Отговори
# 30
  • в подножието на планината
  • Мнения: 8 098
Момичета, да Ви почерпя, днес имам рожден ден и ще го запомня с новия път на Емир... Laughing

Скрит текст:






От алкохол не отбирам много- много... Laughing

# 31
  • Мнения: 12 719
В целия фрагман има едно хубаво нещо което разбрах Джеймс Бонд може вече да се пенсионира има достоен заместник който е под прикритие Емир Сарафоолу (Емре) агент 007  hahaha hahaha hahaha

# 32
  • Мнения: 12 719
Момичета, да Ви почерпя, днес имам рожден ден и ще го запомня с новия път на Емир... Laughing

Скрит текст:






От алкохол не отбирам много- много... Laughing

Честит рожден ден да си жива и здрава , много щастлива и много обичана от всички и късмет в всяко едно начинание ти желая  Heart Eyes Heart Eyes

# 33
  • Мнения: 1
В целия фрагман има едно хубаво нещо което разбрах Джеймс Бонд може вече да се пенсионира има достоен заместник който е под прикритие Емир Сарафоолу (Емре) агент 007  hahaha hahaha hahaha
Joy Joy Joy много яко
ild7210  newsm59 жива ,здрава и  много щастлива   party006  party006

# 34
  • Мнения: 0
ild7210 Честит рожден ден! Много радост, щастие, здраве и сбъднати мечти. Hug

# 35
  • Мнения: 11 820
Момичета, да Ви почерпя, днес имам рожден ден и ще го запомня с новия път на Емир... Laughing

Скрит текст:






От алкохол не отбирам много- много... Laughing

Илда честит рожден ден да си жива,здрава,обичана и само хубави неща да ти се случват  Hug

# 36
  • Мнения: 33 421
ild7210, Честит рожден ден! Много здраве, щастие, късмет и любов.

Тези пак ме зарибиха. Щом Джан остава и Емир е толкова красив във фрагмента, не мога да не гледам аххаха. Още преди дни мислех, каквото и да ми предложат да гледам заради Чаатай, но щом не ни вкараха съвсем в абсурда, значи не е толкова зле положението.
Вижте, ако наистина Емир се беше влюбил от пръв поглед щях да се ядосам. Значи все пак няма да отпишат съвсем Фериха. Щом Емир е с цел, ще видим, какво ще стане. Много съм доволна, че Джан остава!

# 37
  • Мнения: 1
ild7210, Честит рожден ден! Много здраве, щастие, късмет и любов.

Тези пак ме зарибиха. Щом Джан остава и Емир е толкова красив във фрагмента, не мога да не гледам аххаха. Още преди дни мислех, каквото и да ми предложат да гледам заради Чаатай, но щом не ни вкараха съвсем в абсурда, значи не е толкова зле положението.
Вижте, ако наистина Емир се беше влюбил от пръв поглед щях да се ядосам. Значи все пак няма да отпишат съвсем Фериха. Щом Емир е с цел, ще видим, какво ще стане. Много съм доволна, че Джан остава!
Фатих е хитър пак ще го играе проба -грешка ,защото повечето в Турция мислят като теб ако се е влюбил от пръв поглед няма да гледат повече,никой не иска да опетни Фемир дори и аз ,но всеки ще остане да гледа най -малкото заради интереса да видят какво ще се случи от тук нататък ...

# 38
  • в подножието на планината
  • Мнения: 8 098

Диди, Hug Радослава,  Hug Релакс,  HugТ_,   Hug maxs, Hug благодаря!  Heart Eyes

Аз мисля, че първите 2- 3 серии зрителите ще гледат от любопитство и после пак ще тръгне рейтинга надолу... Laughing

# 39
# 40
# 41
  • Мнения: 10
     Илда, nbirthday
     Бъди здрава,щастлива и збъдни всичките си мечти!

# 42
  • Мнения: 1 410
Извинявам се предварително, но никъде не открих превод на 72еп. Има ли?

# 43
  • Мнения: 1 297
Илда, ЧРД! Бъди здрава и много щастлива!  bouquet

# 44
  • Мнения: 1 297
В анкетата гласувах с твърдо НЕ! Stop

За фрагмана не знам какво да кажа. По - объркан и нелогичен сериал не съм гледала. Толкова въпросителни имам в главата си, че не е истина. Махнали са АФК и е останала само втората част на заглавието - Пътят на Емир... Ще гледам само заради Чаатай и към никой друг няма да се привързвам, защото все изчезва. Stop И все пак се надявам Гюнеш да не е новата любима на Е, на Емре може, но за Емир си искам Джан пълис ! Crossing Arms

Скрит текст:
Аз отивам на работа. ( Боже, доживях и аз да кажа това! Mr. Green) Днес ще ми е първият ден и много се вълнувам! Нищо, че е само за 6 месеца, все пак от някъде трябва да се почне. Дълго чаках и дочаках този ден, чак не ми се вярва, но не е лесно с бг институции да си имаш работа. ooooh!
Приятен ден от мен и довечера ще ви навестя. Peace

Общи условия

Активация на акаунт