Новите ни козметични похождения 32

  • 49 660
  • 716
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 282
a.l.e.n.a, лично аз чакам отзиви от новите придобивки.  Blush

# 31
  • В къЩи.
  • Мнения: 2 189
Лия, 24 лева му е цената. Натурал и Санд са най-светлите цветове. Първият е с розов подтон, а другият със жълт  Peace.

Значи Санд е моя цвят. Благодаря ти.   bouquet

п.п. Много трудно си намирам подходящ цвят на ФДТ  Cry , светлите цветове са винаги с розов подтон,а тези ,който са със жълт пък вече ми идват тъмни...Единствено Колорстей №180 ми пасна перфектно,но с тази нова формула май няма да се погодим,та му търся заместник.

# 32
# 33
  • Мнения: X

п.п. Много трудно си намирам подходящ цвят на ФДТ  Cry , светлите цветове са винаги с розов подтон,а тези ,който са със жълт пък вече ми идват тъмни...Единствено Колорстей №180 ми пасна перфектно,но с тази нова формула май няма да се погодим,та му търся заместник.

Аз пък с розов подтон си намирам много трудно ФДТ.  Laughing На Колорстей светлите много ми жълтеят. За формулата му - и аз си мисля, че няма да се спогодим. Трети ден го ползвам и все повече не ми харесва.  

# 34
  • Мнения: 432
При фон дьо тените на Max Factor има розов подтон....аз ползвам такива.Новия им продукт с най-светлия - номер 50 също е такъв.

# 35
# 36
  • София
  • Мнения: 70

 + няколко лака на ГР, но няма снимки в нета

Последна редакция: нд, 28 окт 2012, 18:50 от bubanka

# 37
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 440
a.l.e.n.a, лично аз чакам отзиви от новите придобивки.  Blush

специално за теб ще го пробвам утре  Peace мога да ти пратя и пробичка  Peace

# 38
  • В една слънчева къща...
  • Мнения: 774




# 39
# 40
  • Мнения: 1 282
a.l.e.n.a, лично аз чакам отзиви от новите придобивки.  Blush

специално за теб ще го пробвам утре  Peace мога да ти пратя и пробичка  Peace
Благодаря, ще чакам с нетърпение отзиви. За другото ще се разберем.  Blush

# 41
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 440
 Peace Heart Eyes




това сенки за очи ли са?  newsm78 на артдеко никакви сенки не съм пробвала  newsm78

# 42
  • Мнения: 888
Най-много ми допадат фон дьо тените на Bourjois. Последно си взех Healthy mix serum, № 53 Beige clair, съдържа коктейл от плодови екстракти. Не е мазен, нанася се идеално, според мен е подходящ за смесена кожа и няма нужда от матиране с пудра след това.

# 43
  • В една слънчева къща...
  • Мнения: 774
Сенки за очи са, имам още няколко техни цвята - много приятна текстура и са трайни. Търсех си нещо в златисто и само това открих. На тръгване точно до мястото, където бях паркирала колата гледам - ново магазинче за козметика - вътре имаше златисто на Чифели /от серията Звезден прах/, което е по-наситено и лъскаво, ама ще остане за другия път Simple Smile

# 44
  • Мнения: 514
Момичета, да ми препоръчате рол он и дезодорант, от който сте доволни и най-вече не оставя така досадните бели петна по дрехите? Да е без талк и да не е със силна миризма.  Hug

И аз съм най- доволна от този, вече година и половина не съм го сменяла. Има и вариант без аромат и алуминиеви соли.

Общи условия

Активация на акаунт