Тука под Тепето се събира, голяма Майна Таун дружина!

  • 18 805
  • 426
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 2 802
Успех на Шушулче и Manique ... леко раждане момичета  Hug

# 76
  • Мнения: 294
Успех момичета  Hug пожелавам леко и бързо раждане на всички ви  Hug Heart Eyes

Дано да е безпроблемно, като при Фейт ! Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 77
  • Мнения: 2 802

Дано да е безпроблемно, като при Фейт ! Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Безпроблемно и мнооооооооооого бързо  Mr. Green

# 78
  • Мнения: 5 173
Фейт, ти нормално ли роди?

# 79
  • Мнения: 2 802
Фейт, ти нормално ли роди?


Да ... с три вътрешни и  три външни шева  Heart Eyes
родих точно за 1 час и 30 минути ... със започването на контракциите, до пристиганетена мъжо от работа, закарването ми в болницата, настаняването и самото раждане  Crazy Mr. Green hahaha Приеха ме със 7 см разкритие, а до самия ден нямах и грам контракция, никакво падане на кореми и тапи и изобщо никакви признаци   Laughing
Нма да се притеснявате ... всичко минава и заминава  Hug

# 80
  • Мнения: 280
Добро утро,

F.a.t.e и аз като теб мога да се похваля с много бързо раждане. За 2 ч. мина всичко, няма да се повтарям като теб. И аз никакви признаци преди това за раждане нямах. Пожелавам на всяка една такова раждане. За моите шевове не мога да кажа колко са. На въпроса при първата визитация колко са ми, отговорът беше: "..то такива неща не се казват, знайте че все има, няма значение колко са..."

# 81
  • Мнения: 1 382
Шушулче, и аз не. Никакви индикации. Бебето е много ниско долу, но плацентата ми била свежа (това преди 10 дни).
Днес съм на лекар, да видим какво ще каже.
Благодаря на всички момичета за пожеланията  Heart Eyes
Специално при мен няма никакви притеснения и съм се настроила много положително. Дано така и да мине всичко  Praynig

# 82
  • Мнения: 294

Специално при мен няма никакви притеснения и съм се настроила много положително. Дано така и да мине всичко  Praynig

Дано  Praynig така трябва  няма смисъл да се притесняваш и да мислиш лоши неща  Peace Heart Eyes

# 83
  • Мнения: 5 173
Фейт, чудесно звучи, направо си за завиждане.
Мимка, второто раждане в повечето случаи е по-бързо и по-лесно от първото Wink .
Маник, честита ти 2-ра лентичка. Мн късмет и любов ви желая.

# 84
  • Мнения: 2 802
Маник, честита ти 2-ра лентичка. Мн късмет и любов ви желая.

Охооо ... имали сме си булка, а тя се скатава и не черпи  Mr. Green даже и една снимка не показва  Crossing Arms Mr. Green Hug

Честито ... много любов ви желая и дълъг семеен живот  Hug

# 85
  • Мнения: 1 382
Благодаря, момичета, за пожеланията Simple Smile



Преди малко се върнах от лекар.
Бебка е 3.800 (приблизително), настанила се е мн ниско, но нямам никакво разкритие. ooooh!
Време е да излиза, че иначе...

# 86
  • Мнения: 5 173
Маник, при Котева ли ходи?

# 87
  • Мнения: 1 382
Да. Срещали ли сте толкова големи момиченца? Почвам да си мисля, че е момче.
Шушулче, на теб какво ти казва лекарят? И ти ли си като мен?

Последна редакция: вт, 20 ное 2012, 17:34 от Manique

# 88
  • Мнения: 5 173
Докато лежах във ВМИ една мама роди мома 4200, в нашата темичка една др мама роди пак мома 4240, така че, напълно нормално е.
Лекарката всеки път казва 1 и също: всичко е нормално, няма повод за притеснение. За разкритие никога не ме е гледала.

# 89
  • Мнения: X
Шуши, това Леви ли или се премести някъде  Crazy
Аз деня преди да родя бях при двама доктори - на частно и при Леви - и според двамата имах много време преди да родя  hahaha

Общи условия

Активация на акаунт