Ванила секса-според вас скучен ли е?

  • 12 917
  • 82
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 1 555
Ванила - сексЪТ!
Прочетете трилогията 50 нюанса в сиво~Ще ви се иска всякакъв вид секс и ванила, софт хард, нагайки, белезници абе всичко. Гарантирам - все възбудени ще си ходите~ Laughing/и не само, постоянно ще си мислите за секс/ Wink

Ммм...така си е  Blush... аз чета сега третата книга...  Wink

Fortune - http://en.wikipedia.org/wiki/Fifty_Shades_of_Grey
http://knigazateb.com/v-knijarnicata/meki-korici/petdeset-nyuansa-sivo/

# 16
  • out of space
  • Мнения: 8 576
Ванила - сексЪТ!
Прочетете трилогията 50 нюанса в сиво~Ще ви се иска всякакъв вид секс и ванила, софт хард, нагайки, белезници абе всичко. Гарантирам - все възбудени ще си ходите~ Laughing/и не само, постоянно ще си мислите за секс/ Wink

Ммм...така си е  Blush... аз чета сега третата книга...  Wink

Fortune - http://en.wikipedia.org/wiki/Fifty_Shades_of_Grey
http://knigazateb.com/v-knijarnicata/meki-korici/petdeset-nyuansa-sivo/


От къде си я взехте?

# 17
  • София - Бургас
  • Мнения: 2 193
О, това е бестселър от Джеймс. Книгата подпали света. Уникална е. 500-600 стр. е всяка една от тях, чете се на един дъх. Не съм спала, за да чета Laughing


Ще има и филм, Анджелина Джоли искала главната роля~

# 18
  • Мнения: 755
Мерси, аз явно падам от Марс, сега чувам за нея. Ще и хвърля един поглед.

# 19
  • София - Бургас
  • Мнения: 2 193
Много има писано по нея в нета...Simple Smile
На мен лична книгата много ми хареса, адски ми допадна. Има сюжет, има любов, има кариери и много секс Laughing

# 20
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
понякога да,
понякога не.
Зависи с кого
зависи къде
зависи колко.

# 21
  • Мнения: 185
в последните няколко месеца ми се случва няколко пъти да правя ванила секс, преди да намеря темата не знаех как се определя, все си мисля, че правихме ЛЮБОВ, е хареса ми много, в началото беше странно, инициативата беше на партньора ми, има обаче нещо важно - ванила секс само на спалнята в нас, на вън и по другите стаи не важи Joy, нямам обяснение защо....
а за какво най-общо се разказва в книгата?

# 22
  • out of space
  • Мнения: 8 576
в последните няколко месеца ми се случва няколко пъти да правя ванила секс, преди да намеря темата не знаех как се определя, все си мисля, че правихме ЛЮБОВ, е хареса ми много, в началото беше странно, инициативата беше на партньора ми, има обаче нещо важно - ванила секс само на спалнята в нас, на вън и по другите стаи не важи Joy, нямам обяснение защо....
а за какво най-общо се разказва в книгата?
Съжалявам, но не разбрах. Преди тези няколко месеца сте правили всичко друго, но не ванила?

# 23
  • Мнения: 185
не, мила, добре разбрах статията, ванила си беше, но само на спалнята в нас, жалко, че нито веднъж нямах такова изживяване с бащата на детето ми, с когото изгубих 4 години и половина от живота си,  но как бих могла да знам какво изпускам.....

# 24
  • out of space
  • Мнения: 8 576
Сега вече ми стана ясно.   bouquet

# 25
  • София - Бургас
  • Мнения: 2 193
Най -общо казано, книгата се разказа за богаташ, обременен от миналото, лошо детство, осиновен и единственият лъч за живот е изграждането на кариера, съ с "странни" сексуални фантазии и изисквания от партньорките си, до момнт в който не среща главната героиня -Анастейжа! Предлагайки на нея договор, не очаква, че попада в капана на влюбването....Simple Smile Това е само началото...

# 26
  • Мнения: 1 610
аз пък не се интересувам от подобен вид четива... smile3502
Немам време да чета чужди изживявания...къде извратени, къде не доклатени...егати и мераците откачени... #Crazy

дано си умра в не видение...от такива орачи с мераци...

# 27
  • София - Бургас
  • Мнения: 2 193
аз пък не се интересувам от подобен вид четива... smile3502
Немам време да чета чужди изживявания...къде извратени, къде не доклатени...егати и мераците откачени... #Crazy

дано си умра в не видение...от такива орачи с мераци...
Мнението  ти не е на място, особено придружено с правописна грешка - говори показателно за теб.
Коментарите - след като прочетеш книгата, тогава ще имаш право на мнение!
Четейки поста ти, смятам че е ЗАДЪЛЖИТЕЛНО да намериш време и да прочетеш някоя и друга книжка, айде да не е от тази /съгласна съм/, тя е за по - високо ниво...Simple Smile
Не съм заядлива и нямам нищо лично към теб, но писна да виждам правописни грешки навсякъде...Иначе всички знаем английски и други езици, нали Heart Eyes

# 28
  • Мнения: 1 610
Мнението  ти не е на място, особено придружено с правописна грешка - говори показателно за теб.
Четейки поста ти, смятам че е ЗАДЪЛЖИТЕЛНО да намериш време и да прочетеш някоя и друга книжка, айде да не е от тази /съгласна съм/, тя е за по - високо ниво...Simple Smile
Не съм заядлива и нямам нищо лично към теб, но писна да виждам правописни грешки навсякъде...Иначе всички знаем английски и други езици, нали Heart Eyes

Най -общо казано, книгата се разказа за богаташ, обременен от миналото, лошо детство, осиновен и единственият лъч за живот е изграждането на кариера, съ с "странни" сексуални фантазии и изисквания от партньорките си, до момнт в който не среща главната героиня -Анастейжа! Предлагайки на нея договор, не очаква, че попада в капана на влюбването....Simple Smile Това е само началото...
Много има писано по нея в нета...Simple Smile
На мен лична книгата много ми хареса, адски ми допадна. Има сюжет, има любов, има кариери и много секс Laughing

Обожавам такъв познавач на правописа, един Ромен Ролан  на словото от" високо ниво" Wink... да си даде критичната дума за моите скромни възможности да се изказвам просто, за да ме разберат всички - дори тези, които са прочели само ... за Емануела... Joy  Прощавам ти  bouquet и моля да ме извинят всички, на които причиних неудобството- да ме четат...  bouquet

нека да се върнем по темата /за КалеИа обяснявам, чрез метафори / за ванилията и Кекса...
На мен винаги ми бухва Кекса с традиционната рецепта ...Тайната е в печенето и фурната... Joy

# 29
  • Мнения: 135
Хаха  Joy.. точно пък на Маманет да посегнат.  Joy
Та Маманет е вряла и кипяла жена, дето ще ви сложи всички у фурната бре!!!  Laughing


На мен винаги ми бухва Кекса с традиционната рецепта ...Тайната е в печенето и фурната... Joy

Дааа Маманет.. всичко е въпрос на точните градуси.. сурово или прегоряло.. нещо не ни е по вкуса.  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт