Пазаруване от Китайски сайтове с безплатна доставка - 4

  • 95 086
  • 816
  •   1
Отговори
# 810
  • Мнения: 0
Много благодаря Simple Smile Simple Smile Simple Smile ще си ги поръчам

# 811
  • Мнения: 498
Извинете ме за забавянето!
Заповядайте в
НОВАТА ТЕМА

# 812
  • Мнения: 0
Nqkoimoje li da mi kaje do kolko dni pristigat stokite ot aliexpress.com blagodarq predvaritelno Simple Smile

# 813
  • Мнения: 1 604
Различно е , няма гаранции, независимо от сайта- м/у две седмици и два месеца. По- горе има посочена Нова Тема, заповядай в нея.

# 814
  • Мнения: 6
Здравейте, реших наскоро да си купувам телефон от тези китайски сайтове, но нещо не ми е ясно със доставката, къде престигат стоките, и плаща ли се, уж пише, че е безплатна, но в темата пишеше, че за продукт над 30лв се плаща?

# 815
  • Мнения: 0
Здравейте ,
днес пак им писах казаха да изчакам мисля че днес 48 ми ден ,имам тракинг  номер на   пратката  не ми излиза в бг пощи ,  отварям други сайтове да проследя пък  там не ми отваря нищосамо не можах да разбера как се пуска диспут в пай пал не можах да си намеря транзакцията ? Ще бъда  благодарна ако някой ми обясни Simple Smile

# 816
  • София
  • Мнения: 3 181
x12345 Задаваш въпросите си все в стари теми!!! Въпреки това момичетата ти отговарят изчерпателно!Защо не пусна диспут още предния път, когато пита? Срока за диспут в Пей пал е 45дни от датата на плащането. Изпуснала си го.
Занапред пиши и следи новата вече 10-та тема!
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=704666.msg24749753;topicseen#new

Общи условия

Активация на акаунт