Попово

  • 18 982
  • 286
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 134
eто ме  и мен  Flutter, завърнахме се от морето, не го наричам почивка, понеже се оказа, че без Ивайла не мога да разпускам, звънях на бабите по 10-20 пъти на ден  Embarassed, а тя беше на върха на щастието обгрижвана от 3 баби и 1 леля, изобщо не съм и липсвала. Посрещна ме с едно отчетливо "баба", не се зарадва когато ме видя, по-скоро не ме позна  Rolling Eyes, Анитка ме успокой, че и по-зле ще става откъм предпочитането на баба пред мама  ooooh! Crossing Arms
В сряда ни предстои кръщене ако чуете рев, да знаете, че не сме харесали попа  Joy
За повода се завърнаха роднините от чужбина, всеки я разнася на ръце и моята кротка Иви стана една глезла, до месец ще сме се простили тотално с моята желязна дисциплина  Sick
Ами това е от мен за сега, след повода ще разказвам и ще покажа снимки   bouquet

# 226
  • Мнения: 1 723
            Ей ме на и мен. Хич не съм  активна, прави сте.

    Красе, какво да ти кажа чак се чудя. Мен Явор в последно време все ме гони с "Мама Ани маха, иска види баба" . А като порасна дребния бабите станаха бол. Преди това аз си знаех как се оправях самичка. И сега съм лошата майка с опитите за строяване на малкото инатче. А всички останали са от добрите. Ама карай, надявам се и тоя период ще мине ( че да не лъжа ,ама си ми е криво все да ме гони).

    Стискайте палци в Понеделник да топнем и ние дупета в морето. Дано тръгнем!

            Айде , това е от мен ! Леки почивни дни!

Последна редакция: нд, 12 авг 2007, 15:08 от ant

# 227
  • Мнения: 1 938
Привет, момичета!
Аз скоро бях във вашия град. Пих кафе в "Grande".
Както вече съм писала, моето село е Иванча. Постояхме 5-6 дни там.  Heart Eyes По-късно ще пусна снимки.  Hug

# 228
# 229
  • Мнения: 111
Ех,Nellina така като гледам доста добре сте си изкарали на село:)Чист въздух. GrinningИзкефи ме кръчмата на господин Вангелов:)От доста време не съм ходила към Иванча:)

# 230
  • Мнения: 1 938
 Аз не бях ходила в Иванча 9 години.  Sad
Обаче тази година най-после отидох. Heart Eyes Hug Heart Eyes

Последна редакция: нд, 12 авг 2007, 15:51 от Nellina

# 231
  • Мнения: 1 938
Eхо, мами поповчанки, къде стееее?  Hug
Koketka, част от твоите снимки не са ли правени край реката на с. Иванча?  Embarassed

# 232
  • Popovo
  • Мнения: 571
Eхо, мами поповчанки, къде стееее?  Hug
Koketka, част от твоите снимки не са ли правени край реката на с. Иванча?  Embarassed

Да точно там са правени  Grinning. И в твоя албум има снимка точно на моста на който децата ми са снимани.

# 233
  • Popovo
  • Мнения: 571
Ние бяхме на почивка в Албена, ако знаете как не ми се връщаше...
Снимки в подписа ми.

# 234
  • Мнения: 1 938
Чудесни снимки!  Hug

# 235
  • Popovo
  • Мнения: 571

Мерси, мерсиии  Embarassed

# 236
  • на втория етаж
  • Мнения: 248
Лелеее,то голяма тема имало за Попово,пък аз съм я проспала.
Здравейте и от мен,градски.Гледам всички сте млади майчета,а аз съм на светлинни години от памперси,биберони и детски градини.
Познаваме се с  kriss` -   smile3521 newsm10 newsm17 smile3503 - ама да видим,дали ще се сети?!?!
Хубав ден ви желая на всички!

# 237
  • Popovo
  • Мнения: 571
Добро утро, черпя ви с кафенце.
Добре дошла Lina kaz   bouquet

# 238
  • Мнения: 134
Познаваме се с  kriss` -   smile3521 newsm10 newsm17 smile3503 - ама да видим,дали ще се сети?!?!

срам, не срам си признавам, че не се сещам  Embarassed Sick
може ли жокер  Blush

# 239
  • Мнения: 134
Познаваме се с  kriss` -   smile3521 newsm10 newsm17 smile3503 - ама да видим,дали ще се сети?!?!

Веси, разкрита си  Laughing, но не от мен  Rolling Eyes, Митко беше  Peace

Общи условия

Активация на акаунт