Туба и Джансел в "Огнено сърце"("Запленяваща сърцето"-"Gönülçelen") - Тема 173

  • 99 561
  • 742
  •   1
Отговори
# 615
  • Мнения: 84
                  



                       Линкаааа,много сме желаещите!Ще не събереш ли всички? newsm78 newsm78 newsm78

                        И аз не съм съгласна с тази класация.

# 616
  • Мнения: 6
 Peace Peace
Мимка  Hug знам доста хора, които ще се радват новината да е истина, и също толкова, които няма да се радват... Фенове всякакви.  Peace
Ето например, една класация на двойките, която не отговаря на моите предпочитания, но за някои, това е най-правилното подреждане.  Peace



Скрит текст:
Като не могат да се разберат кой партньор най-подхожда, да се намесим ние - скачайте при мен и да отпрашваме към Истанбул  Peace Peace PeaceБраво Лина класацията ти е много точна.Кой от кой по-красив а до Туба направо неотразим.Дано само по-скоро научим кой ще бъде до НЕЯ в новия сериал,че и мен почна да ме гони любопитството

Joy Joy Joy


# 617
# 618
  • Русе
  • Мнения: 6 503
Здравейте, момичета!  Hug

Тази вечер закъснях,  Wink ама докато изчета и видя всичко сложено днес и...  Crazy, благодаря на всички за настроението, което сте поддържали през деня!  Hug
Темата ни и днес е страхотна!  Peace

А, сега да вляза в час!  Wink

Рени  Hug честит имен ден на теб и внучката, прекрасно да си изкарате вечерта!   bouquet



Е, поздравът ми доста закъсня  Embarassed, ама сутринта  ooooh! пропуснах и сега наваксвам!  Peace

# 619
  • Мнения: 0
ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН на пловдивската мацка Рени и нейната роднина - внученцето Рени! Hug Hug

Хеййй...моми,
Да си носите именцата хем със здраве, хем с гордост.
Ха, честито! Hug

# 620
  • Русе
  • Мнения: 6 503
Диди  Hug добре дошла и на теб в най-запленената тема! Прекрасен клип   bouquet си направила с доста от тъжните моменти,  Wink ама сега се надявам и на нещо по-забавно  Wink, поне материал има!  Peace

Баги, Канти  Hug както винаги сте ни подготвили интересни неща!  Hug

...
Ето например, една класация на двойките, която не отговаря на моите предпочитания, но за някои, това е най-правилното подреждане.  Peace




Линка  Wink а дали това е класация  newsm78 или са подредени хронологически?  Thinking
A, иначе има и такива, които смесват ролите!  Joy Joy Joy

# 621
  • Разград
  • Мнения: 8 243

# 622
  • Русе
  • Мнения: 6 503
Готови ли сте за епизода?  Wink



Очакват ни хубави моменти.  Peace

# 623
  • Русе
  • Мнения: 6 503
И един трей за дългоочаквания момент!  Peace

# 624
  • Разград
  • Мнения: 8 243

# 625
  • Разград
  • Мнения: 8 243

# 626
  • Пловдив
  • Мнения: 40
 Тази вечер се чудя- в Сапанджъ ли да ходя или на хаман  newsm78 newsm78

  В Сапанджъ  има на какво да се възхищавам- сядам с Мурат, за да не припадна и почвам да заеквам,
но от друга страна на турска баня ще си натопля старите кокали. Laughing Laughing Laughing

  Хубава е серията и  няма да се сърдите, че забавих да благодаря на Баги, Таня, Цвети и Габи за хубавите пожелания! Hug Hug  bouquet  bouquet / Добре, че има реклами  Grinning Grinning Grinning /

   За партньора на Туба, още малко ще почакаме. Аз лично предпочитам някой, когото не съм гледала, за да нямам предварителна нагласа, но има кой да му мисли за това.

  Важното е, че ей тази чаровна жена ще ни поднесе новия си образ

      

# 627
  • Разград
  • Мнения: 8 243



# 628
# 629
  • Разград
  • Мнения: 8 243


Скрит текст:

Последна редакция: чт, 08 ное 2012, 23:41 от vania_e

Общи условия

Активация на акаунт