Туба и Джансел в "Огнено сърце"("Запленяваща сърцето"-"Gönülçelen") - Тема 173

  • 99 560
  • 742
  •   1
Отговори
# 645
  • Мнения: 10
     Здравейте,запленени![/b
     

     



     Дидка,добре дошла   bouquetСтрахотен клип    smile3525 smile3501
     
Скрит текст:
Да ви споделя,че дрешките и аватара са ми подарък от Диди...  bouquet



     

# 646
  • Мнения: 6
Да не забравим  и сутрешния вестник с кафето.Дано скоро донесе хубави новини за нашата любимка. Peace

# 647
  • Мнения: 4 535
The last news about 20 Dakika series
The scenarist Pinar Bulut may be with Kareem Dereen who will write the scenario of our series, Pinar& Kareem also wrote before Ezel series & now she is writing " Susklunar " series for Murat Yildirim

Последните новини около 20 серии Dakika
Булут Пинар сценарист може да бъде с Карим Dereen който ще напише сценария на нашата серия, Пинар и Карим също пише преди серия Ezel & сега тя пише "Susklunar серия за Мурат Йълдъръм

 newsm78 newsm78 Като че ли се говори за още един сценарист.

Последна редакция: пт, 09 ное 2012, 12:57 от nadine1111

# 648
  • Мнения: 10
     Докато си ровех...попаднах на едно клипче на невероятната ЕТИ... Hug Hug Hug



     

# 649
  • Мнения: 9 994
The last news about 20 Dakika series
The scenarist Pinar Bulut may be with Kareem Dereen who will write the scenario of our series, Pinar& Kareem also wrote before Ezel series & now she is writing " Susklunar " series for Murat Yildirim

Последните новини около 20 серии Dakika
Булут Пинар сценарист може да бъде с Карим Dereen който ще напише сценария на нашата серия, Пинар и Карим също пише преди серия Ezel & сега тя пише "Susklunar серия за Мурат Йълдъръм

 newsm78 newsm78 Като че ли се говори за още един сценарист.



Оф, бе, тая я изгониха от сускунларите, тя при нас дойде...  ooooh!
На мен сценарият на „Сускунлар“ хич не ми допада, самият филм е заснет в мрачни краски и силно песимистичен, дотолкова, че чара и обаянието на МЙ не може да ме накара да го гледам. И тая мрачна песимистка ще дойде в нашия филм, хич не съм доволна, но пък мен кой ме пита! Поне да върнат и Кенан, та да повторим Езел, така или иначе,  почти целия състав ще участва  Crossing Arms   Naughty

# 650
  • Мнения: 2 195
The last news about 20 Dakika series
The scenarist Pinar Bulut may be with Kareem Dereen who will write the scenario of our series, Pinar& Kareem also wrote before Ezel series & now she is writing " Susklunar " series for Murat Yildirim

Последните новини около 20 серии Dakika
Булут Пинар сценарист може да бъде с Карим Dereen който ще напише сценария на нашата серия, Пинар и Карим също пише преди серия Ezel & сега тя пише "Susklunar серия за Мурат Йълдъръм

 newsm78 newsm78 Като че ли се говори за още един сценарист.



Нали някой ни обеща трейлър до края на седмицата - трейлър няма, ама съставът се попълва. М.Й. беше споменал в последното си интервю, че са приятели с Пънар Б. и Сарп (близнака на "Гласа" )и заедно са искали да направят общ проект (Susklunar), дали на нея не дължим появата на Бурчин Т.  newsm78 Мене лично Б.Т. не ме дразни. Е, не е от най-талантливите, но играе.
Линка, ами няма как сценарият да не е мрачен, оригиналът е такъв. Всеки гледа да го надскочи.  Peace

Как ли щяхме да гледаме, ако не бяха телефоните? Дали нямаше да има и трети сезон newsm78

# 651
  • Мнения: 9 994
Баги  Hug може някои да не се отчайват от черните краски, в които вече взе да се оформя „20 минути“. Някои хора харесват драматичните истории, обаче аз не съм от тях.  ooooh! Искаше ми се да погледам комично-динамичен екшън, а не „достоевско“ изследване на необятната и тъмна човешка душа... Но доколкото съм хвърляла по някое око на историите на сценаристите - боя се, че ще задълбаем в мрака на човешката психика и ще станем ужасени свидетели на кризисни ситуации и промени... Направо не ми се мисли.  Crossing Arms   Туба я разбирам, иска да опита  друго амплоа.  Peace Романтиката остана в миналото. Да се радваме на Аси и Хасрет, които тя ни подари.  Peace

# 652
  • Мнения: 4 535
Timuçin Esen who is said to be Tuba's partner in the new series "20 dakika" .. i Love him he is cute ♥
What do you think ?



Сутришната новина се разпространява все пак Grinning

А тук отново се говори за Енгин #Crazy #Crazy

http://www.sabah.com.tr/Gunaydin/Yazarlar/baliksirti/2012/11/09/ … sem-ikili-bulustu

Последна редакция: пт, 09 ное 2012, 16:34 от nadine1111

# 653
  • Мнения: 4 535
Как да вярва човек на медии, като чета статия за Джансел отпреди два дни, където пише, че в момента си планира сватбата Sad Ами като не знаят, да питат Joy Joy Joy

Мурат от „Огнено сърце” ще се жени



 Турският актьор Джансел Елчин, който изпълнява главната мъжка роля в хитовия турски сериал "Огнено сърце", в момента планира своята бъдеща сватба. Един от най-желаните ергени в Турция е на път завинаги да се обвърже с приятелката си Пънар Апайдън, наричана от всички Анджи, поради голямата й прилика с холивудската звезда Анджелина Джоли.


Зрителите могат да гледат 38-годишният Джансел всеки делничен ден от 22.00 часа в сериала „Огнено сърце” по Диема Фемили. В него красивият турски актьор се въплъщава в образа на Мурат, известен музикант и наследник на богат и уважаван род в Истанбул.


Джансел е роден в селцето Тире, близо до Измир, но впоследствие родителите му се местят в Париж, където израства бъдещият актьор. Той живее в най-романтичния град в продължение на цели 30 години, а оттам стартира и професионалната му кариера.


По-късно той взима смелото решение да се завърне в Турция и да се снима в родните продукции.


"Дълго време бях объркан за себе си и не можех да намеря вътрешно спокойствие, но вече разбрах, че да се намираш между две култури е предимство, а не проблем. Аз съм един французин в Турция и един турчин във Франция", казва Джансел по повод на своите пътувания.


Бащата на звездата е известен шивач, влюбен във Франция, където живее от 1964 г., а връщайки се назад във времето, Джансел се сеща за много щастливи мигове от детството, споделени с неговите баба и дядо. „Ако сега ме попитате какво е спокойствието, ще ви отговоря: да заспя в прегръдките на баба и дядо”, допълва актьорът.

 

Преди да се срещне със славата на турска земя във Франция, Джансел се занимава с много и разнородни дейности.


Докато посещава уроци по театрално майсторство,  той си изкарва прехраната като келнер, барман и дори като шофьор в прочутия хотел "Риц".


В крайна сметка, малко преди една от най-решителните стъпки в живота като брака, Джансел смята, че Франция го е направила свободен, щастлив и много толерантен човек без предразсъдъци завинаги.

http://novanews.bg/news/view/2012/11/07/38975/%D0%BC%D1%83%D1%80 … 0%B5%D0%BD%D0%B8/

Преписано, вече го намирам и с днешна дата Wink

http://artmedia-bg.com/blog/televizia/%D0%B4%D0%B6%D0%B0%D0%BD%D … 0%B9%D0%BD%D0%B8/

Последна редакция: пт, 09 ное 2012, 16:50 от nadine1111

# 654
  • Пазарджик
  • Мнения: 425


Здравейте момичета!

Скрит текст:
Чета всичко написано от вас с най голямо удоволствие, но рядко имам възможност да пиша.Днес съм  в "градска отпуска с преспиване" и мога да си попиша.

През 2010 г. когато гледахме седмица след седмица приказката Gonulcelen на живо по "любимата" Atv около 15 ноември гледахме моя любим 29-ти епизод(за който има най много клипчета). Сцената  от следващото клипче съм я гледала n пъти и всеки път се възхищавам на перфектната игра на Туба и Джансел. Тогава имах чувството, че гледам реалити. Вижте го още един път и вие(ако желаете разбира се).


# 655
  • Мнения: 6


Здравейте момичета!

Скрит текст:
Чета всичко написано от вас с най голямо удоволствие, но рядко имам възможност да пиша.Днес съм  в "градска отпуска с преспиване" и мога да си попиша.

През 2010 г. когато гледахме седмица след седмица приказката Gonulcelen на живо по "любимата" Atv около 15 ноември гледахме моя любим 29-ти епизод(за който има най много клипчета). Сцената  от следващото клипче съм я гледала n пъти и всеки път се възхищавам на перфектната игра на Туба и Джансел. Тогава имах чувството, че гледам реалити. Вижте го още един път и вие(ако желаете разбира се).



PeaceСупер е !Аз имам същото чувство като гледам филма.Само при сериала ,,1001 нощи"'усещах същото.Уникални актьори са.

# 656
  • Разград
  • Мнения: 8 243



Скрит текст:

# 657
  • Мнения: 9 994
PeaceСупер е !Аз имам същото чувство като гледам филма.Само при сериала ,,1001 нощи"'усещах същото.Уникални актьори са.
Гуга  Hug и на мен това ми е любимия танц.  Peace

Мимка Hug а Аси гледала ли си? Там е още по-силно усещането за реалити... Мое мнение, разбира се...
Ванче  Hug

# 658
  • Разград
  • Мнения: 8 243


Скрит текст:

# 659
  • Мнения: 4 535


After giving birth to her twins Toprak and Maya she toke a rest for 1 year from the sets
Tuba Büyüküstün signed for ay production company to act in the series 20 minutes which‘ll be broadcast on star tv screens in next January the scenario Adapted from the film “The Next Three Days” a story for runway.

Its learned that they want Timuçin Esen to be Tuba Büyüküstün partner, but till now Esen didn’t give a positive feedback. The staff team Barış Falay, İlker Aksum, İpek Bilgin, Tuba Ünsal, Bülent Emin Yarar, Burçin Terzioğlu and if they didn’t achieved anything with Timuçin Esen Barış Falay ‘ll be the lead actor with Tuba Büyüküstün.


 Арабите си преведоха новината от сутринта на английски, и си я разменят.
Обобщавам, днес са на мода Тимучин и Енгин #Crazy Wink

Общи условия

Активация на акаунт