Коледно-новогодишно- юлска!!!

  • 48 426
  • 741
  •   1
Отговори
# 195
  • sf
  • Мнения: 10 143
Няма спазми, още в неделя беше добре,но чак днес го пуснах. Още изкашля чат пат някакви секрети.
Ние днес сме на пица- 5 тави опекох  Rolling Eyes

# 196
  • София
  • Мнения: 254
Вики, блока ли изхрани???

# 197
  • Мнения: 329
Вики, блока ли изхрани???
Laughing
Знаете ли дали има книжки на лего с инструкции за направата на разни фигури, къщи и т.н?

# 198
  • Sofia
  • Мнения: 523
Ками, потърси в youtube - има видео инструкции. Сашо от там си гледа разни неща и после ги строи. Или направо на сайта на лего огледайте модели. Ама съм убедена, че не ви трябва инструкция, за да строите с лего - просто много части Simple Smile http://service.lego.com/en-us/buildinginstructions/ - тук има търсачка на инструкции за строене

Да се оплача - снощи за 20 мин адски ме заболя гърлото - сега едвам преглъщам?!? Дано не е нещо заразно, че да не се тръшнат и децата.

# 199
  • sf
  • Мнения: 10 143
ДД
Аз си правя гаргара с топла кока кола. И смуча стрепсилс, не съм по-добре,ама не съм и по-зле.  Joy
Ходихме с Д да подаваме документи по "Аз мога", лудница, той стана в 6 да пази ред  Rolling Eyes
но поне минахме.
Сега съм почивка от Виктор  Mr. Green  после се захващам с шетане / много ми е смешна тая дума/  Joy

# 200
  • Мнения: 766
А добър ден Simple Smile
Ина - с гнойна ангина  Tired Цяла нощ свалям температура, за една бройка да отлетим към Пирогов че стигна до 39.2  ooooh! но .................. овладяхме положението. Аз останах дежурна, мъжа поспа малко и замина на работа. Сега е добре, до 38 качва, но се държи все едно нищо и няма - т.е не сяда на едно място и за всяко нещо трябва да и помагам,а  аз съм като парцал Sad(
Вико,  5 тави  Rolling Eyes - търговия ще развърташ ми се струва Wink
а аз се чудя какво да правя за вечеря  newsm78

# 201
  • София
  • Мнения: 254
Там-там, с какво я лекуваш?

Според мен трахизан е доста по-ефикасно от стрепсилс. Кая напоследък само с тантум верде пък й третирам гърлото, че поне не й е неприятно.

# 202
  • Мнения: 766
На антибиотик е - Панцеф

# 203
  • Мнения: 616
Там-там компрес от извара и невен с прополис за пръскане ще облекчат болката.
Вики какво записахте по програмата ,аз свърших миналата седмица минаха ми и изпитите.

# 204
  • sf
  • Мнения: 10 143
Кирова, ти по миналгодишната ли програма?
Аз записах испански и маникюр, а Д гръцки и компютърен дизайн.

# 205
  • Мнения: 616
Да по миналогодишната програма.

# 206
  • София
  • Мнения: 3 414
Какви са тези програми,заинетересува ме испанския.Вико маникюра да беше казала щях без пари да те науча,то не че много ще научиш на курса,аз на него не научих а в процеса на работа и после като гледах от известните

# 207
  • sf
  • Мнения: 10 143
Иве, програмата е финансирана от Европейския съюз, за работещи хора, ако те одобрят, може да караш курс по език или пък професионална квалификация, имаше доста неща. Но документи се приемаха до вчера.

Ние днес ще ходим до Ботевград да си сложим зимните гуми и да навестим родата .

# 208
  • София
  • Мнения: 3 414
жалко.А кога се ходи на испанския и къде?

# 209
  • sf
  • Мнения: 10 143
За което и да е, се ходи , ако те изберат, ти си намираш фирма, работеща по тази програма и си избираш курс, който ти е удобен, за време,място и т.н.

Общи условия

Активация на акаунт