Новите ни козметични похождения 32

  • 49 652
  • 716
  •   1
Отговори
# 45
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 432
Сенки за очи са, имам още няколко техни цвята - много приятна текстура и са трайни. Търсех си нещо в златисто и само това открих. На тръгване точно до мястото, където бях паркирала колата гледам - ново магазинче за козметика - вътре имаше златисто на Чифели /от серията Звезден прах/, което е по-наситено и лъскаво, ама ще остане за другия път Simple Smile

в Сандански ли?

# 46
  • Мнения: 20 176

Тази боя от къде я взе, не съм я мяркала?

# 47
  • В една слънчева къща...
  • Мнения: 774
Не, бях в Петрич
Скрит текст:
при гаджето Simple Smile
Май там имат по-голям избор от Сандански

# 48
  • Мнения: 2 562
Аз пък съм много неприятно изненадана че моя пост е изтрит от началните странички на темата.Записах се за да ви следя,с идеята да покажа нова придобивка,пък сега не си виждам поста.А чакам ли чакам някой да пише нещо Whistling ooooh! От днес:

Дори вече се лакирах Flutter
a.l.e.n.a,ние бяхме в Мола по обяд,точно пробвах в Дъглас сенки на Артдеко.Имат  и тези:
http://www.shopthebest.eu/product/1142/artdeco-senki-dizayner-palnitel.html
Страхотни са,но ужасно малко количество,направо са миниатюрки.Затова се отказах да купя Confused

# 49
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 432
ах  Heart Eyes и аз я взех тази прелест, но няма скоро да й дойде реда  Joy hahaha може би към края на ноември  Embarassed



Не, бях в Петрич
Скрит текст:
при гаджето Simple Smile
Май там имат по-голям избор от Сандански

ех, любовно ти е било и си имала настроение за злато   Heart Eyes

за София знам, че в ЦУМ има място, където се продават прахообразните на чифели и са ми много хвалени  Heart Eyes

на каква цена ги видя  Rolling Eyes newsm78

# 50
  • София
  • Мнения: 5 484
Чакам шампоан,балсам и серум

# 51
  • В една слънчева къща...
  • Мнения: 774
Сенките на Чифели - на 9,80, Арт Деко - на 9лв.
Искам да си взема и от Мейбълинските тату - приличат ми на едни, които имах на Римел - калър мус - наистина много красиви цветове и доста дълготрайни.
А в Сандански сме си направо бедни откъм магазинчета за козметика - никакво разнообразие Simple Smile

# 52
# 53
  • Sofia
  • Мнения: 3 485
Момичета, какво му е на новата формула на ревлонския колорстей? Предстои ми скоро пак да си купувам...

# 54
  • Мнения: 13 626
По-течен и по-малко покривен.

# 55
  • USA
  • Мнения: 7 320
Lemy, Лореал Фериа има във всички магазини в Щатите(ще се изненадам ако ги няма в Европа).Предлагат интересна палитра от цветове,не е агресивна боя.

# 56
  • Мнения: 50
Много съм доволна и отново си взех днес - Kerastase Cure Intensive Anti-Chute á l´Aminexil

Скрит текст:

# 57
  • Мнения: 2 028
Влюбих се в това червило още когато го видях в ДМ, но за мое съжаление не си го купих, тъй като всяка една бройка беше изпробвана! #Cussing out  Та сега го търся в малките магазинчета, където се следи по-зорко какво се случва със стоката. Твоето откъде е?

# 58
  • Велико Търново
  • Мнения: 5 666
Алена,сенките на Артдеко ще ти харесат Heart Eyes Аз ползвам предимно такива-имат богата палитра от цветове,пигментирани са,трайни/е,аз слагам и от базата им/,и са предимно перлени-напр.между тях и четворката-палитра на Диор няма разлика Peace
Аз да се оплача,че след няколкодневно тестване на Ревлон Калърстей,така и не намерих моят цвят Confused Не че няма такъв,а в магазините,които предлагаха марката,точно такъв номер липсва Cry

# 59

Общи условия

Активация на акаунт