Новите ни козметични похождения 32

  • 49 665
  • 716
  •   1
Отговори
# 660
# 661
  • Мнения: 4 428
- снимката не е много точна, на живо има нотка сиво в зеленото  Flutter
А от това съм много щастлива:

Дори не знаех, че има такъв сет. Сега ще пробвам четири цвята от колекцията на изгодна цена  Wink

# 662
  • Мнения: 31 351
Dior backstage makeup brushes medium eyeshadow. Heart Eyes Сигурно утре ще купя и четките за очна линия и червило.

# 663
  • Мнения: 888

До сега бях доволна от Sebium Al (по препоръка от дерматолог, след като кремовете на Avene ми щипеха и не бяха  подходящи за мен).

Любимата ми мицеларна вода за пореден път.


И червилото с Grazia - малко е тъмно, блясък има, доста мазно, няма вкус.

# 664
  • USA, Steak State
  • Мнения: 2 480
TheBlackWidow,явно тези сенки са ти за нощно излизане защото са супер блестящи Wink Mr. Green Палитрата е страхотна PeaceМоже ли линк?Ще търся в ибей Party

А не, не обичам блестящо лице, но сенките са ми точно по вкуса. Много рядко и почти никога не нося матови сенки, обичам си такива кашмирено- мокри и мазни. Любими са ми на Urban Decay, а знаеш там за какъв блясък иде реч. Simple Smile
Търси ги по името в Ибей- Petal Pusher

# 665
# 666
  • Бургас
  • Мнения: 2 090
        - Springsheen       

# 667
  • Мнения: X
Искам да си купя нов крем, в този сайт когато задам "смесена към мазна кожа" ми излизат тези предложения...Може ли мнения за двата продукта. Става дума за кожа без никакви проблеми като акне, петна и т.н., Само в Т-зоната е проблемна...хем е мазна, хем се бели понякога. Мисля че не е добре хидратирана.

http://www.enzo.bg/kozmetika/babaria/babaria-aloe-vera-khidratir … protection-50-ml/

http://www.enzo.bg/kozmetika/la-roche-posay/la-roche-posay-hydreane-set-i-3-pcs/

Приемам и други предложения. Чудя се имам ли нужда от дневен и нощен крем или един ми е достатъчен   bouquet

# 668
  • София
  • Мнения: 985
Арабски кохъли
Скрит текст:

нещо не козметично но пък ме кефят и ще си ги ползвам
Скрит текст:

# 669
  • Мнения: 36 084
преди време доста се писа във форума за кохли и каяли с вредни съставки - предполагам, че си проверила в нета дали твоите са без тях  Wink

# 670
  • Мнения: 288

А от това съм много щастлива:

Дори не знаех, че има такъв сет. Сега ще пробвам четири цвята от колекцията на изгодна цена  Wink

Oт БГ ли са , ако не дай линк моля те  Praynig. И колко  е цената ?
 Simple Smile

# 671
  • USA, Steak State
  • Мнения: 2 480
Те нейните са оргналдЪ, баш от арабска страна купени. Трябва наистина да си провери съставките.
Аз мисля да си взема индийски, но донесен от съответната страна. Иска ми се нещо оригинално т.е. донесено в страна в която е основен козметичен продукт. Simple Smile

# 672
  • Мнения: 36 084
точно - на мен също ми донесоха каял и кохл и то баш от онези в темата - не се стърпях, пробвах ги два-три пъти, но накрая ги засилих към кофата  Blush
а имах и около 100 грама прах в едно пликче - много ми беше жал  Tired

# 673
  • София
  • Мнения: 985
ми доколкото успях да разбера тези на прах където са пише даже вечер преди лягане да се слагат за овлажняване на очите и против зачервени очи
току що ги пробвах става доста дискретно и красиво седят,
а кохъла дето прилича на гарленския е няма толкова мазен и черен молив - маже се като масло на топла питка  Mr. Green
определено следващия път ще искам пак да ми вземе даже ако го има и в още цветове

# 674
  • Мнения: 36 084
да, де - те и моите бяха уж такива, ама бъкани с отрови  Twisted Evil
в крайна сметка какво като арабите си ги слагат всяка вечер, а твоите очи пострадат?  Wink

Общи условия

Активация на акаунт