Новите ни козметични похождения 32

  • 49 697
  • 716
  •   1
Отговори
# 645
  • София
  • Мнения: 74
От вчера:

Dior Exquis Dior Tzarina Gold Dior Blue Label
Dior Sweet Sun    Dior Addict Shine

# 646
  • USA, Steak State
  • Мнения: 2 480
  

Последна редакция: сб, 10 ное 2012, 19:22 от TheBlackWidow

# 647
  • Мнения: X

Може ли да споделиш от къде купи това пухче?  Simple Smile

# 648
  • Мнения: 650
Скрит текст:
да не остана по- назад, а и беше една единствена самотна бройка  Embarassed

# 649
  • USA, Steak State
  • Мнения: 2 480
От Ибей, видях че беше ръчна изработка от тукашен ( САЩ ) продавач и затова го купих. Simple Smile

Има и различни размери и видове http://myworld.ebay.com/kims-twinkle-designs?_trksid=p2047675.l2559 Шипва и до България. Simple Smile

# 650
  • Мнения: X
Благодаря.  Simple Smile

# 651
  • Мнения: 888
Единствения део спрей на Balea, който ми хареса и няма да изхвърля пълен.

Приятен аромат, но не се сещам с какво точно да го сравня.

Не изсушава кожата, оставя я мека и хидратирана, но от аромата има още какво да се желае.

# 652
  • Бургас
  • Мнения: 2 090

Каква е разликата с тази с бялото капаче?  Thinking

# 653
  • Бургас
  • Мнения: 12 815

най-накрая,има още или поне преди малко имаше още бройки в бургаското Лили,както и един лак на Катерин Арли-колко е хубав не знам,но цветът е много красив

Последна редакция: сб, 10 ное 2012, 21:46 от bubanka

# 654
  • USA, Steak State
  • Мнения: 2 480

Тази с бялата капачка е финишинг пудра за над фон дьо тен, а тази с черната е самостоятелна пудра-фон дьо тен.

# 655
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 787
Единствения део спрей на Balea, който ми хареса и няма да изхвърля пълен.
И аз от днес с такъв.Надявам се да ми хареса.Аромата е страхотен  Heart Eyes Heart Eyes

# 656
  • Бургас
  • Мнения: 2 090

Тази с бялата капачка е финишинг пудра за над фон дьо тен, а тази с черната е самостоятелна пудра-фон дьо тен.

Даммм, и аз точно сега го проучих.  Laughing
Обаче, четох, че с бялата капачка можела да се носи и самостоятелно и била с мат финиш.
Докато, тази с черната имала "блещулки". Ти как я оценяш? Има ли покривност, как е като издръжливост?

# 657
  • Велико Търново
  • Мнения: 5 666
Единствения део спрей на Balea, който ми хареса и няма да изхвърля пълен.
И аз от днес с такъв.Надявам се да ми хареса.Аромата е страхотен  Heart Eyes Heart Eyes

Съгласна съм  Peace По тази причина днес се "заредих" с още 2 броя Mr. Green нали са лимитирани.... Wink

# 658
  • USA, Steak State
  • Мнения: 2 480
Много мразя блестящ грим, освен ако не е за нощно излизане.
Целта ми беше да си купя нещо за ежедневно носене и бързо нанасяне. Наистина има лек озаряващ ефект, но е точно озаряваш. Не е силно блестяща.
Покривността е от леко до средно, зависи колко напластяваш. Ако търсиш нещо със хубава покривност, това не е твоят минерален грим.
Имам подобен фон дьо тен и на Мак, но неговата покривност е от средна до силна в зависимост от напластяването. Кофтито е, че ми е по- тъмен цвета и мога да го нося само лятото. Като цяло идващото лято мисля, че ще му видя сметката вече.  Mr. Green
Пресованите минерални пудри фон дьо тен винаги са ми били по- покривни.

Lancome Color Design- Petal Pusher

Защото си нямам сенки.  Mr. Green

Последна редакция: нд, 11 ное 2012, 02:23 от TheBlackWidow

# 659
  • Мнения: 2 562
TheBlackWidow,явно тези сенки са ти за нощно излизане защото са супер блестящи Wink Mr. Green Палитрата е страхотна PeaceМоже ли линк?Ще търся в ибей Party

Общи условия

Активация на акаунт