Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 24 окт. 2012, 16:53 ч.

Онлайн консултации: хранителни добавки и спортни храни

• 341 739
  • 1 506
  •   1
Отговори
# 1 500
  • София
Здравейте! От седмица и малко съм на EveSlim / Cayenne и ми се отразява доста добре.
Искам да попитам тези, които са го ползвали, как приемат двете капсули за деня? Двете наведнъж ли се приемат или една сутрин и една следобед, на гладно ли трябва да се приемат и най-вече, след като приключите с 4-те седмици прави ли се пауза някаква или директно се продължава с 2 капсули на ден? Колко месеца най-много могат да се приемат?

Ивелина, не съм ползвал продукта, но мога да Ви дам съвет как да го ползваш.

Не пречи двете капсули да се пият отделно, но лично аз бих ги пил наведнъж. Заради съдържанието на екстракт от лют червен пипер,  но и заради някои други, е препоръчително да се приемат с храна.

Предвид съдържанието на продукта, не виждам причина да трябва да се прави почивка от приема. Може да се приема целогодишно.

Поздрави,
Тихомир Велев

# 1 501
Здравейте, Тихомир. Искам да попитам, възможно ли е да се приема Ашваганда с Есобел (есциталопрам) и Лексотан? Четох и положителни, и противоречиви мнения, но бих искал да знам, за да не стане "страшно" след това. Искрени благодарности към целия Ви екип!

# 1 502
jomi  най-добре питай лекаря, който ти е предписал есциталопрама (това е антидепресант нали?)

# 1 503
jomi  най-добре питай лекаря, който ти е предписал есциталопрама (това е антидепресант нали?)

Да, антидепресант е, но няма как да се свържа с него понеже почти година не си вдига телефона, или е много зает и ми затваря, а аз съм с агарофобия, и няма как да го посетя.

# 1 504
  • София
Здравейте, Тихомир. Искам да попитам, възможно ли е да се приема Ашваганда с Есобел (есциталопрам) и Лексотан? Четох и положителни, и противоречиви мнения, но бих искал да знам, за да не стане "страшно" след това. Искрени благодарности към целия Ви екип!

Здравейте, jomi,

Отговорил съм на този Ваш въпрос на предишната страница, мнение 1492.

Поздрави,
Тихомир Велев

# 1 505
Здравейте спряла съм се  на Animal cuts с цел изчистване на мазнини,че имам за сваляне около 10кг.Добър вариант ли е или ще ми препоръчате нещо друго?
Ще го съчетая с диета и тренировки ежедневно

# 1 506
  • София
Здравейте спряла съм се  на Animal cuts с цел изчистване на мазнини,че имам за сваляне около 10кг.Добър вариант ли е или ще ми препоръчате нещо друго?
Ще го съчетая с диета и тренировки ежедневно

Мила, Animal Cuts е един от добрите варианти, няма да сбъркате с него. Все пак да спомена, че е от категорията фет бърнъри на база високи дози стимуланти (като кофеин например) и може да е или да не е подходящ в зависимост дали сте в добро здраве и как Ви понасят стимулантите.

Поздрави,
Тихомир Велев

Общи условия

Активация на акаунт