Халит Ергенч и новата продукция "Великолепният Век"( Muhteşem Yüzyıl) тема 43

  • 50 261
  • 750
  •   1
Отговори
# 555
  • Мюнхен
  • Мнения: 280
Начини има винаги. Може и в dox, може по скайп. Но важното е нашите преводачки първо да са с нас. Ако серията бъде преведена, след това ако всички "работим" заедно няма как да се справят с нас. Например 7 часа разлика, Къде е Маги и други бг филми също бяха забранени  и изтрити навсякъде, но замунда и още един торент сайт ги имат и не се съобразяват.  Щом все още ги качват, значи не ги е страх и нищо не могат да им направят!
Филми като Фериха например пък са качвани под друго име и си стоят още. Например вместо ВВ може златният век, златната ера, Сюлейман и какво ли не

# 556
  • Мнения: 1 585
а ако се оплачем направо на баш хората,че се налага цензура на нещо за което не са си платили? Защото те трият последни епизоди които не са техни,нямат права Twisted Evil

# 557
  • Мнения: 4 936
 Mr. Green превода са го направили момичета от групата! Защо ТВ 7 краде от нас! И ОСобено от тях!! Mr. Green

Моля, ако някъде се появи с бг суб 70 еп - пишете ми на лични Praynig

# 558
  • Мнения: 3
Ще помоля и аз да ни осведомите по някакъв начин.Намирам до 67 серия качени в други торент тракери,които по принцип ги качват със голямо закъснение.Аз съм ги изгледала,но ако някой се интересува с удоволствие ще споделя.

# 559
  • Мнения: 63
Здравейте!
Току що се регистрирах, но отдавна следя темата. И аз като пишещите тук гледам Великолепния век от самото начало, пък и не само него.  В момента съм бясна от поредната простотия, някой умник реши че му се нарушавали правата......Ама то у нас какво ли не се случва, та и сега. Аз нито един сериал по нашите тв не гледам, защото ги съсипват - от серия правят две - да има за по-дълго, а за дублажа да не говорим. Моля Ви момичета, пишете ми на лични, ако има някакъв вариант да се гледат следващите серии. Благодаря предварително.

# 560
  • Мнения: 683
Наистина съжалявам, че толкова годишен труд и усилия са отишли в коша за боклук  Cry Аз също имам всички серии до 66. А преводът от руски е много добър и е вариант за гледане  Peace

# 561
  • Мнения: 5
Здравейте,аз също следя темата ,а всички серии имам записани на дискове от 1 до 69,
моля ако някъде се появи 70 епизод с бг суб пишете на лични
Ако някой иска сериите от 1 да 69 да пише на лични

Последна редакция: пт, 26 окт 2012, 18:02 от mmmonik

# 562
  • Мюнхен
  • Мнения: 280
Ще помоля и аз да ни осведомите по някакъв начин.Намирам до 67 серия качени в други торент тракери,които по принцип ги качват със голямо закъснение.Аз съм ги изгледала,но ако някой се интересува с удоволствие ще споделя.

Аз имам и другите 2. След около 4 часа съм си в нас. Ако някой ги иска, мога да му ги пратя по скайп. Имам целият трети сезон. Останалите се намират за момента

# 563
  • Мнения: 0
Красивата любов на Хатидже и Ибрахим...
http://vbox7.com/play:4f837cdaf6

# 564
  • Мнения: 0
Имам преведени всичките 69 серии. Ако някой има нужда ще помогна. Технически съм неграмотна, но обещавам да се изуча. Струва ми се, че бих могла да помогна и с превода от руски. Накрая да не забравя да кажа, че ТВ7 са З..ИЦИ!!! smile3512

# 565
# 566
# 567
  • Мнения: 896
Това за dox-са е добър вариант! Моля,който ги има всички да ги качи(ако му е възможно) и след това да метне паролата през лични!(Така между другото процедират в много форуми)! Жалко за труда на момичетата:преводачки,техническия екип и тези,които ги качват за ен-ти път вече!

# 568
  • Мнения: 8
Много благодаря на всички които ни радваха с филма до сега.Моля ако сериите се качват в някои торент тракер или се дават онлайн да ми изпратите адрес благодаря.

# 569
  • Мнения: 14 467

Благодаря!
Който го е гледал,моля да сподели-Нигяр калфа с Рустем паша ли беше и момиченцето с играчката не Ви ли се струва,че е нейното "умряло"детенце?

Общи условия

Активация на акаунт