Отговори
# 660
  • Мнения: 2 449
   Ето ви новина от друг сайт,че не е вярно...не ползвал мотоциклет и нямал разрешение за мотор

http://www.ayakligazete.com.tr/haber/cagatay_ulusoy_dan_jet_yalanlama_.htm

   като ви пускам подобни новини...нека да ви пусна и това,че го опровергава...
  новината е съвсем прясна

# 661
  • Toronto
  • Мнения: 683
Мариола Hug Не че щях много да се учудя де... то вече ooooh!

A great comment written by our fan Ines :
"!! feriha kissed him after 7 EPISODEESS !! and she didint EVEN KISS HIM HE SURPRISED HER AND KIND OF FORCED HER TO LET HIM DO IT !!!! + it was hard for him to kiss her !!!!!!!!! and in episode 23 he tried to ... but she said noooooooooooooooooooooo AND THIS IS WHAT MADE HIM LOVE HER EVEN MOORREEEEEEEEEEE !!!!!!!!!!!!! THE WAY HE LAUGHED WHEN SHE WAS SHYYYYY !!! and eveen when they GOT MARRIED SHE REFUUSEDDDD CUZ SHE WAS FEELING GUILTYY ......... !!!!! THEY ONLY SLEPT TOGETHER AFTER HER FAMILY KNEW THEY WEREEEEE MARRIED !! and they dare say this gunes girl is innocent !! YEAH RIGHT !!! THIS GUNES is nothing but a slut !!!!!! I HATE GUNES SOO MUCH !!! I HAT EEMIR TOO NOOW I HOPE TH E RATING DROPS FURTHER AND FURTHERRRRRRR !!!! FEREMIR LOVE IS MUCH STRONGER THAN THEIR CHEAP SCENES !!"

# 662
  • Мнения: 21 201
В отговор на фрагмана, във фейса е пълно с прекрасни ФЕмирски моменти.

# 663
  • Pleven, Bulgaria
  • Мнения: 338
Като се сетя колко се радвах на целувката за сдобряване в болницата Heart Eyes и тези  са ми сладки(като всички млади влюбени),но я няма тръпката,някак си изкуствено.Вярно Емир/Емре уж се преструва,но нали е само пред нея,на нас не трябва да ни изглежда престорено.

# 664
  • Мнения: 21 201
Като се сетя колко се радвах на целувката за сдобряване в болницата Heart Eyes и тези  са ми сладки(като всички млади влюбени),но я няма тръпката,някак си изкуствено.Вярно Емир/Емре уж се преструва,но нали е само пред нея,на нас не трябва да ни изглежда престорено.
На мен не ми изглежда престорено, а още по-малко Емир ми прилича на отмъщаващ. Ще видим, може и да се лъжа, все пак това са само трейлъри, но серията си е друго нещо.
Много, ще ми е кофти, ако си свали окончателно гривната. Вярно, че в повечето време когато е с Гюнеш не я носи, но ако я махне завинаги, ще ми е криво. Rolling Eyes

# 665
# 666
  • в подножието на планината
  • Мнения: 8 098
Прекрасна Фемирска целувка. Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

http://www.youtube.com/watch?v=B9hc5Y0K-KA&feature=fvwrel

Лека вечер, момичета!  Hug

# 667
  • Мнения: 180
Като се сетя колко се радвах на целувката за сдобряване в болницата Heart Eyes и тези  са ми сладки(като всички млади влюбени),но я няма тръпката,някак си изкуствено.Вярно Емир/Емре уж се преструва,но нали е само пред нея,на нас не трябва да ни изглежда престорено.
Peace

# 668
  • Мнения: 10
     Вече незнам на какво да вярвам... newsm78
     Фатих съвсем изперка,а с него и ние...Като чета единия "отбор",си викам:да бе това е само игра от страна на Емир,за да увлече момата и да нарани Явуз.Почна ли обаче да чета др."отбор"/условно казано отбори/:бре,ама това май си става истинско...Божееее...Емре май започва да хлътва истински  #Crazy
     Иска ми се 1 отбор да излезе прав,но нещо ме притеснява поведението на Емир...много съм раздвоена...
     Ееее,хубав си е Чаги,много израсна като актьор!Дано новия му път,не му изиграе някоя лоша шега.
     А сега за лека нощ да оплакнем  око с една класация/дано да успея да ви я пусна,че нали съм неука/.Спокойна нощ!
    

# 669
  • Мнения: 180
Прекрасна Фемирска целувка. Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

http://www.youtube.com/watch?v=B9hc5Y0K-KA&feature=fvwrel

Лека вечер, момичета!  Hug
Наистина е прекрасна! Heart Eyes

# 670
  • Мнения: 33 428
И аз имам по-голям брат, да го изпратя да убие Айсун, та Емир да отмъсти и на мен хахахаха

# 671
  • Pleven, Bulgaria
  • Мнения: 338
Като се сетя колко се радвах на целувката за сдобряване в болницата Heart Eyes и тези  са ми сладки(като всички млади влюбени),но я няма тръпката,някак си изкуствено.Вярно Емир/Емре уж се преструва,но нали е само пред нея,на нас не трябва да ни изглежда престорено.
На мен не ми изглежда престорено, а още по-малко Емир ми прилича на отмъщаващ. Ще видим, може и да се лъжа, все пак това са само трейлъри, но серията си е друго нещо.
Много, ще ми е кофти, ако си свали окончателно гривната. Вярно, че в повечето време когато е с Гюнеш не я носи, но ако я махне завинаги, ще ми е криво. Rolling Eyes
И на мен ще ми е криво за гривната,надявам се,че въпреки смяната на името няма да заличат напълно образа на Фериха.Преди стоеше все на гроба и,а сега нищо...може поне като остава сам да си "говори" с нея,колкото и да е налудничаво.Защото накрая ще излезе,че всичко го прави заради баща си,които е бил до нето от време на време и му е предложил единствено едно име и пари,а не заради голяяяямата му любов.Въпреки че аз не мисля,че Явуз е голям виновник за раздялата им,вината си беше изцяло но Емир,който реше да се прави на защитник на бившата си.
Поради смяната и на сюжета,на актьори и на някой неизяснения съм доста объркана и не знам какво да мисля вече.И гледам да не си задавам много въпроси за логиката,защото такава явно липсва и да не правя асоциации с ФЕмир,но не мога.Страшно ги харесах и ми повлияха,че проста не мога да приема изтриването на историята им с лека ръка

# 672
  • Мнения: 180
Лека нощ момичета Hug


Тече по БТВ рекламата на Бинго с Хазал.Мн е сладка. Heart Eyes

# 673
  • Мнения: 10
     Илди,много навреме постна най-ФЕмирската целувка smile3501
     Май "доброто ще победи злото"...Силно се надявам/и аз като Надето/Емир да ме очуди с действията си в посока добре премерено отмъщение...дай Боже... Praynig

# 674
  • Мнения: 180
    Вече незнам на какво да вярвам... newsm78
     Фатих съвсем изперка,а с него и ние...Като чета единия "отбор",си викам:да бе това е само игра от страна на Емир,за да увлече момата и да нарани Явуз.Почна ли обаче да чета др."отбор"/условно казано отбори/:бре,ама това май си става истинско...Божееее...Емре май започва да хлътва истински  #Crazy
     Иска ми се 1 отбор да излезе прав,но нещо ме притеснява поведението на Емир...много съм раздвоена...
     Ееее,хубав си е Чаги,много израсна като актьор!Дано новия му път,не му изиграе някоя лоша шега.
     А сега за лека нощ да оплакнем  око с една класация/дано да успея да ви я пусна,че нали съм неука/.Спокойна нощ!
    


 Дано Peace
Се убави мъже  Simple Smile bouquet

Общи условия

Активация на акаунт