Отговори
# 15
  • Мнения: 21 201

Момичета да ви кажа честно аз гледах съвсем нов сериал ,така се нагласих и да ви кажа хареса ми  Shocked Може би защото за мен Емир и Фериха живеят някаде щастливи заедно ,сега ще гледам Емре с Гюнеш или Джан ,която си избере не ми пречи Whistling
Еми и аз съм така, само ми се насълзяваха очите при подобните ФЕмирски сцени и познатите ми мелодий.
Дори и името на Емир смениха с Емре, а какво остава за другото, ooooh! вече нищо не е същото и, ще мога да гледам всичко, независимо какво, ще е.
Май с теб сме единствените, на които ни харесва новия сериал, а и те наистина го водят нов, а не пореден сезон.

# 16
  • Мнения: 21 201
Намерих сцената на английски, в която Емир си спомняше срещата с Явуз.
Явуз му каза, че е трудно да гледа как двама души се губят в ръцете му(може би има в предвид Емир и Фери, не е уточнено), а Емир му отговори, че, ще го накара да живее със същите неща, които му е причинил.
П.П. Ако намеря още нещо, ще го пусна в темата.

# 17
  • Мнения: 2 116

Момичета да ви кажа честно аз гледах съвсем нов сериал ,така се нагласих и да ви кажа хареса ми  Shocked Може би защото за мен Емир и Фериха живеят някаде щастливи заедно ,сега ще гледам Емре с Гюнеш или Джан ,която си избере не ми пречи Whistling
Еми и аз съм така, само ми се насълзяваха очите при подобните ФЕмирски сцени и познатите ми мелодий.
Дори и името на Емир смениха с Емре, а какво остава за другото, ooooh! вече нищо не е същото и, ще мога да гледам всичко, независимо какво, ще е.
Май с теб сме единствените, на които ни харесва новия сериал, а и те наистина го водят нов, а не пореден сезон.

Наде, здравей! Hug
Моля,  Praynig  Grinning бройте и мен в числото на харесалите епизода на ПЕ. И аз ще гледам и още как... Shocked newsm10

Повече по-късно...че сега наистина не мога...ех, тоз реал, почивната събота не важи и за него... Crossing Arms Wink

п.п. Да не забравяме и Рени,  Hug мисля, че и тя хареса епизода снощи и определено ще го гледа. Peace Laughing

# 18
  • в подножието на планината
  • Мнения: 8 098

Наде, Hug благодаря за ФЕмирското кафенце!  bouquet  bouquet  bouquet

Марги, Hug

В следващия епизод може да копират и разходката с хеликоптер... Sick



Прочетох във фейса, че сериала щял да свърши след 13 епизода. Rolling Eyes

# 19
  • Мнения: 1
Наде  Hug
Марги  Hug

 ild7210 за мен сериала е нов ,каквото искат да си копират никога няма да постигнат онзи момент с Фериха и Емир Rolling Eyes

# 20
  • Мнения: 21 201

Момичета да ви кажа честно аз гледах съвсем нов сериал ,така се нагласих и да ви кажа хареса ми  Shocked Може би защото за мен Емир и Фериха живеят някаде щастливи заедно ,сега ще гледам Емре с Гюнеш или Джан ,която си избере не ми пречи Whistling
Еми и аз съм така, само ми се насълзяваха очите при подобните ФЕмирски сцени и познатите ми мелодий.
Дори и името на Емир смениха с Емре, а какво остава за другото, ooooh! вече нищо не е същото и, ще мога да гледам всичко, независимо какво, ще е.
Май с теб сме единствените, на които ни харесва новия сериал, а и те наистина го водят нов, а не пореден сезон.

Наде, здравей! Hug

Здрасти, Hug добре и теб, ще прибавим към бройката на харесващите сериала.
Звезде, Hug Еми. Hug
Айдеее, сега пък щял да свърши след 13 епизода. ooooh!
Нали наскоро излезна друго инфо, че Пътя на Емир щял да бъде 43 серий и, ще свърши на 28 Юни.
Много са ми интересни подобни изказвания в нета. Откъде са сигурни тези, които пишат подобни новини, че няма да се наложи да го финишират след един епизод например, че и дата определят. Rolling Eyes ooooh!
Продължителността на сериала е променлива величина и се определя от рейтинга, а той от своя страна се определя от гледаемостта, а тя се определя от интереса на зрителите, а той от качествения и стойностен сюжет. Всичко свързано с продължителността на Пътя на Емир и въобще на даден сериал е като верига с множество свързващи звена помежду си и ми звучи несериозно някой в нета да се изказва като посочва точно дата и брой на епизодите след, които евентуално би финиширал.
 

Последна редакция: сб, 27 окт 2012, 15:41 от Neidjal

# 21
  • Мнения: 1 786
Привет!  Hug

Тинче, мерси за новата тема!   bouquet

Илда, липсваше снощи!  Hug

Аз нямам мнение относно новият сериал. Имам нужда да видя още, за да реша дали ще го гледам. За копирането на моментите вече си изказах мениетo по - рано. Искам само да кажа, че когато Е гледаше балоните снощи все едно си спомни за един друг живот, за други мъж и жена, които живяха в друг свят. Много ми стана мъчно. Емир за Емир е мъртъв. Преди болката по някакъв начин го държеше още жив, а сега .... нищо, празнина, той не чувства. Аз, поне, така го виждам в новия му път.  cry

# 22
  • Мнения: 21 201

Според мен Емир с болката си беше жив мъртвец, затова не искаше да живее, защото нямаше никаква цел, а сега жаждата за отмъщение го държи изправен на крака и единствената му цел е отмъщението.

# 23
  • Мнения: 1

Заради този момък Емир се чувства жив,за да му отмъсти .Само немога да разберка как Емир научаваше новините толкова бързо(например ,че Гюнеш отива на шопинг) дали Кямил не е тайнствения помагач newsm78

# 24
  • в подножието на планината
  • Мнения: 8 098
Наде, Hug Hug Hug  Това прочетох във фейса, но колко е вярно, нямам никаква идея... Rolling Eyes

Скрит текст:
Emir'in Yolu dizisiyle ilgili önemli iddia!
Medyapım'ın Adını Feriha Koydum olarak başladığı, Hazal Kaya'nın ayrılmasından sonra da adını Emir'in Yolu olarak değiştirdiği dizinin 13 bölüm sonra biteceği iddiaları ortaya atıldı.

Dizinin beklenen reytinge ulaşamaması nedeniyle böyle bir karar alındığı iddialar arasında.

Diziye yeni katılan oyuncular da reytinglerde bir etki yaratmadı. Medyapım'ın da bu başarısızlık nedeniyle diziyi 13 bölüm sonra bitirmeyi kararlaştırdığı belirtiliyor.

Bakalım bu iddialara karşı Medyapım'dan nasıl bir yanıt gelecek?

Киара,  bouquet Hug и вие ми липсвахте! Heart Eyes

Аз съм малко чишит и не мога така лесно да се пренастроя, не обичам промените и трудно свиквам с всичко ново...след като изгледах снощната серия се почувствах излъгана, не знам, нещо не ми допадна, това невинно момиче представено като принцеса, новия Емир/Емре решил да отмъщава , особено музиката и копирането на ФЕмирските моменти ме натъжиха толкова много, че почти през цялото време ревах... Cry

# 25
  • Мнения: 1
Илде (ако мога така да те наричам) всичко е до нагласа и аз съм човек ,който трудно свиква с новостите,но на мен този път ми се получи не знам и аз се натъжавах на моменти,но за мен това не е Емир.Дали ще са 13 епизода или повече зависи от това какво ще ни предоставят по-нататъка самите сценаристи.Още е много рано да се дава прогнози.

# 26
# 27
  • Мнения: 51
Благодаря Тинче за темичката   bouquet
Момичета да ви кажа честно аз гледах съвсем нов сериал ,така се нагласих и да ви кажа хареса ми  Shocked Може би защото за мен Емир и Фериха живеят някаде щастливи заедно ,сега ще гледам Емре с Гюнеш или Джан ,която си избере не ми пречи Whistling
На мен също ми харесва.Колкото по-скоро всички се оттърсят от Фериха и Емир и приемат, че този филм е нов и вече няма Фериха и Емир, толкова по-бързо биха се насладили.Единственото, което ми е адски неприятно е същата музика и всички тези неща които се случват между Гюнеш и Емре,които напомнят за ФЕмирската любов 2-та сезона..

# 28
  • Мнения: 1 278
И на мен снощния епизод ми хареса, ще го следя! Peace Гюнеш е красавица, но Чаги си е звездата в сърцето ми! Simple Smile

# 29
  • Мнения: 21 201
Тинче, когато се появиш и ако не е вече твърде късно, би ли сложила още един линк на първа страница освен този за гледане серийте на турски Аdini Feriha Koydum, но да е за новите серий Пътя на Емир, че в този линк са само до 72 включително.
Не махай сегашния линк, само добави нов за новите серий.
Предварително ти благодаря.




Последна редакция: сб, 27 окт 2012, 18:40 от Neidjal

Общи условия

Активация на акаунт