Халит Ергенч и новата продукция "Великолепният Век"( Muhteşem Yüzyıl) тема 44

  • 57 009
  • 757
  •   1
Отговори
# 405
  • Мнения: 1
                                                              Благодаря на целия екип!

                                                                                       

# 406
  • Sofia
  • Мнения: 21 639
Благодаря, Елена и Невин!   bouquet

И аз сийдвам за магнитното теглене - 70еп.


Последна редакция: нд, 28 окт 2012, 18:56 от Morena

# 407
  • Plovdiv
  • Мнения: 112
ФАЙЛЪТ, КОЙТО ИЗТЕГЛИХ ОТ ДОКСА Е САМО 23 МИН!
?????????????????????????????????????


И при мен е така .... ЗАЩО ....Вече три пъти го тегля и все същото ...?!

 
И при мен сваля 33 процента или 23 мин от филма защо незнам?

# 408
  • Мнения: 0
е как да не спамим, като трябва да благодарим за усилията на страхотните момичета!!!  bouquet
и при мен с докса не стана, но успях с магнитния линк! Laughing трябва ли и тук да сийдваме, за да свалят другите по-лесно?

# 409
  • sofia
  • Мнения: 114
Да и аз имам проблем със свалянето от докса.Но свалям с магнета/за първи път/,и наливам ракийката.

Как,аз нещо не мога да се оправя.  Embarassed а от докса и при мен не е целият

# 410
  • Пловдив
  • Мнения: 38
е как да не спамим, като трябва да благодарим за усилията на страхотните момичета!!!  bouquet
и при мен с докса не стана, но успях с магнитния линк! Laughing трябва ли и тук да сийдваме, за да свалят другите по-лесно?

Да, трябва!

# 411
  • Мнения: 31
И при мен не стана - изтеглят се само 33 мин

# 412
  • Мюнхен
  • Мнения: 276
Благодаря много за превода!   bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet
Свалих го за 20 минути с магнета, с докса не можах. Предложих да помагам и да пращам по скайп на хората, които имат проблеми. Тъй като имам около 10 запитвания и го пращам вече на около 7-8 човека, много ви моля който го има също да помага. Не бъдете егоисти. Аз ще го пратя на всеки, който има нужда, но не помагам ако ше чакат с часове

# 413
  • Мнения: 7
http://tranzit.dir.bg/load.php?id=CBmhry08Zgqkgymj1382018

Това е 70 епизод качен в транзит !
Мисля,че свалянето ще е по лесно отколкото в докс ! Пробвайте !

# 414
  • Мнения: 31
вече и торент

# 415
  • Мнения: 0
БЛАГОДАРЯ НА НЕВИН И НА ЕЛЕНА ЗА ПОДАРЪКА !!!
 Heart Eyes txtloves Heart

Свалих го от магнитния линк за 5 минутии сега ще сийдвам за другите Simple Smile

# 416
  • Мнения: 0
и на мен ми изписваше същото...оказа се че при копирането на линка съм копирала и празен интервал накрая..веднага щом го изтрих започна да се сваля... Wink надявам се да съм помогнала


Благодаря много на момичетата за положените усилия... Hug Hug

# 417
# 418
  • Мнения: 0
Аз много се извинявам ,но следвам всички стъпки за магнитно сваляне  и не става.Изписва ми следното- unable to parse magnet URL.Моля някой ако може да помогне.

и на мен ми изписваше същото...оказа се че при копирането на линка съм копирала и празен интервал накрая..веднага щом го изтрих започна да се сваля...  надявам се да съм помогнала


Благодаря много на момичетата за положените усилия... 

# 419
  • Мнения: 477
Извинявам се за закъснението и благодаря за търпението!


Благодаря на Невин за превода!  Hug

Великолепният век еп. 70 Бг субтитри

Линк за директно сваляне

Магнитен линк за сваляне на торент:

magnet:?xt=urn:btih:D5480897501D81882D1488C22D526575A35B4481    (копира се цялото, вкл. magnet)

За тези, които не са ползвали досега магнитен линк!

Скрит текст:

Отваряте програмата за сваляне на торенти.
ФАЙЛ> ДОБАВИ ТОРЕНТ ОТ URL АДРЕС> отваря се прозорец и в празната лента се поставя копираният магнитен линк. Потвърждавате с ОК. Готово!

Ако имате проблем, вероятно трябва да разрешите от настройките на програмата ползването на магнитен линк. За повече подробности прочетете тук и тук

Приятно гледане!




МНОГО ВИ ОБИЧАМ!!!!!ДА ЗНАЕТЕ!!!!!!!!!!   261uu  261uu  261uu  261uu  261uu  261uu  261uu smile3535 smile3535 smile3535 smile3535 smile3535 smile3535

Общи условия

Активация на акаунт