Срещи на дамите от Тортената тема 3

  • 19 977
  • 739
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 368
petia_tag , винаги съм ти се чудела по Коледа как смогваш с толкова неща  Peace
И какви са тия шоколад,и Лили!  Thinking
Пуснах мухата, ама ти не чуеш Simple Smile
Случайно попаднах на фирма Топ Брандс, откъдето си купих шоколад на Калебо в каквито си пожелая разфасовки (а не само по 2,5 кг.) на цена около 10, 10 и малко лева килото. Та, зарибих и Петя Таг, а Лили живее наблизо, ще ги тества и тя и ако е навита, ще ни снабдява с промишлени количества  Mr. Green
Има бял, млечен, черен 50% и 60%
Както и някакъв оцветен, но НЕовкусен

# 31
  • Мнения: 1 965
Я, моля за малко внимание ако обичате!!!
Никакво впечатление не ми обърнахте на офертата за кутии и подложки миналия път.
Нали все мрънкате че няма подходящи кутии и подложки. Хората ни предложиха да ни изработят по поръчка.
Утре, съм го писала отпускарски и ще ходя в Костинброд да си взема едни подложки, че се оказа че нямам 30х40.
Не ви ли интересува кутия 30х30х 25или 30 височина? Мисля че двуетажна торта с декорация ще влезе добре във 30-ка.
Освен това аз лично имам голям проблем с кутиите Ф35. Мисля да попитам за кутии за тях. Може би пак на височина 30 см.
Ще попитам и за подложки с дебелина 5 мм, защото ги има като опция.
Незнам за какви кутии за сладки и бисквити мърморите, но ми дайте едни примерни размери и ще попитам и за тях. Ама, ми трябва някакви размери. Валерия да не се обажда ако обича, щото знам какво ще ми каже: метър на метър.
А, благодаря за вниманието. Надявам се да си размърдате бръмбарите и да задвижим нещата.

Относно алъш-вериша за другия месец. Раничко ми се струва за пудра и др. неща от Илчовски. Помнете си мисълта и като останат 10 дена, ще ви питам пак,  за да спретна една поръчка.

# 32
  • Sofia
  • Мнения: 3 566
Така или иначе ще питаш питай за 40/40/40 какви са опциите, там може да си навреш и твоите 35.  Mr. Green

# 33
  • в семейството
  • Мнения: 404
Така или иначе ще питаш питай за 40/40/40 какви са опциите, там може да си навреш и твоите 35.  Mr. Green


И с кво ще ги запълни тия 5 см?  newsm78

Ванче, предлагам да питаш за кутии тип "кибрит"(ако ме разбираш  Mr. Green) с размери 20cm/15cm, с h=7cm

# 34
  • Мнения: 1 965
Ванче, предлагам да питаш за кутии тип "кибрит"(ако ме разбираш  Mr. Green) с размери 20cm/15cm, с h=7cm
Shocked Ти бъзикаш ли  се с мене, или сериозно ми говориш?!?!  Shocked

# 35
  • в семейството
  • Мнения: 404
Ванче, предлагам да питаш за кутии тип "кибрит"(ако ме разбираш  Mr. Green) с размери 20cm/15cm, с h=7cm
Shocked Ти бъзикаш ли  се с мене, или сериозно ми говориш?!?!  Shocked


Повече от сериозна съм! Кое не ти хареса  Laughing

# 36
  • Мнения: 1 965
Повече от сериозна съм! Кое не ти хареса  Laughing
Ми...  Rolling Eyes Самия размер ми е странен. Това за сладки ли е?  newsm78

# 37
  • Мнения: 3 861
Чакам заплата днес или утре иначе вече да съм ги щурмувала. Тези дни ще ги навестя и ще докладвам!

# 38
  • в семейството
  • Мнения: 404
Повече от сериозна съм! Кое не ти хареса  Laughing
Ми...  Rolling Eyes Самия размер ми е странен. Това за сладки ли е?  newsm78

Да! За сладки! Вместо в пликчета, да бъде в кутии (с панделки  Laughing )

# 39
  • у дома
  • Мнения: 1 581
Ванче, аз за подложките ще чакам инфо (с дебелина 5мм) ф30 и ф35 са ми интересни Simple Smile

Танчееееее, започваш ли да правиш списък за Алимко или и за теб още е рано  Mr. Green Blush

# 40
  • София
  • Мнения: 242
И аз се набутвам в темата да ви следя. Имам огромно желание и аз да дойда и да ви видя (виждала съм само Мишока и то на среща на септемврийските мами 2007  Wink). И за да не ме е срам много да си кажа, ако някой има желание да му закупя нещо от Сладката къща съм насреща. Пък и така ще съм сигурна 100%, че ще присъствам на срещата  Party.

# 41
  • Мнения: 368
И аз се набутвам в темата да ви следя. Имам огромно желание и аз да дойда и да ви видя (виждала съм само Мишока и то на среща на септемврийските мами 2007  Wink). И за да не ме е срам много да си кажа, ако някой има желание да му закупя нещо от Сладката къща съм насреща. Пък и така ще съм сигурна 100%, че ще присъствам на срещата  Party.
Брей, помниш  Mr. Green Обаче, ще ме прощаваш, сигурно пак ще се запозная с теб, че съм ужасяващ физиономист Simple Smile
Аз ще се възползвам за сладката къща, но ще ти пиша ЛС като видя колко торба пари ще дам за пудра и шоколад  Mr. Green

# 42
  • Мнения: 32
Ванче, и аз ще чакам инфо за подложките 5мм и за кутиите.

Аз също живея близо до Топ Брандс, така че ако доня КОПРИВА има нужда от помощ - насреща съм.

И за пудрата, шоколада и айсинга да се наредя с по малко, ама убийте ме обърках кой кое поръчва  Blush

# 43
  • София
  • Мнения: 618
Запис за срещата пък и за поръчка, ако успея да се ориентирам  Grinning
St.Anger като ти гледам предложението може да се окажем съседки или поне живеещи в един район...

# 44
  • Тракийка в Софийското равно поле....
  • Мнения: 439
Искам и аз масло! 4-5 килца добре ще ми дойдат.

Нали споменах, че ще пробвам едно от някаква планинска мандра, незнам си кво си ............. Направо ми идеше да хвърля миксера със все маслото през балкона. Такова чудо не ми се беше случвало - пуснахда се разбива, а то отделя вода, вода, вода ........... източих едни 300 грама вода от 800 грама масло. Направо пощурях. Сега се треса да не ми разтопи и покритието, ама пусти нощно смени - къде да обикалям в 2 часа за масло  ooooh! Crossing Arms

Та искам запаси от изпробвано и хубаво масло!  Crossing Arms

Блу, чакай бре - нека наближе малко - то един месец има дотогава  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт