Мегалан-интернет и телевизия

  • 4 510
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 381
........Вече не знам към кой оператор да се обърна....

Нет 1? Тук има карта на покритието им

# 16
  • София
  • Мнения: 6
Според картата и тук не се връзваме.Ама че работа.

# 17
  • Мнения: 0
Аз също ползвам услугите на МЕГАЛАН от около 6 години, като телевизия от 1 година. Интернета в последните 2 години почна да запада много, а телевизията им е зле, имат някакви нови устройства/приемници, които са много не качествени. Наложи ми се да сменя стария приемник заради несъвместимост и бях по-доволен преди. ТВ каналите не са кристални, и приемника им забива постоянно. Не мога да се преместя сега, защото се вързах на договор, но щом изтече ги сменям веднага, за сега съм харсел НЕТ1.

# 18
  • Мнения: 1
Ние ползваме Интернет на Мегалан от години и като цяло сме доволни- вярно е, че след като се сляха с M-tel качеството се влоши, но все пак не е много зле. За съжаление точно преди Коледа сключихме договор за телевизия Интернет и телефон и останахме безкрайно разочаровани от телевизията. Качеството е отвратително- картината е размазана, сече, звук и картина се разминават, а футбол е невъзможно да се гледа, защото сече, тревата и футболистите са на пиксели и са размазани. Преди Мегалан бяхме на телевизия Булсатком и бяхме доволни. Преместихме се в ново жилище и нямаме източна стена, на която да се монтира антената и решихме да пробваме Мегалан- ужасно решение Sad. Подадохме жалба в M-Tel, за да се откажем от телевизията и от тогава ми звънят всеки ден да ме питат "а сега по-добре ли е?"- а нищо не се е променило! Дано да успеем да прекратим договора, защото никога не сме имали по-лоша картина!

Общи условия

Активация на акаунт