще яде. За късмет беше доста гладен след градината, а аз нали съм нахална му напълних чинията и допълних с кисело мляко. Еми не знам къде го събра. Всяка вечер след храна ритуала е да се качи на кантара и да издекламира цифрите: "еднооо седем и двеее, ааа не едно седем и пет". Станахме да проверим  ooooh! И след малко каза - отивам до тоалетната  hahaha

# 43
  • Асеновград
  • Мнения: 45
О и Тедо се тегли след вечеря да види дали е пораснал , но не познава цифрите , вика ни да му кажем с колко е пораснал.
Снощи любимите му пълнени чушки не ги опита , наяде се със сух хляб и каза , че в чушките имало меки моркови , вбеси ме.
А тази нощ не спах , чудих се какво да правя по нощите , за да ми се приспи и сутринта като яхнах метлата хубаво ги подредих и двамата  Twisted Evil.
Айде да се оправя вече Ники  Hug.
Сашко също  Hug.
Гери , здрасти , вясвай се по-често , веднъж на половин година например  Laughing.

# 44
  • Мнения: 766
 Hug
Аз за кг ще замълча, че като чета леко се притеснявам   Rolling Eyes Ина по принцип си е от ящните, и тя като Вико 5 яйца може да похапне, че да иска още после   ooooh! но има моменти, в които хапва по максимум 1/2 филийка сух хляб. После обаче си наваксва  Mr. Green
Ники, Сашко, Криси бързо да се оправят Praynig
Дани за ДГ нямам думи  ooooh! дано ви провърви в другата  Hug
Кирова Hug

Общи условия

Активация на акаунт