бебе ТЕО

  • 5 664
  • 60
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 739
Хубаво си е името  Peace
Със здраве да си го носи детенцето ти  Hug

# 16
  • Мнения: 4 569
Звучи по-скоро като галено име, идващо от Теодор. Затова и хората реагират странно, предполагам.
Важното е, че вие го харесвате.
+1

Да е живо и здраво детенцето!

# 17
  • Мнения: 1 092
Да ти е живо и здраво детенцето. Наистина звучи като галено, но се приема и като цяло име. Не мисля, че е странно. То и на моята дъщеря името на някой се виждаше странно.

# 18
  • Мнения: 5 444
Хубаво е,и не ми е странно  Simple Smile

# 19
  • Мнения: 2 216
За бебе, момче - да, но за голям мъж ми звучи несериозно, съжалявам. Peace
Да ви е жив и здрав, но аз винаги гледам на мъжките имена като на бъдещи презимена. Та внуците ви /живот и здраве/ Теова и Теов ли ще са Rolling Eyes

# 20
  • Мнения: 1 615
Е, странно, странно... колко да е странно? Колкото лични имена като Петьо, Кольо, Митко, Сашко, Ники, Тони, Дани, Мони, Пепи...
Наистина не разбирам защо когато някой си науми нещо, чиято цел донякъде е и да шокира с оригиналност и уникалност, после се счупва да се дразни на хорската реакция на провокацията...

# 21
  • Сопот, Пловдив
  • Мнения: 1 016
На мен пък ми звучат добре като презиме Теов и Теова.

# 22
  • Мнения: 1 898
Наистина не разбирам защо когато някой си науми нещо, чиято цел донякъде е и да шокира с оригиналност и уникалност, после се счупва да се дразни на хорската реакция на провокацията...
Peace
Имам същото впечатление от доста родители около мен, чиито деца са с "по-оригинални" имена.
Аз откровено казано им се дразня, защото откривам в това им поведение просто поза, чиято цел е непрекъснато да се акцентира върху уникалността на името на чадото.

# 23
  • Мнения: 68
На мен ми звучи странно пълното име да е само Тео  Rolling Eyes иначе като галено на Теодор е ОК. Според мен детето ти ще трябва непрекъснато, през целия си живот, когато се представя, да доуточнява, че това му е пълното име и това ще му създаде известни неудобства. Освен това за дете е много сладко, ама един възрастен мъжага да се казва Тео е смешно (мое мнение).

# 24
  • Мнения: 534
За бебе, момче - да, но за голям мъж ми звучи несериозно, съжалявам. Peace
Да ви е жив и здрав, но аз винаги гледам на мъжките имена като на бъдещи презимена. Та внуците ви /живот и здраве/ Теова и Теов ли ще са Rolling Eyes
Същото е като Ивов,както се казва мъжа ми .Другия ми син е Иво .

# 25
  • Мнения: 1 467
С Ивов/а някак съм свикнала, Теов/а ми звучи странно, признавам.

Пък ти щом си казваш, че независимо от мнението на хората няма да смениш името, не виждам какво те притеснява. Да са ти живи и здрави Иво и Тео!

# 26
  • Мнения: 534
Не се притеснявам  Simple Smile .Просто исках да чуя наистина ли е странно.Благодаря за дадените мнения,всеки има право на своето  Simple Smile,наистина благодаря  Peace

# 27
  • BG
  • Мнения: 2 458
Хайде стига с това презиме! Няма да е Теов, а например Иван Тео Петров, както често се прави напоследък. Фамилията много по-често ще се налага да си казва, но от фамилия човек трудно може да избяга. Като например Тръндев или Мечкадаров. Да не са по-готини от Теов?

# 28
  • Мнения: 4 569
Хайде стига с това презиме! Няма да е Теов, а например Иван Тео Петров, както често се прави напоследък. Фамилията много по-често ще се налага да си казва, но от фамилия човек трудно може да избяга. Като например Тръндев или Мечкадаров. Да не са по-готини от Теов?
Да си вземе името на жени си и воала, нормална фамилия. Crossing Arms Whistling

# 29
  • Мнения: 646
Хайде стига с това презиме! Няма да е Теов, а например Иван Тео Петров, както често се прави напоследък. Фамилията много по-често ще се налага да си казва, но от фамилия човек трудно може да избяга. Като например Тръндев или Мечкадаров. Да не са по-готини от Теов?

Напълно съм съгласна с това мнение.Имената се менят както всичко останало на този свят, и модата на едни минава и начело излизат други.И какво значи, като пораснел, ако станел политик....мъж с такова име не било мъжкарско.На последак наизлизаха толкова странни имена, че Тео си е направо цвете.Аз не си представям да си кръстя сина примерно Теодор вместо Тео само и само да е "мъжкарско" и жена му да се казва Мария-Изабел, Ая и тем подобни.  Crazy

ПП. Не всички родители, които избират кратко име за децата си го правят, защото искат да шокират хората или защото така е модерно.  Peace

Общи условия

Активация на акаунт