ДЖИНСИ

  • 4 358
  • 64
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 299
Повече от 50лв. за дънки не давам. Crossing Arms
Предпочитам свееетло сини, леко чарлстон. Но имам всякакви  Thinking
Абсолютно същото се отнася и за мен Flutter Имам слабост към по-светлите цветове Heart Eyes Преди никога не съм си купувала скъпи дрехи, до преди няколко дена, си взех едно долнище(спортно) за 70 лв, и още сънувам кошмари Blush Такива пари повече няма да дам за дрехи, защото се убеждавам, че качеството не определя цената. Разочарована съм в много случаи.

# 16
  • Magrathea
  • Мнения: 2 771
Не знам как да отговоря. Доскоро купувах само един определен модел на Motor jeans, но го спряха от производството. Невероятно ми беше удобен и от години и дънки и джинси- все него. Иначе джинсите бяха на цената на дънките - около 60-70 лева.

# 17
  • Мнения: 4 371
Първа и втора опция - да, трета - не Naughty
За мен е грехота да дадеш 500лв за дънки, дори и да ги имаш парите Rolling Eyes

Абе, Карен, мини през някой Авантис - или на Витошка, или на Мария Луиза. Все ще и намерят нещо готино до 50 лв.

Смърфи, на Мария Луиза не са ли по-евтини от колкото на Витошка? Или съм в заблуда? Имам предвид едни и същи модели, но май с различни цени в двата магазина Thinking

# 18
  • Мнения: 843
Моите килограми непрекъснато  се менят :  + 5 после - 6,  после  + 7 , за това избягвам да купувам скъпи дрехи напоследък.  Първа и втора  / радко / опция.  Заседяват после по гардеробите или им минава модата / дънките  - пазя..  винаги  има къде да се сложат, освен шалварестите преварени модели Joy/
    хммм. непрекъснато се опитвам да се напъхам, я в нещо старо и златно или пък новото ми хлопа:-)) Мъкааааа...

# 19
  • Мнения: 5 622
 Карен, аз съм с твоя ръст и нося твоя номер горе долу. Дънките ми са с номер 27-29. Според мен ако си с нашия ръст и носиш 26, трябва да си съвсем скенджа...

# 20
Imam vsqkakvi no naposledak si kypyvam samo Miss Sixty Crazy (poslednite 3 4ifta sa mi ottam) i sam mnogo dovolna. Imam i Diezel (danki i blyzki) ot 3 godini i ne sa mradnali.

# 21
  • Мнения: 5 317
Гласувах с втора опция.
Най-скъпите дънки са ми стрували 99.90лв.
Иначе повече от 50-60лв не давам.

# 22
  • Sofia
  • Мнения: 6 942

Бубе, и аз съм родена във Варна, обаче с тази дума ме затрудни!  Laughing

# 23
  • София
  • Мнения: 6 798
А колко сте високи?

# 24
  • София
  • Мнения: 1 621
Аз предпочитам обикновени до 50-60 лв.Имам само едни имитация на Версаче-ужасно некачествени дънки. Повече пари не ми се дават, че ги сменям много често.Нося само с ниска талия,иначе харесвам всякакви- и изчистени модели, и с декорации. Wink

# 25
  • Мнения: 5 577
Обиковени, 30 лв. мах.

Иначе съм висока 166. Май ...

# 26
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Първа опция.Повече от 50 лева за дънки не давам Naughty

# 27
  • Мнения: 1 017
Купувала съм всякакви- от 40 до 140 лв.- повече не мисля, че бих дала.
Имам един Мейсънс, които не са мръднали от 3 години, Ливайс също и онзи ден пак си купих от последните  Simple Smile

# 28
  • Мнения: 8 505
Обикновени,до 40-50лв.Иначе не обичам да нося джинси,само зимата в големия студ.

Последна редакция: нд, 22 яну 2006, 08:55 от reflex

# 29
  • Мнения: 3 576
Ми аз си взимам или маркови на разпродажба до 60-70, мах 100 лв или обикновени турски ментета.

Но откакто открих outlet магазините на Fan Point и Rifle само оттам взимам и съм супер доволна.
Просто не мога да повярвам, че там има модели които наистина ми седят добре.  Laughing
Преди обикалях цяла Сф докато намеря нещо да ми хареса.

Ако търсиш джинси, в БГ смисъла на думата джинси, в Теранова има много хубави моделчета на ниски цени.

Общи условия

Активация на акаунт