От АВГУСТинче кой е по-по-най? Ние сме дъ бест то се знай :)

  • 25 616
  • 731
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 664
Иначе малък отчет от 26-ти: 6170 г (пак кило повече) и 60,5 см. Вие как вървите?  Hug
Хахахахах, Фери, ние сме "растежни" близнаци (6,200 кг; 60,5 см)... Че и ние бяхме на 26-ти на консултация!
При нас е 24 градуса, нищо не пускаме, дори за баня и редовно проветрявам по няколко пъти на ден.
Аз използвам клечки с ограничител за ушите, за нослето използвам без.
Нашият по корем се опитва да си вдига главата с големи пъшкания, задържа я за няколко секунди, после я забива надолу и почва да се лигави ... Thinking
Оставих го на дядо му докато се изкъпя и ето какво му се случи:


# 721
  • София
  • Мнения: 39
Ами не чистя уши, защото няма какво да се чисти. самите мидички ги забърсвам след баня. В ушите педи каза да не бъркам, защото те се самопочистват  Peace
Екзо, много е готин сърфиращия Анди  Heart Eyes
Жулиет, аз съм в Райково и повече се мотаем тук, ама като ми писне се качваме и на главната, така че може да се видим там.  Hug Само трябва да се разберем кога, преди да ни е затиснал снега  Laughing
Като ги гледам тези при Гала ме хваща яд, че нещо хич не се спогодих аз с тоз слинг  Crossing Arms Сега се чудя дали да не взема да пробвам и с халките  Thinking
Блонди, аз се изненадах, че е качила толкова малко, защото на мен ми се струва по-натежала, пък и е вързала и едни бузки и гривнички по крачетата  Heart Eyes
Женя, и ние имаме слуз и вчера нашето педи каза, че ако няма друго притеснително и слузта не се точи като дълги сополи си е съвсем нормално, особенно ако още има колики . Ако е алергия в повечето случаи е и с растройство или повръщане и обрив.
И на мен някой ми беше казал, че НАН е най близкото да кърма .

# 722
  • Мнения: 0
Бюти,жестоки снимки,много ми хареса тази с шушулката HugВерно си събрала много дрехи, но нека има сега ти е паднало да си го киприш,после като вземе да има свое мнение ooooh!
Сими не се очайвай за очетата и не спирай да масажираш, при нас едното се отпуши другото почти,но баткото беше така до годинка.
Много се чудех дали да го споделя 3дни бях в шок и ужас,открихме на бебчо херния и ще трябва да се оперира.Днес говорих с хирурга и малко ме поуспокои...стискайте палци да мине леко.
Аз не използвам само над десет залъгалки,но продължавам да купувам Thinkingтъпо и упорито

# 723
  • Мнения: 7
Здравейте отново! Simple Smile
Бюти, Екзо, момченцата ви са прекрасни. Фотосесията на Бюти много михареса Simple Smile  Heart Eyes Heart Eyes
Иначе за раждането - бях в болница "Здраве" при д-р Коруева и съм много доволна. А за педиатъра - записахме Вивито при личния ни лекар - д-р Бхатра. Ако изникне нещо сериозно ще ни праща при педиатър, дано не се налага.
А за излизането лесно ще ви рапозная, едва ли има много майки с близнаци по тортата Simple Smile
Я да ви питам на всички ли бебета гукат? Моето почти не издава никакви звуци...само раздава усмивки от време на време.

# 724
  • Мнения: 27 524
Маги, тя и Камелия е цялата бузи и гривнички, ама на кг си е екстра  Simple Smile  Hug

Момичета, АМ е мляко от крава. Просто няма такова чудо да има нещо общо с кърмата. Невъзможно е да се постигне по никакъв начин, не се подвеждайте по подобни приказки и митове  Hug

Екзо, много сладки зетьовете  Hug

Бютка, страхотни снимки, особено там дето лежи гол в ръката на мъж ти и тази в зелената шушулка  Hug

Васето, много е чистичък и хубав Несито  Hug

Тайра, айде пак тигровите костюми  hahaha  Hug

Десисиста, Криско не е изгукал нито веднъж, така че изобщо не е задължително  Simple Smile

Би би, белите топченца са несмлян белтък. Може да ги има и при кърменото, и при храненото с АМ бебе. Не са притеснителни, когато не са съчетани с много зелено ако, много слуз и/или кръв.  Hug

# 725
  • Обетованата земя
  • Мнения: 459
Зафира, не се тревожи, на синът ми точно на същата възраст му открихме подутинка в ингвиналната област и го оперираха. Първо мислехме че е ингвинална херния, но се оказа нещо като хидроцеле, но с Ф започваше, както и да е, те са подобни, само че при нас нямаше пролабирала част, а само се беше събрала водичка там, но задължително изискваше операция. Самата операция мина за 10 минути(дадох им го и след 10-15 минути ми го върнаха буден), дори ни забелиха пишката така и така беше под упойка. Толкова ревах тогава, анестезиологът ми каза, че не било лесно да си майка, да съм свиквала.  Нямаше никакви проблеми и последствия, дори сега не виждам белегчето (3 шевчета). След операцийката го захранвахме малко, по-малко, че вечерта преди операцията го държахме май гладен нарочно. Дори вече съм забравила подробностите, но знам че при момчетата е по-често срещано и се случвало на всяко 2ро или 3то момченце, не помня вече. Добре че нашия тати го забеляза, аз мислех че просто е дебеличък. Стискам палци, всичко ще е наред!  Hug

# 726
  • Варна
  • Мнения: 25 236
Зафира Hug
Всичко ще е наред. Как пък се е появила тази херния? Или нещо вродено newsm78
Бобо за първи път вчера пропусна акане Confused Дано днес да се разпише, че на мен ми е притеснено така като не върви по график Crazy
Тайра, Бюти, Васе, Екзо,
големи сладури Heart Eyes
Белверде,
все забравям да пиша - много съм доволна от Тожура Hug Само един пропуск имат досега, а съм на втората половина от пакета. Определено пак ще купя такива.

# 727
  • София
  • Мнения: 35
Блонди тигърчето вече е със зимната козина поне  Joy Joy Joy

# 728
  • До морето
  • Мнения: 7 060
Дори вече съм забравила подробностите, но знам че при момчетата е по-често срещано и се случвало на всяко 2ро или 3то момченце, не помня вече. Добре че нашия тати го забеляза, аз мислех че просто е дебеличък. Стискам палци, всичко ще е наред!  Hug

Диди, как така просто дебеличък, може ли да се сбърка едното с другото? На Самито му е много щръкнало тумбачето  Rolling Eyes Оф, само се чудя в какъв филм да се вкарам? Хернията мисля, че знам как изглежда, но това вашето дето започва с Ф какво представлява?

Тайра, Екзо и Бюти, страхотни бебчета си имате  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Ох, някой преди 2 дни писа една рецепта за пържоли със соев сос и водка, кажете кой беше, че да му търся в публикациите  Embarassed

Последна редакция: ср, 31 окт 2012, 11:58 от *SamiMummy*

# 729
  • Мнения: X
Зафира, много  Hug
Благодаря ви  Hug
Лошичке, май беше Кашпичка, ако не се лъжа  Embarassed
нещо не можах да кача снимка  Mr. Green

Заповядайте в новата тема

# 730
  • Мнения: 130
Привет от мен.
Яорче заспа на активната гимнастика и се възползвам от "междучасието". Все повече му се задържа вниманието там, екстра за мен Simple Smile
Бебоците на Екзо и Бюти са разкошнииии! И тигърчето Тайра също Simple Smile Прекрасни децича  Heart Eyes
За клечките за уши - ползвам и от двата вида вече. И аз съм маниак и почиствам ежедневно и все си има "мат'риал".
Екзо, и ние се събуждаме така. С крясък от нищото. Определено нищо не го боли, както си спи спокойно се разсънва се секунда и следва силен плач. Но то това му е рева за цял ден, не ми е от ревливите иначе.
Зафира, искрено ти желая успех  Hug Дано всичко се нареди добре  Praynig
мам една кутия НАН ХА още от изписването. Знам, че тук не го препоръчвате, но пък в родилното казаха, че било най-близко до майчината кърма.

 hahaha Такова мляко не съществува  Wink ХА е отвратително на вкус. Тефи, сигурна ли си, че недостига? Не е показател броят на яденетата. А пълните памперси и спящото бебе.  Hug



Блонди, може ми имаш предвид, че НАН не съществува Simple Smile Ок, NAN HA  1 е това, което ни даваха в родилното. Като се прибрахме купих 2 кутии. От първата използвахме 1 лъжичка първия ден и след това изхвърлихме (нали само 3 седмици след отваряне може). Сега не ми се иска да изхвърлям и тази цяла кутия и затова ако се наложи ще му направя от него. Иначе знам, че е "гадно" на вкус, ама... Иначе знам, че вече недостига понеже му давам 7 пъти по 130 мл на ден (вярно, че не винаги изяжда виско, ама винаги по толкова му предлагам). Цедя се докато спи, а понеже все по-малко спи през деня докарвам за по 6 и половина порции примерно. И затова. Макар че вчера съм изпила 4 чая и днес е добре положението. Поставила съм си предизвикателство да направя поне 3 пълни месеца само на кърма. Пък после както дойде. Просто това цедене е хипер трудоемко.
А за NAN-а просто ми казаха, че с подобрената си формула е най-близко до кърмата. Може и реклама да е било, знам ли. От вас знам, че Лактаната и Аптамила са най-хубави и затова може би ако се наложи ще хупувам от тях.  Peace

# 731
  • Мнения: 102
Екзо, прекраси са Анди и Гоги, а на живо още по-по!! Heart Eyes
Бюти, прекрасна сесия сте си спретнали, много сте готини!

Да се оплача, че и моите близнаци не обичат да седят по коремче, Санди седи горе-долу, мъчи се да си държи главичката, но Тедито, само като я обърна по корем и след 2 сек започва да мрънка, да не говорим, че си забива главата в чершафа или одеалото. Ама каквото, такова.

Иначе от нещата дето сме си купили не ползваме единствено обиколниците, имах толкова стряскаща случка с тях, че мъжа ми за малко в кофата с боклука да ги запрати. Още докато спяха близнаците в едно креватче и аз за да им направя по-уютно и им ги сложих въпросните обиколници, вързах ги здраво, даже с тиксо на места ги залепих. И една вечер си вечеряме и аз през 10-20 мин ги проверявам малките как са и влизам и Теодора си навряла цялата глава под обиколника, за минута имах чувството че сърцето ми спря, помислих си, че се е задушила. Та от тогава никакви обиколници и разни там плюшки в креватчетата, с право в Щатите са забранени със закон.

А пък на Санди акото днес е зелено някакво, чудя се да не съм го простудила или пък и на него Аптамила спря да му понася..оххх толкова по-лесно щеше да е, ако ги кърмех.  ooooh!

Desisita, толкова сме много мамите с близнаци на Тортата, че чак ще се шашнеш, явно в Пазарджик щъркелите предпочитат да носят близнаци.  Crazy

Общи условия

Активация на акаунт