Son Yaz Balkanlar -1912 с Хазал Кая по Atv *Тема 3*

• 44 126
  • 658
  •   1
Отговори
# 645
Наде,   bouquet

Сладка Хазал.  Heart Eyes

# 646
# 647
Направила съм нова тема, само за Хазал.  Heart Eyes Чудя се дали да не я пусна по-рано от предвиденото, т.е. преди да приключи тази? И без това сериалът свърши и пишем само за Хазал. Peace

# 648
Добро утро.  Hug Hug Hug

Линк към ТВ 8, довечера е предаването с Хазал.  Heart Eyes

http://www.tv8.com.tr/iyitelevizyon-webtv

Спокоен ден.   bouquet

# 649
Пуснах новата тема - време й беше.  Hug

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=694315.msg23876477#msg23876477

# 650
  Снежи  Heart Eyes Heart EyesБлагодаря за труда  Hug  bouquet
   Чакат ни светли празници...

Всяко коледно пожелание може да се сбъдне ако вярваш истински в него.
Повярвай и то ще се сбъдне: най-хубавите моменти от тук нататък предстоят!
Весела Коледа!

bouquet  bouquet  bouquet

# 651
  Добро утро  Hug Hug Hug

за събуждане и хабер за Хазал от снощи  Hug Hug

Hazal Kaya'dan tango şov!Oyuncu Hazal Kaya, Tv8'de yayınlanan '2 Laf Edelim' programının konuğuydu.

Tv8 ekranlarında yayınlanan '2 Laf Edelim' adlı programın bugünkü konuklarından biri güzel oyuncu Hazal Kaya'ydı.

Kilo aldığı her halinden belli olan Kaya, sorulan soru üzerine "Son Yaz dizisi bitti. Dolayısıyla işsiz kaldım ve yemeye başladım. Yıllar sonra ilk defa yeme özgürlüğüne sahiptim. Bu özgürlüğü dibine kadar kullandım. Bu arada Behzat Ç 'den teklif geldi. Çok kilo aldım diye gitmemek çok ayıp birşey. Almasaydın derler adama. O yüzden hemen geliyorum dedim. Fakat kostümcüyü arayıp eski elbiseyi giydirmeyin dedim. Ama devamlılığı olduğu için giymek zorunda kaldım." dedi. Güzel oyuncu daha sonrada tango şovuyla izleyenleri büyüledi.

İşte Hazal Kaya'nın tango şovu...

и видео с тангото
 http://www.gecce.com/video/magazin/hazal-kaya-tango-sovuyla-buyuledi

# 652
Добро утро и тук. Hug Hug Hug

Ооо, и танго е имало. Heart Eyes
Мариола, благодаря.  bouquet

Успешен ден. Hug

# 653
  Айда и още един Хабер..питали са Хазал за общ проект с Чатай

ето :

Hazal Kaya, Çağatay Ulusoy’la tekrar rol alacak mı?Hazal Kaya, Adını Feriha Koydum dizisinde beraber rol aldığı Çağatay Ulusoy'la yeniden rol alacak mı sorularını yanıtladı.

Magazin - 22 Aralık 2012 00:22

Hazal Kaya bu gecce Tv 8 ekranlarında yayınlanan '2 Laf Edelim' programına konuk oldu. Son Yaz Balkanlar dizisinin yayından kaldırılmasının ardından ekranlarda görülmeyen fakat Behzat Ç. dizisine konuk oyuncu olan Kaya, "Behzat Ç.yi çok seviyorum. Bu yüzden gelen teklifi geri çeviremedim." dedi.

Hazal Kaya, Adını Feriha Koydum dizisinde beraber rol aldığı Çağatay Ulusoy'la ilgili sorulan "Ulusoy'la yeniden bir dizide rol alacak mısınız?" sorusuna "Şuan için böyle bir durum yok. Ama ne olacağı belli olmaz. Kısmet" cevabını verdi.

май е отговорила,че за сега не са в такава ситуация,но никога не се знаело какво ще се случи...Късмет

newsm10 newsm53

# 654
Снимки от снощното предаване.  Hug

# 655
Докъдето гледах я питаха за Бехзат Ч., за килограмите, за "Балканите" и ЗП, но какво отговаряше нямам представа. Mr. Green

# 656
  Снежи  Heart Eyes Heart Eyes много женствен и елегантно-делови тоалет се е барнала   love001 newsm10

# 657
  Снежи  Heart Eyes Heart Eyes много женствен и елегантно-делови тоалет се е барнала   love001 newsm10

newsm10 newsm10 newsm10

Изглеждаше много добре. Heart Eyes Peace

# 658
Честита Коледа момичета

Хубав ден

Общи условия

Активация на акаунт