Тука под Тепето се събира, голяма Майна Таун дружина!

  • 18 690
  • 426
  •   1
Отговори
# 45
  • Пловдив
  • Мнения: 786
Да се запиша и аз в новата тема Simple Smile

Имам питане относно сутиените за бременни- от къде си купувахте такива? Обиколих всички магазини на Триумф, но от серията за бременни и кърмачки нямат наличностти и номера  и не мога да премеря. В момента размера ми е 75Б-80Б според модела. Искам да си взема модел без банели, подсилен отдолу, памук,  който да понесе още малко увеличаване на гърдите Simple Smile Колко малко ще е не знам Simple Smile
Гледах моделите в Конти, не ми допаднаха.
И още едно питаме- чорапогашници за бременни откъде? От Конти успях да си взема един черен, но спешно ми трябва телесен цвят, 40-60 дена.

Времето е още чудесно, желая приятни и слънчеви разходки на всички родили и бременни Simple Smile

# 46
  • Мнения: 280
Шушулче аз в предната тема си дадох мнението за д-р Мария Рашкова. Работи в 5-то ДКЦ в Тракия. Дъщеря ми беше при нея до към 3 г. Захраних я чак след навършване на 5-ти мес., защото преди това си беше само на кърма и си наддаваше добре и док. не ми даде да я захраня по-рано. Много е готина, но както бях споменала единственото е че при нея има много пациенти и на моменти се налага чакане, но бебетата са винаги с предимство дори ако нямаш записан час. Иначе си има отделно дни, в които се водят консултациите на бебетата.

# 47
  • Мнения: 2 802
Аз съм при д-р Апостолава в МЦ Кичук париж и тя не препоръчва ранното захранване, което мен ме удовлетворява  Heart Eyes Живот и здраве смятам да захранвам към 5/6 ти месец. Също така не е привърженик само на кърменето, тоест без вода или чай. А моя маймун колко чайче пие - на ден повече от 100 мл ... голяма е жаба  Mr. Green

portokalche не мога да ти помогна мила, понеже не пазарих от такива магазини  Heart Eyes
Нека други мами кажат от къде са пазарили  Hug

# 48
  • Мнения: 1
portokalche  аз нося на Триумф mamabel и съм доволна, но не го купувах от Пловдив. Вчера в Mall Plovdiv видях, че отново са отворили магазина на Триумф. Проверявала ли си там ? В сайта на Касида има публикувани чорапогащници и сутиени можеш да погледнеш и там  Peace


mimka_8 А какво е мнението и за даването на вода и чайчета ?

# 49
  • Мнения: 1 357
Да се запиша и аз в новата тема Simple Smile

Имам питане относно сутиените за бременни- от къде си купувахте такива? Обиколих всички магазини на Триумф, но от серията за бременни и кърмачки нямат наличностти и номера  и не мога да премеря. В момента размера ми е 75Б-80Б според модела. Искам да си взема модел без банели, подсилен отдолу, памук,  който да понесе още малко увеличаване на гърдите Simple Smile Колко малко ще е не знам Simple Smile
Гледах моделите в Конти, не ми допаднаха.
И още едно питаме- чорапогашници за бременни откъде? От Конти успях да си взема един черен, но спешно ми трябва телесен цвят, 40-60 дена.

Времето е още чудесно, желая приятни и слънчеви разходки на всички родили и бременни Simple Smile

За сутиен за бременни не мога да дам съвет, защото мислех през уикенда да потърся.
И на мен ми похвалиха серията на Триумф, но сега от теб разбирам, че няма.
Чорапогащник си купих обикновен, просто по-голям размер.
Преди бях 1-2, а сега си взех 5  Laughing.
Мн ми е удобен, така че не е задължително да е за бременни. Simple Smile

Последна редакция: чт, 25 окт 2012, 13:27 от Manique

# 50
  • Пловдив
  • Мнения: 786
Manique,

в мола единствено имаше от двата модела на Mamabel, но не всички номерации. Отиди и провери.
Аз искам точно модела, който изобщо го нямаха:
http://www.triumph.com/bg/bg/2404.html#.UIkP_Gc0N8E

Имат и други без банели, аз си взех засега този:
http://www.obuvki-bg.com/belio/model.php?mod=778

# 51
  • Мнения: 280
mimka_8 А какво е мнението и за даването на вода и чайчета ?
Като дойде ма първия преглед вкъщи ми каза че мога да давам чайче за колики, че от самото начало ни бяха почнали. За водата като съм и казвала че не иска да пие отговорът й беше че не е необходимо, тя си поема всичко от кърмата. 

# 52
  • Мнения: 1
mimka_8 А какво е мнението и за даването на вода и чайчета ?
Като дойде ма първия преглед вкъщи ми каза че мога да давам чайче за колики, че от самото начало ни бяха почнали. За водата като съм и казвала че не иска да пие отговорът й беше че не е необходимо, тя си поема всичко от кърмата. 


Мерси за бързия отговор  Simple Smile Аз също не искам да давам вода и затова ми се иска и педиатъра да е на това мнение. А и аз съм в Тракия и ще ми бъде удобно, ако се запишем при нея. Ти бебчето ти при нея ли ще го записваш отново Simple Smile

# 53
  • Мнения: 280
mimka_8 А какво е мнението и за даването на вода и чайчета ?
Като дойде ма първия преглед вкъщи ми каза че мога да давам чайче за колики, че от самото начало ни бяха почнали. За водата като съм и казвала че не иска да пие отговорът й беше че не е необходимо, тя си поема всичко от кърмата. 
Мерси за бързия отговор  Simple Smile Аз също не искам да давам вода и затова ми се иска и педиатъра да е на това мнение. А и аз съм в Тракия и ще ми бъде удобно, ако се запишем при нея. Ти бебчето ти при нея ли ще го записваш отново Simple Smile
Ами за жалост вече не живея в Пловдив и ще трябва при друг лекар да го записвам. Не видях колко време ти остава до появата на твоето бебе, но по от рано ако искаш отиди да разговаряш с нея, защото може да не приема нови пациенти.

# 54
  • Мнения: 1
mimka_8  Термина ми е в средата на Декември, ще отида на място и ще говоря с нея:) Благодаря ти още веднъж    bouquet

# 55
  • Мнения: 2 802
Момичета, кажете къде от Пловдив мога да си купя Овлажнител за стая както и влагомер  Whistling
че миналата седмица ходихме до педи и тя каза, че въздуха в стаята явно е сух /понеже малкото хрипаше/.

# 56
  • Мнения: 1 357
Момичета, кажете къде от Пловдив мога да си купя Овлажнител за стая както и влагомер  Whistling
че миналата седмица ходихме до педи и тя каза, че въздуха в стаята явно е сух /понеже малкото хрипаше/.

В "Касида" има. Simple Smile

# 57
  • Мнения: 2 802
Момичета, кажете къде от Пловдив мога да си купя Овлажнител за стая както и влагомер  Whistling
че миналата седмица ходихме до педи и тя каза, че въздуха в стаята явно е сух /понеже малкото хрипаше/.

В "Касида" има. Simple Smile

Аз им гледах сайта, обаче цените са им  Whistling #Crazy Търся нещо мааалко по-евтинко  Mr. Green Ще видя до Технополисите да видим  Thinking

# 58
  • Мнения: 5 173
Аз гледах тези, продаващи се по котайските сайтове, но не знам колко ще са коректни в резултатите, които показват.

# 59
  • Мнения: 2 802
Тези дни ще отскочим до Техномаркет и ще дам отзиви ... дали има и на какви цени  Heart Eyes

Всъщност в сайта им са само тези трите  newsm78

http://www.technomarket.bg/search?searchQuery=%D0%9E%D0%B2%D0%BB … D0%B4%D1%83%D1%85

Иначе гледах и в Продавалника, но нещо нищо не ми хареса  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт