Септемврийски бебчета засмяни, радват татковци и мами!

  • 24 059
  • 726
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 510
bel4eto, и аз днес установих, че освен лицето на Мила и главата й е взела да се бели, все едно има ужасен пърхот  #Crazy Намазах я с олио за сега... дано се оправи.

Фейт, не се тревожи за пишлето, много е малък още. Какво те плаши с хирург  Whistling И кг ще наваксате, спокойно.

# 721
  • Мнения: 4
yeal аз съм с Canon XS 230  Mr. Green обаче номерът е не само да имаш хубав фотоапарат, а и да се интересуваш от фотография  Laughing аз колкото и да му чета книжката, пак не мога да се науча да снимам с него и пак не ми стават добри снимките, иначе наистина има много функции  bowuu

и всичко това защото не се интересувам от фотография  Mr. Green

# 722
  • Мнения: 4
Фейт това с пишлето не е такъв проблем, и при нас е така, а също и при повечето момченца-бебета, но с кг, наистина 500гр, не знам как да процедираш, трябва по някакъв начин да се увеличи кърмата, ама и аз като не знам как  newsm78 може ЛЛЛ да помогнат с нещо...

# 723
  • Мнения: 22
Фейт, 500 не е толкова малко (аз имам опит с 200 за втория месец smile3503)
Ако приемаш съвет, инсталирай го върху теб и нон стоп да суче без добавки....тежко е, уморително, изнервящо, той дърпа, реве, дразни се, рита, но упорито за 3 денонощия си увеличава кърмата. При мен първите две денонощия гладуваше яко, даже спадна на тегло с няколко грамчета, но резулатът дойде след 3тото...започна да качва и манджата се увеличи. Много депресиращ период...стискам ти палци да мине.  love001

За пишлето не се притеснявай, дори да не си му го забелила ти, той ще се справи сам...още на 2г на морето за 1 седмица ще постигне това, което педиатрите искат от майките им. smile3532

# 724
  • Мнения: 1 445
Благодаря ви за отговорите!

Явно има крусти,както и подозирах.Аз мажа тялото на малката с кокосово олио(всяка вечер мирише на торта от Габи hahaha).Довечера може да мацна малко и на веждичките newsm78

# 725
  • Мнения: 2 802
F.a.t.e. Аз пък се запасих с лубриканти и презервативи вчера след прегледа  Joy Касиерката много ми се зарадва  Mr. Green

Оооо и аз съм запасена  Mr. Green че още от предишното раждане съм като Сахара  Blush Mr. Green

Белчето.. това на веждите са крустички ... и ние ги имахме - сега имаме малко и зад ушите  Heart Eyes

Флайбълче ... аз давам по две капки вит. Д на Джеймсън ... май така бяха  newsm78

Ох, за пишлето и аз си викам, че има време .. обаче това петънце и тези кг ме притесниха. Не че мога да направя нещо, но ще се постарая да го позахранвам повече и по настоятелно  Mr. Green

Алекс ... мерси за съвета мила, обаче мисля, че е мисията невъзможна при нас. ще пробвам все пак и ще видим  Heart Eyes

# 726
  • Мнения: 2 802
Хайде заповядайте в НОВАТА ТЕМА че после може и да нямам време да я пусна  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт