Новите ни козметични похождения 32

  • 49 664
  • 716
  •   1
Отговори
# 675
  • София
  • Мнения: 985
бубанка
Скрит текст:
а кои са съставките ?

# 676
  • Мнения: 36 084
споменът ми е за олово, ще поровя за темата  Wink

# 677
  • София
  • Мнения: 985
Мерси намерих темата и сега разгледах съдържанието има минерални масла... но няма олово, живак...

# 678
  • Мнения: 4 428

А от това съм много щастлива:

Дори не знаех, че има такъв сет. Сега ще пробвам четири цвята от колекцията на изгодна цена  Wink

Oт БГ ли са , ако не дай линк моля те  Praynig. И колко  е цената ?
 Simple Smile

От магазин Мория /с/у пл.Гарибалди в София/ ги взеха, за 32лв  Wink Вчера се мотах из Дъглас, но там не видях такъв сет.

# 679
  • София
  • Мнения: 1 611
В Сефора го има този сет. Там е 29 лева.

# 680
  • Мнения: 31 351
Странно абсолютно навсякъде е 32 лв. Те са с фиксирани от Опи цени и нямат право да продават лаковете под 20 лв.и сетовете под 32 лв.

# 681
  • София
  • Мнения: 1 611
Може и да се бъркам  Peace но мисля, че тази цена видях  Thinking

# 682
  • Мнения: X
Те са с фиксирани от Опи цени и нямат право да продават лаковете под 20 лв.и сетовете под 32 лв.

Хм, аз ОПИ редовно си купувам за 19 лева от едно магазинче, в което ги зареждат много преди съществуването на Дъглас, БЗ и подобни в България.

# 683
  • В къЩи.
  • Мнения: 2 189
Искам да си купя нов крем, в този сайт когато задам "смесена към мазна кожа" ми излизат тези предложения...Може ли мнения за двата продукта. Става дума за кожа без никакви проблеми като акне, петна и т.н., Само в Т-зоната е проблемна...хем е мазна, хем се бели понякога. Мисля че не е добре хидратирана.

http://www.enzo.bg/kozmetika/babaria/babaria-aloe-vera-khidratir … protection-50-ml/

http://www.enzo.bg/kozmetika/la-roche-posay/la-roche-posay-hydreane-set-i-3-pcs/

Приемам и други предложения. Чудя се имам ли нужда от дневен и нощен крем или един ми е достатъчен   bouquet

Не съм ползвала нито един от двата крема,но като марка бих заложила на втория. Peace

# 684
  • Мнения: 288

От магазин Мория /с/у пл.Гарибалди в София/ ги взеха, за 32лв  Wink Вчера се мотах из Дъглас, но там не видях такъв сет.

Mного благодаря   bouquet!

# 685
  • Мнения: 2 574
truth &light
I'M the one
vanilla

# 686
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 443

# 687
  • Мнения: 31 351
Те са с фиксирани от Опи цени и нямат право да продават лаковете под 20 лв.и сетовете под 32 лв.

Хм, аз ОПИ редовно си купувам за 19 лева от едно магазинче, в което ги зареждат много преди съществуването на Дъглас, БЗ и подобни в България.
Ми аз ги купувам и по 16лв., че и по 14, но от квартални магазинчета, не от големите вериги.

# 688
  • Мнения: 94
Скрит текст:
Скрит текст:

# 689
  • Мнения: 2 562
TheBlackWidow,мерсииии  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт