Отговори
# 15
  • Cavan, Ireland
  • Мнения: 316
Ей Чоси теб те забравих, бе човек, ЧЕСТИТО!  newsm74

Гилти  Joy (аз съм много голям нервак зад волана, такива елементаризми, недаване на мигач или даване на десен завой наляво, пълзене по магистралата, неоглеждане от излизане на малка улица на главна и т.н. и т.н. просто могат да ме накрат да направя много необмислени неща понякога  Crossing Arms )

Лем, това за училището не го знаех, но и той Васко ми каза като отиде следващия път, аз си го интерпретирах като следващата събота, аз ходя до Васкови всяка седмица да ги видя, ще разпитам кво що като ги видя.

Аз днес купих бонбони за децата, уж малко малко и те повечето бяха на промоция 40 евро си заминаха (две свещи си купих и два душ гел-а и списание и едно масло за мазане) и после къде отиват парите...ми в магазина...представям си ако имам две деца и не работя една две години и увисна на врата на Джон като сопол...ужас  Tired

# 16
  • Мнения: 0
Много сте бързи, а аз чета бавно  Laughing.

Мерси за пожеланията.

Чоси е пред една лека лична дилема. Моето приятелче не може да ми  намери квартира. Всеки иска да ме види лично, а не през него. Остава вариант  да ми набележи няколко квартири и да ида 1 - 2 дена на хотел.

Сега Той ме врънка да изчакам. Иска да изчакам защото към 15 ти декември ще се мести със сестра му в собствен апартамент (под наем де) и там ще мога да живуркам и аз. Та човека иска  да изчакам и на направо да тръгна или към 20 декември (което е глупаво за мен)  или чак края на Януари.

Сега ще кажете, че по принцип е право, НО... Моята дилема е, че аз тук вече не изкарвам пари (изтеглих си всичко от там където изкарвах и го похарчихме вече). Реално ние тук харчим над 1500 лв. месечно, а зимата минаваме 2 000. Ако ме няма мен жена ми ще живее с малката при майка си и там и с  200 лв. ще са повече от добре.  
Демек ако стоя тук аз/ ние ще харча/им много пари без да правя нищо. После така или иначе в Ирландия ще харча пари в началото.

Та аз  и жена ми си мислим, че е по - добре да ида първо на хотел. Все пак няма да плащам пари за самолет Simple Smile. Тях спокойно мога да ги дам за хотел.  После мога 2 - 3 месеца на квартира и евентуално да се преместя при него.

Просто дори да си стоя тук аз харча доста пари. Според мен няма смисъл.

Са знам, че това е изцяло лично решение. Обаче Вие сте там, а аз много обичам съветите. Дали правилни или лоши си преценявам сам. Но колкото повече съвети и различни виждания, толкова по - добре. Поне аз така мисля. Освен това тук доста помагате.

Та ще съм благодарен де.

За футболните  дами .... ГГМЮ (макар да не заслужават много тоя мач ама си ми е болка)

# 17
  • Мнения: 0
Аз понеже съм мъж и реагирам веднага. Повече да не сте сравнили момчето с тоя гелосан.... Simple Smile

И да е честита новата тема, че забравих в предния пост

# 18
  • Cavan, Ireland
  • Мнения: 316
Чоси, защо не отидете да живеете всички при тъщата докато стане време да идваш  Thinking

# 19
  • Мнения: 0
Чоси, защо не отидете да живеете всички при тъщата докато стане време да идваш  Thinking

Мъжка  гордост.  Живяхме там и с радост никога не бих се върнал.  Дълго е за обяснение, а и лично (не се засягайте). За това нека е първото изречение.

# 20
  • Cavan, Ireland
  • Мнения: 316
Аз се пошегувах  Wink ,  провери за хостели и B&B (bed and breakfast) ако искаш, иначе моя град е на 100 км, два часа път с автобус, добре дошъл си на диванчето в нас (за това не се шегувам!) Cavan се казва града, ако искаш да погледнеш за по подробна информация Simple Smile

# 21
  • Мнения: 0
Аз се пошегувах  Wink ,  провери за хостели и B&B (bed and breakfast) ако искаш, иначе моя град е на 100 км, два часа път с автобус, добре дошъл си на диванчето в нас (за това не се шегувам!) Cavan се казва града, ако искаш да погледнеш за по подробна информация Simple Smile

Просто не си чула как хъркам  Laughing. Не случайно и сега спя на дивана  Laughing

# 22
  • Мнения: 2 885
Чоси, истината я писах - вече за запразнили тука. Иначе и моето предложение е хостел или B&B.

Дзак, като се появят децата друго ще говориш.  Wink

Гилти, супер разказ. Тук като ги гледам как карат и лошо ми става ...понякога. Mr. Green

За мед. сестрите - се кандидатства направо с преведена и легализирана диплома. Всичко признават. Проверяват дипломата, отнема време, но било задължение на работодателя.



# 23
  • Cavan, Ireland
  • Мнения: 316
Ето има късмет Чоси, аз спя много дълбоко, пък и като дойдеш, ще си имам повод покрай вас с Джон и аз да удрям по някоя напитка и както не съм пияч ще се приспивам още по дълбоко. Разказите за страната в която се живее райски, се различават малко от действителността по една или друга причина, съвсем сериозна съм аз даже мога да проверя билетите, преди бяха 17 евро отиване и връщане Simple Smile

Нем, и аз искам да запразня, не мога да дочакам Коледа бе хора, 10 дни почивка, няма да стана от пустото легло...ъмммм ти пиеш ли вече лекарство или се отказа?

# 24
  • Мнения: 2 885
17 евро от къде до къде? Вчера купувах билет за Великден`13 от БГ до тук и обратно за 200 евро.

Отказах се от уискито. Аз вечер съм в топ форма, до към 3-4 am, после сдавам багажа. Нали ви разправях за обърнатия ми биологичен часовник, от пребачкване е... Mr. Green

# 25
  • Cavan, Ireland
  • Мнения: 316
Ох Нем! От Каван до ДЪблин! Ако Чоси спи на диванчето в нас, трябва да го пращаме в Дъблин с автобуса Simple Smile или да му търсим работа в Каван.

Ние гледаме за билети около края на юни, по около 300 евро са пък и почивка нямаше тази година освен моята в Бг дето не си беше много почивка, затова ме устройва

http://www.facebook.com/photo.php?fbid=407157186013249&set=a … ype=1&theater ето ви малко OMG дето се казва Simple Smile


ПП Някой случайно да следи 7 часа разлика? Преди си го свалях от torrentz.eu ама сега не виждам третия сезон там...

# 26
  • Мнения: 2 885
Викаш, да си наливам по едно, че работата зле.... Crazy
Според мен, лично мнение, нека първо пробва в големият град....

# 27
  • Мнения: 1 391
Адашке ти много често почна да се лекуваш по ирландски.
Аз гледам прайм тайм, по скоро по интерената част със CCVT на кражбите.

Джу не се ядосвай. Казвай си това е само работа и толкова. Аз това си го повтарям всеки ден.

Дзак кога ще почиваш 10 дни? Аз ще трябва да работя до последно преди коледа. Поне тази година ще имам само 2 изпита. Трябва да почна да уча от рано. Аз гледам 7 часа. И Къде е Маги и Столичани. Прати ми покана във фейсбук и ще те вкарам в една група да гледаш преди БТВ.

Нем къде ще я водиш колата?

Роси ти кога почваш в Аргос?

# 28
  • Мнения: 0
smile3540

Камфог, преди знаех, тук в Каван в болницата имаше една акушерка, искаш ли да разпиам и да издиря координати?


Да, да! Моля! Ако е възможно ще бъде чудесно Simple Smile

# 29
  • Cavan, Ireland
  • Мнения: 316
О да със сигурност първо Дъблин, Нем, тук е умряла работа, едното хубаво нещо е, че са евтини квартирите.

Гилти, сега ще видим дали те нацелих, от приятелите на Джу те мернах Simple Smile
Коледа е вторник, направо от съботата преди Коледа до следващият понеделник си пиша офф аз, тогава и на всички децата са им вкъщи във ваканция, няма какво да им се мотам и аз в краката като муха без глава...Ти кога свършваш училище, тази година ли е последна?

Още утре ще разпитам, нали си ми съгражданка Simple Smile но както Нем спомена вече, тук се признавали преведени и легализирани дипломи, но специално мед.сестрите бягали към Англия, че тук не били добре заплатени...

Общи условия

Активация на акаунт