iHerb- Най-добрият сайт за хранителни добавки и козметика - 39-а тема

  • 45 814
  • 802
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 564
Ами какво лошо има да си публикуваме и линковете, така както кодовете, в крайна сметка няма съществена разлика в принципа на двете неща.  Wink
А в Pay Pal регистрацията е лесна, може да се регистрира дебитна или кредитна карта, аз отскоро си направих регистрация, а ако човек редовно поръчва от iHerb, мисля че си заслужава дори и само заради това, все пак 8% от всяка поръчка.  Grinning

Код за 10/5/$ отстъпка при първа поръчка ZOK345

# 16
  • София
  • Мнения: 455
 При получаване на суми по карта чрез Пей Пал се начислява комисиона, но не знам каква, а нямам време да проверя. Освен това, банката издател на картата /ако е кредитна/ също начислява.

# 17
  • Мнения: 800
dessie_d   - това г решаваме ние самите. Аз не виждам пречки, още повече, че темите са свързани, а и valpan не възразява.

Слънчев ден с превалявания - защо ще даваш на детето магнезий?

liu jo - iHerb не работи с ПейПал, но можеш да ползваш парите в други сайтове. bowuu

Bobka - БЛАГОДАРЯ!


  bg Код за 5 -10 $ отстъпка в iHerb: ХIХ862 animal037



# 18
  • София
  • Мнения: 455
  Пинки, прави фебрилни гърчове. Първият беше преди година и половина. Мислех, че сме приключили. Но за последния месец направи два. Не го пожелавам никому.

Последна редакция: пн, 29 окт 2012, 15:45 от Слънчев ден с превалявания

# 19
  • Мнения: 800
Слънчев ден с превалявания - съчувствам ти...

Тъй като става въпрос за остро състояние, не смея да се обаждам и нещата са в ръцете на лекарите. Желая ви бързо излекуване!

# 20
  • София
  • Мнения: 455
  А може ли да не се обаждаш и само да споделиш какво си чел/знаеш по въпроса? Тук пишат много майки с малки деца и никой не е застрахован.

# 21
  • Казанлък
  • Мнения: 904
PinkPanther,благодаря за темата!  Hug
Да допълня още няколко неща относно Extrabux,които трябва да се знаят.

1. Cash-back се начислява само на сумата,която е платена със реални пари,а не със rewards.
Вчера направих една поръчка,а днес получих уведомителен е-мейл със съдържание:
Your iHerb.com purchase of $12.26 on October 28th, 2012 (order # *******) has been reported to Extrabux. Your $0.98 cash back has been posted to your Extrabux account.
Това се показва във Extrabux акаунта ви след като поръчката е потвърдена от сайта,където е направена:
http://i.imgur.com/0gmxh.png
Част от тази поръчка е била платена със наградите,но 8% Cash-back са начислени върху реално платена сума и без да се включва доставката.

2. След поискването парите се превеждат към Пейпал без никаква такса. Получавате цялата сума,това е потвърдено от хората,които ползват този сайт отдавна. След това можете да ползвате тези пари при плащането във сайтове,които приемат Пейпал(но не и в iHerb) или да поискате превеждането им към вашата карта,ако това е възможно и там със сигурност има комисионни,но това вече е темата за Пейпал .

3. Няма никакво значение по какъв начин плащате във сайтове за да получите cashback. Това може да е дебитна/кредитна карта,пейпал,банков превод или друг ресурс,ползван от определен сайт.
Важното е да се влиза там чрез Extrabux и да се съблюдават основните правила.
Тук има отговорите на доста въпроси относно  Extrabux
Frequently Asked Questions 

Код за 10$ отстъпка при първа поръчка над 40$ (5$ при по-малка стойност) в www.iherb.com DUR632

# 22
  • Казанлък
  • Мнения: 904
Извинявайте за дългите постове   bouquet
Аз не плащам с Пей Пал-означава ли,че не мога да ползвам cash back ?
Можеш да ползваш cash back, но рано или късно ще трябва да си направиш и акаунт в Paypal за да можеш да ги ползваш тези пари.

Ами какво лошо има да си публикуваме и линковете, така както кодовете, в крайна сметка няма съществена разлика в принципа на двете неща.  Wink
А в Pay Pal регистрацията е лесна, може да се регистрира дебитна или кредитна карта, аз отскоро си направих регистрация, а ако човек редовно поръчва от iHerb, мисля че си заслужава дори и само заради това, все пак 8% от всяка поръчка.  Grinning

Ами,проблемът е там,че всеки форум си има своите правила. Доколкото разбирам тук са забранени реферални линкове. Код за отстъпка във iHerb трябва да го копираш и въведеш сам при първа поръчка,което дава право на избор за всеки нов клиент на сайта.
Не всеки стар клиент знае,как да премахне натрапеният чужд код за да сложи този,който иска да ползва,а какво да говорим за нов човек.
Същото се отнася и за Extrabux...Ако преминеш чрез реферален линк за регистрация във Extrabux и се регистрираш там,то автоматично ставаш реферал на този човек, а можеш дори и да не знаеш за какво става въпрос предварително...
Според мен идеята на Bobka не беше лоша. По този начин има възможност въпросите за Extrabux да се коментират повече на лични и да не се спами темата, и поне ще се знае кой го ползва и кого можете да питате за това.  newsm78 Може да се избере и едно за всички  изречение,което смятате за правилно. Еееее,винаги ще има въпроси все пак...

И да допълня,че вчера си поръчах това чудо на Madre Labs,което отдавна исках да пробвам,но беше доста скъпичко преди. ... Сега цената му е само $19.95 Досега ползвах подобно от друг сайт.  Виждам,че пак са пуснали и шампоан по 3$ reverance

# 23
  • Somewhere over the Rainbow
  • Мнения: 121
От известно време пия http://www.iherb.com/Source-Naturals-Injuv-Hyaluronic-Acid-70-mg-60-Softgels/1468 и http://www.iherb.com/Jarrow-Formulas-Glucosamine-Chondroitin-Com … -120-Capsules/211. Бях чела, че се приемат по време или след хранене с много вода. Обаче аз по време на хранене не пия вода (да не говорим пък за много ooooh!), непосредствено след хранене също. Дали може да ги пия преди храна и веднага да се храня или около  1 час след хранене newsm78? Кога ще се усвоят по-добре Rolling Eyes? Моля за съвет  Praynig и благодаря предварително за отговорите  Hug  bouquet

P.S. Пантер, благодаря за темичката Hug!

# 24
  • Мнения: 4 202
Малко извън продуктите на сайта, но тук ли стана дума за евтиния сироп от черен бъз в буркани?  Thinking
Видях го в една аптека, към 5 лв. е, мислех да го купя и да давам докато не дойде този от сайта, но нещо аптекарката не беше много сигурна какво продава. Било подсладено сокче от бъз, полезно било, абе нищо конкретно и не го взех.

Скрит текст:
Пратката ми над $40, доста обемна, 1,6 кг., е в пощата  Whistling

Искам да попитам и за свойствата на Ескимо 3 за деца. Някаква истерия настана за него в една друга тема, наистина ли е толкова добро?  Thinking

Последна редакция: пн, 29 окт 2012, 21:35 от red shoe

# 25
  • София
  • Мнения: 36 088
От известно време пия http://www.iherb.com/Source-Naturals-Injuv-Hyaluronic-Acid-70-mg-60-Softgels/1468 и http://www.iherb.com/Jarrow-Formulas-Glucosamine-Chondroitin-Com … -120-Capsules/211. Бях чела, че се приемат по време или след хранене с много вода. Обаче аз по време на хранене не пия вода..............

Достатъчно е да пиеш вода през деня.
Това, да се пие повече вода, се отнася за тези, които не пият по принцип вода Simple Smile
Добре е на всеки 10кг да се поема по 1/2л. вода на ден.



Код за 10$ при Първа поръчка:    YUL919     Безплатна доставка за суми над 40$


# 26
  • София
  • Мнения: 36 088
Малко извън продуктите на сайта, но тук ли стана дума за евтиния сироп от черен бъз в буркани?  Thinking
Видях го в една аптека, към 5 лв. е, мислех да го купя и да давам докато не дойде този от сайта, но нещо аптекарката не беше много сигурна какво продава. Било подсладено сокче от бъз, полезно било, абе нищо конкретно и не го взех.
 



Ако е този Сироп от Черен бъз
не е лош - става. От доста години се предлага по нашите аптеки   



Код за 10$ при Първа поръчка:    YUL919     Безплатна доставка за суми над 40$

# 27
  • Мнения: 4 202
Този, да, и тя така каза, че от много години се предлага, цената му е доста приемлива, може да го купя за мъжа ми  Crazy

# 28
  • Мнения: 1 095
Бобка, благодаря ти, че сподели за боята за коса.  Hug
Искам да те попитам как е според теб покривността, защото аз имам над 60% бяла коса, особено отпред.
Какво съдържа кутията? Какво количество се получава като се смеси боята? Имам доста обемна и гъста коса и бих искала да преценя колко бои ще са ми нужни за боядисване и дали си заслужава чисто финансово.
Благодаря ти !   bouquet

код TEY867

# 29
  • в света на неограничените измерения
  • Мнения: 254
Да похваля тази зелена храна.  Поръчвам вече няколко пъти.   Добавям сутрин към, така модерното да се нарича плодово смути. Действа ми много добре.

Пинки, благодаря за темата Peace

код BAV 293

Последна редакция: пн, 29 окт 2012, 22:23 от vanvel

Общи условия

Активация на акаунт