След "Любов и наказание" /Aşk ve Ceza/ с Нургюл Й. и Мурат Й. ~ 5 в 1 ~ Тема 121

  • 24 623
  • 741
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 8 470
Ей Хриси страхотни са колажите.Особено тия със залеза са великолепни  smile3521


# 196
  • Мнения: 8 470
Лека нощ момичета  Hug Hug Hug

# 197
  • Мнения: 2 554
  Ени, лека нощ!

 

 

# 198
  • Мнения: 27
   За пореден път започвам филма и все едно ми е за първи
   Как започна и как завърши всичко, една случайна игричка на съдбата… Едно „момче“, наглед безгрижно, с доказано име и позиции в обществото, чаровник, с красива усмивка и неповторими очи, прекарва най-безгрижно вечерите си в бара на свой добър приятел, изявяващ се като обикновен барман. И едно „момиче“, изявяващо се блестящо в рекламния бизнес, но все още непризнато, с неповторима красота, зелени очи, раздирани от мъка, с разбито на парченца сърце от един нещастник и най-добрата и приятелка, решава да удави мъката в няколко чашки… И един въпрос, наглед обикновен- „Харесваш ли лодки?“
   Е това беше началото на нещо, толкова първично и неповторимо, че… и още сто теми да изпишем, пак няма да можем да го обясним, а всъщност всичко може да се обясни с една единствена дума-еми… любов. Това беше началото на една красива любов, едновременно съединяваща две сърца и същевременно разделящи ги…
   Какво всъщност видя в нея Саваш, кое го привлече и кога точно се влюби в нея?-дали мъката в дълбоките дебри на зелените очи  на Ясемин, забеляза ли я изобщо,  дали красотата и, смелостта и или… той дори сам неможе да си го обясни „…сякаш е моя жена и сме били разделени…“ каза, „…прекарахме само час, може ли човек да се влюби за  час?“, ами може, дори от този само 1 час се появи онзи малък сладък бонбон Йомер.
   Няма да коментирам останалата част от началните епизоди, защото пораждат противоречиви чувства в мен пък и сега не ми е до Шахнур „Ага“ и Ахмет Моран, за тях-утре.
   Сега ще се насладя на днешната порция красоти, пускам си епизод 7 и после сънчо… Лека нощ момичета  Hug

# 199
  • Мнения: 177
Добро утро! wavey wavey wavey

На всички  Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug
Хриси ,продължавай да твориш, колажите са супер! smile3501





Скрит текст:



# 200
# 201
# 202
# 203
# 204
# 205
  • Мнения: 2 131
Добро утро скъпи мои дружки wavey wavey wavey

Руми  Hug Heart Eyes Благодаря за кафенцето и прекрасните клипове  Kissing Heart Страхотно начало за деня  newsm10  love001
Хриси Hug Heart Eyes Страхотни са всички красоти които твориш с толкова много любов и старание и то с единствената цел да ни напълниш душите и сърцата Благодаря ти от сърце  lovekiss lovekiss lovekiss
Усмивчице Hug Heart Eyes
Страхотен коментар за началото на тази изпепеляваща и много истинска любов ,каквата беше на Саваш и Ясемин  newsm10 smile3501  love001
Танче  Hug Heart Eyes Тони  Hug Heart Eyes Еничка  Hug Heart Eyes Сонче  Hug Heart Eyes
Липсвате ми старшно много мили дружки , но за мое най-голямо съжаление за сега ще бъда само от четящите по-късно ще се включа в коментарите на епизодите,а като знам какво ни очаква от 7еп. до финала  newsm53  очаквам много интересни коментари  smile3521 smile3521 smile3521



Обичам ви всички много,много и ви пожелавам един Успешен ден    love001 txtloves  love001

# 206
# 207
# 208
# 209

Общи условия

Активация на акаунт