Професионални серии за коса - тема 42

  • 44 232
  • 755
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 7
 Какво ви е мнението за този продукт:
http://zlatnaribka.com/krem-za-trajino-izpravqne-macadamia-smoot … html#.UJLOncVmLqc
 Дали е подходящ за трайно изправяне на фина кода с по-скоро тънък косъм?

# 271
  • Мнения: 3
Цитат
Всичко е наред! Няма обидени.   
Преди имаше тук-там мнения са въпросния продукт. Аз не съм ползвала, но предвид, че Абсолют е тежка серия, бих те предупредила да подходиш внимателно.
Без да се натрапвам в избора ти, бих насочила към други термо млека, обаче.   
Каква е косата ти? Как се грижиш за нея? Каква би искала да я видиш? Може би си споделяла и преди, но нека актуализираме информацията, за да изберем най-доброто в случая.     
   
  Не съм разбрала кога, но явно от изрусяването (може би от боята и оксиданта, защото една фризьорка ми каза да ползвам 12%, нямало вреда щом няма обезцветител или блондор) Тънката ми  и без това коса стана почти прозрачна, въпреки че бях останала с впечатлението, че я подхранвавам, но явно не достатъчно и не с качествени продукти. Взех си протеиновата терапия на Афоджи, защото започнах да изпитвам ужас при ресане - късаща се, цъфтяща, много суха и тънка. Правя терапията в комбинация с маската Макадамия - един път засега, но мисля, че ефекта е добър. Бих искала да стане по - плътна, ако може да спре да се къса, защото ми е голяма болка и 
да е еластична. Пия и Клмацин, ама май няма много ефект. Ще се радвам да ме посъветвате!  Wink

   Пс : Мисля следващата ми поръчка да е шампоан, нещо с термозащита и евентуално ампули против косопад

# 272
  • На черешатааа
  • Мнения: 1 012
Момичета,препоръчайте ми  нещо за обем в корените за нормална коса  Rolling Eyes

# 273
  • Мнения: 165
Ако L2 няма термозащита, може ли да са ползват заедно L2  и unique one?

# 274
  • Велико Търново
  • Мнения: 5 666
Ако L2 няма термозащита, може ли да са ползват заедно L2  и unique one?

L2 няма термозащита Peace Аз винаги го ползвам,почти след всяко измиване,затваря фибрите на косъма, като го защитава и му придава блясък,освен това ухае прекрасно Heart Eyes После,след като поизсъхне малко косата,нанасям термозащита и суша Peace

# 275
  • Мнения: 14 499
Абсолют рипеър на Лореал на мен въобще не ми беше тежка серия. Нито имаше добър ефект. Но на мен нещо не ми пасват техните продукти, май само шампоана от розовата серия за изрусена коса ми харесва.

# 276
  • Мнения: 165
Бисквитка, благодаря ти:)

# 277
  • Мнения: 3 248
А защш форс вектор се води протеинова серия като аз не виждам нито един протеин в състава?

# 278
  • Мнения: 53
Здравейте, момичета!Моля, дайте съвет коя от двете серии е по добра в даването на обем, или ми препоръчайте нещо  друго подходящо.
http://zlatnaribka.com/category/teknia-body-maker-br-za-obem-326.html
http://zlatnaribka.com/category/volume-expand-br-za-super-obem-243.html
Бягам от зелената серия  за обем на Kerastase понеже опита ми с нея показва че е по агресивна и не става за честа употреба.Търся обем и плътност.Косата ми е с тънък косъм и сухи връхчета в резултат на честото и миене.
Благодаря предварително на всички!

# 279
  • Пловдив
  • Мнения: 337
Здравейте, момичета. Правих руси куичури преди 3 дена и сега се чудя след като я измия кое от двете да сложа- реконструктора на Чи и после маската Макадамия или доза Фиберсютик пак със същата маска, понеже нямам маската Фиберсютик. Какво ще ме посъветвате?

# 280
  • Мнения: 0
Привет ! Следя темата с интерес и виждам , че тук има много компетентни хора . Аз съм с тъмнокафява , чуплива към къдрава , небоядисана , тънка коса , която изправям с преса . Използвам термозащитен серум Redken Smooth Down , но проблемът ми е , че когато изправя косата след час започват краищата да се къдрят .От прочетеното стигнах до извода , че ми трябва продукт / крем , гел / , който да е за използване с преса / да се активира от топлината / . Разгледах ето тези : Термоактивен гел за изправяне Philip Kingsley Straight Hair , Изглаждащ стилизиращ крем CHI Straight Guard , Гел за изправяне Lakme Smooth , Термично мляко Kerastase Ciment Thermique , Крем за изправяне с преса Loreal Hot Style Ironfinish / като на Loreal нямам много доверие / и продукти на John Frieda. Моля дайте ми съвет какъв продукт да взема , естествено приемам и други освен горепосочените , за да успея и аз най - накрая да издаржа с хубава прическа повече от час . БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО  Hug Hug

# 281
  • Мнения: 0
Irina33 аз съм използвала http://zlatnaribka.com/maska-za-obem-lakme-body-maker-250-ml-326 … html#.UJPkd28xofg и мога да кажа , че е сравнително добър , но не очаквай WOW ефект . При мен ефектът беше добър , но смених маската , защото косата ми започна да свиква с нея ... Като цяло ефект - задоволителен / поне при мен / .

# 282
  • Мнения: 192
Здравейте, записвам се в полезната тема с въпрос - позната ли ви е марката |Redken|? Днес доста се порових из един сайт за поръчки и ми хареса, че имат серия за чуплива коса (малко марки имат такава). Сега събирам впечатления така да се каже, ако има сред вас момичета, които са я ползвали, моля споделете Hug

# 283
  • Мнения: 1 304
Здравейте, записвам се в полезната тема с въпрос - позната ли ви е марката |Redken|? Днес доста се порових из един сайт за поръчки и ми хареса, че имат серия за чуплива коса (малко марки имат такава). Сега събирам впечатления така да се каже, ако има сред вас момичета, които са я ползвали, моля споделете Hug

Gingerbread, аз ползвам продукта на Редкан за къдрици ето този и съм много доволна http://www.enzo.bg/kozmetika/redken/redken-fresh-curls-krem-za-c … l-refiner-250-ml/

# 284
  • Мнения: 0
Здравейте. Hug
Искам да ви попитам дали може да ми препоръчате някакъв балсам за коса или шампоан против хвърчащи коси/гадното накъдряне на по-късите косъмчета.
В момента използвам "Lorys Professional",но не съм доволна.След като го нанеса,след има-няма един час косата пак ми става същото.Мислех да започна да си я изправям с преса,но ще взема съвсем да я изгоря и после да няма оправяне.

Общи условия

Активация на акаунт