Хомеопатия,билки или друга алтернатива при бяло течение?

  • 2 712
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 293
Момичета от доста време се лутам във форума.
И не само във форума.И в нета.И по лекарските кабинети.И по аптеките.
Години наред. Но напоследък положението е много зле.
Уж нищо не излиза на изследванията /а на периоди когато е излизало гъбички да речем е лекувано/ - течението няма никакво намерение да се маха.
Та така стигнах до този подфорум.
И съм твърдо решена повече да не се тъпча с хапчета и да плащам в аптеките за здравето си.
Искам да намеря друг начин и вярвам,че има.
Знам,че е свързано с цялостния ни начин на живот / за това ще се погрижа/ но ако все пак някоя от вас има опит или знае нещо повече по въпроса - ще се радвам много да сподели.
Мисля,че темата ще бъде полезна за много жени, защото проблемът наистина е с гигантски размери.

# 1
  • Мнения: 12
Здравей Dreaming,
 И аз се лутах една година докато намеря решение, то не бяха някакви най-нови антибиотици, свещи и други, но всичко се оказа напразно. Дори от антибиотиците течението ми се усили! Накрая стигнах до последното, хомеопатия и за два месеца всичко се оправи.
 Препоръчвам ти да си намериш и ти твоя хомеопат и да се излекуваш.

# 2
  • Мнения: 0
Zdraveite,
Izvinete za latinicata. Az syshto imah takyv problem. Moga da se pohvalq, che veche sym zabravila za nego ot nqkolko meseca. Ot january 2012g. zapochnah da priemam dobavki za drug problem. Mejdu drugoto se reshi i tozi problem.
Pozdravi,
Elena

# 3
  • Мнения: 116
В темата за белият равнец момичетата дават много добри отзиви,погледни там ако искаш.

# 4
  • Мнения: 17
Има ли хомеопатичен продукт, който да лекува Бактериален Вагинит при бременни? Къде да си търся хомеопат? Ако използвам хомеопатичен продукт по ваша препоръка трябва ли ми мнението на специалист - нали хомеопатичните продукти не могат да навредят?

# 5
  • Мнения: 613

*Dreaming - мога да ти препоръчам да се миеш сутрин и вечер с вода - 500 мл. в която да сложиш 20 капки йод, и 20 ментови капки и супена лъжица сода бикарбонат. Смрадликата също  е добра, но пак е по-добре да си я намериш на тинктура, която до сипваш във водата. но това са все неща, които няма да ти навредят, може  да ти помогнат, но... дали ще решат проблема око не е ясно какъв е ?Какво е причината? Когато се знае причината по-лесно се намира и решението. Успех!

# 6
  • Мнения: 116
Не знам йодът дали е добра идея без консултация-все пак влияе на щитовидната жлеза  Thinking

# 7
  • Мнения: 613
Не знам йодът дали е добра идея без консултация-все пак влияе на щитовидната жлеза  Thinking
не влизам в спор, но... говоря за миене външно, ни да пие, нито промивка да си прави. Определено медицината за мен отдавна не е полезна , като лечение. Тя не лекува. Медицината от много време само подтиска симптоми. В медицината ти "помагат" за нещо и ти увреждат друго. Това което съм написала е рецепта от лечител, не от лекар. Конвенционалната медицина какво ще каже  за нея не ме вълнува.

# 8
  • Мнения: 116
Напълно съм съгласна с теб  Hug .Не знам защо си представих,че имаш предвид за промивки,грешката е моя  Peace

Общи условия

Активация на акаунт