VIP Brother България - 4 сезон - 6 тема

  • 133 644
  • 4 559
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 14
За 50 доста е запазена, при все че пуши като комин и какво тяло като на гимнастичка...

възраст: 50 г.
роден град: София
зодия: Рак
семейно положение: Омъжена
професия: Журналист
oбразование: Висше
вредни навици: Нямам
хобита и интереси: Да гледам мачове. Интересите ми са свързани с арта - кино и театър.

мото: Търси истината!

 Наистина е много запазена  Peace

# 76
  • Мнения: 2 265
В момента по лайф стрийма Злати се възмущава на Къци. Обсъждат как намалил килограмите на месото и увеличил килограмите на плодовете. Тоя човек не мога да разбера насила ли се опитва да направи другите вегетарианци ? Защо всички трябва да се съобразяват с него Rolling Eyes ?

# 77
  • Мнения: 21
Гласувах, ама ме мързи да си преразказвам отговорите  hahaha

За първа седмица обаче всички номинирани са ми по-симпатични от някои неноминирани. Та който и да изгонят все тъпо...

Маме, благодаря, чудна тема  Hug

# 78
  • Мнения: 215
Гласувах да останат Фънки и Багата
Орлин
Никол
Безразличен ми е

# 79
  • Велико Търново
  • Мнения: 74
В момента по лайф стрийма Злати се възмущава на Къци. Обсъждат как намалил килограмите на месото и увеличил килограмите на плодовете. Тоя човек не мога да разбера насила ли се опитва да направи другите вегетарианци ? Защо всички трябва да се съобразяват с него Rolling Eyes ?

Tе да са доволни, че не е махнал месото изцяло и не е поръчал кедрови ядки и тем подобни зобове.
Laughing

Последна редакция: нд, 21 окт 2012, 21:35 от loril

# 80
  • Мнения: X
Гласувах да останат Фънки и Багата
Орлин
Никол
Безразличен ми е

Абсолютно същите са й мойте отговори    bouquet

# 81
  • Мнения: 30
Гласувах за Фънки и Багата харесвам Памела,Къци също.

# 82
  • Мнения: 1 448
пльос  Mr. Green не знам кой да излиза, но ако влязат тризначките ще се изкефя максимално - много ме радват  Mr. Green Mr. Green Mr. Green пък и родните випове да видят с кой ги приравняват по вип-ост  Crazy

# 83
  • София
  • Мнения: 4 294
Гласувах:
Фънки и Багата
никой
Никол
Безразличен ми е

# 84
  • Мнения: 14
Дъвчат си Къци и това е, ако го няма него незнам  Joy

# 85
  • Мнения: X
Гласувах:
1-Фънки,Патрашкова
2-Никой
3-Памела
4-Не

# 86
  • Мнения: 9 262
Няма шанс зза тризначките утре.

# 87
# 88
  • Мнения: 2 818
Дъвчат си Къци и това е, ако го няма него незнам  Joy

 Laughing Ще награбят друг, няма празно.

# 89
  • Мнения: 2 265
В момента по лайф стрийма Злати се възмущава на Къци. Обсъждат как намалил килограмите на месото и увеличил килограмите на плодовете. Тоя човек не мога да разбера насила ли се опитва да направи другите вегетарианци ? Защо всички трябва да се съобразяват с него Rolling Eyes ?

Tе да са доволни, че не е махнал месото изцяло и не е поръчал кленови ядки и тем подобни зобове.
Laughing

Е, извадиха един салам. Камелия намери нещо метално в него Laughing .
Къци този път е поръчал кашу, не кедрови ядки Mr. Green .

Сега говореха за самобръсначки. Всички ползват Жилет, Камелия и Люси са с Винъс Grinning . Аз се чудя тия жени що не са си направили една лазерна епилация.

Общи условия

Активация на акаунт