Стерилизатор-да или не

  • 8 351
  • 71
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 191
имам стерилизатор на NUK много съм доволна Peace

# 61
  • Града на Лили Иванова
  • Мнения: 99
Аз ползвам на д-р Браун струваше около 40лв,но мисля че си заслужава парите.Използвам го като слагам в него и др;марки шишета като махам скаричките т.е гнездата.

# 62
  • Мнения: 1 031
Аз съм със стерилизатор на Чико и съм много доволна. Предпочитам бибите и шишетата да минат термична обработка, студената стерилизация било то с таблетки или течност нещо не ми вдъхва доверие. Предполагам че ще събере шишето на Д-р Браун защото самия стерилизатор е доста висок. А за размери беше май ш20/д20 или 22/22

# 63
  • София
  • Мнения: 2 164
Ако смяташ да кърмиш, не ти е нужен стерилизатор.

# 64
  • Мнения: 164
Идално !Благодаря на

Дали е възможно да кажеш някаква височина -моята микровълнова е 19 см  Thinking

# 65
  • Мнения: 247
Още преди да се роди взехме стерилизатор на Avent - доволна съм Grinning

# 66
  • Бургас
  • Мнения: 6 412
използвох пластмасова купа с капак  в МВ за около 10 минути ,т.к. и аз докато се наканя да купя и после се отказах,защото стерилизаторите всъщност са точно това

# 67
  • Мнения: 832
И аз си бях взела на Джордани, но един път намерих шишето разтопено вътре и от тогава не го ползвам. Стерилизирам всичко в бързонагряващата кана - лесно, бързо и удобно.

# 68
  • Мнения: 3 698
Използвам стерилизатор на Чико и съм много доволна, всичко става за 10минутки.За няколко дни ми се наложи да ползвам и течност за стерилизация /също на Чико/,процедурата трае 30мин., мирише ужасно, после всичко трябва да се изплаква с преварена вода /така е в указанието към течността/ и пак мирише.Препоръчвам стерилизатора на Чико.

# 69
  • В кошера...
  • Мнения: 527
Мисля, че това е едно велико изобретение - парният стерилизатор за микровълнова. Ползвам на Авент и всичко слагам вътре. Защо е удобен?  -  защото като измия и наредя всичко вътре, само завъртам копчето на 5 мин. и съм свободна да правя каквото следва, т.е. не се налага да стоя и да пазя котлона или да засичам време. В него се запазват 3 часа напълно стерилни.Каквато съм забравана - за мен е измислен!!! Grinning

# 70
  • Мнения: 5 299
Изобщо не съм се чудела дали да си купувам стерилизатор. Купих си няколко таблетки на Чико, и това беше. Против съм прекалената стерилизация.

# 71
  • Мнения: 1 370


Много удобна вещ, само при положение, че не кърмиш

Общи условия

Активация на акаунт