Септемврийски бебчета засмяни, радват татковци и мами!

  • 24 154
  • 726
  •   1
Отговори
# 630
  • Мнения: 1 639
И моят мъж иска три. Аз не се виждам.

# 631
  • Бургас
  • Мнения: 7 461
Аз на повивалника слагам от еднократните чаршафи, такива каквито ни искаха в болницата.
С мъжа ми искаме три деца, но осъзнаваме че няма да можем да се справим. Затова и засега плануваме две -вече сме измислили имената на второто Simple Smile Мислим да изчакаме две години преди да подновим опитите.

# 632
  • Мнения: 2 802
Fate я ме просвети как точно се казват тея неща дето ги постилаш и какви пари са, че аз на дребния немога да му смогна на опикаването на пелените дето му постилам от 3 смени на памперса на 2 се е изпишкал и айде пелената за пране Simple Smile

Памперс пелена му викат за постилане Heart Eyes има ги във всяка аптека  Hug

ИзвинетИ обачИ Виктор е първо християнче.


ИзвинетИ  Mr. Green шА сЪ поправя след малкУ  Joy

# 633
  • Where I am Happy
  • Мнения: 79
Честит празник на всички празнуващи!
Стаси малката Алекс като се роди имаше ли този белег защото аз докато бях бременна някаде към 4-5 месец се уплаших от един гущер и рефлективно се хванах  с двете ръце за гърдите.Засега малката няма никакви родилни петна но от твоя пост взех да се притеснявам да не и излезне по-късно.Даже Анабел като се роди и понеже мъжа ми я беше огледал пръв веднага го питах има ли гущер върху гърдите.
Еве_82 Мъжа ми ми е казал най-рано след пет години за второ,но аз все си мисля,че ще е по рано.Ние със сестра ми имаме 7 години разлика и много я биех като малка но след това като по-порасна взе тя да ме шамаросва.Абе много се биехме като деца но пък сега много се обичаме.
И мен тези дни ме беше хванал носталгия по бременноста,цялата ми бременност беше много лека и безпроблемна и бих си бременяла още няколко пъти така но ако можеше някой друг вместо мен да ражда.
Августа ние сме със същия шезлонг,аз слагам едно одеалце под дупето да не и е твърдо но така немога да я завържа.Но като цяло не и харесва много в този шезлонг.

# 634
  • При моите мъже...
  • Мнения: 38
Мии, ужасно преживяване, ако знаеш как добре те разбирам - прекарала съм едни 5 дена в тази болница с Камен точно преди 1 година, бррррр, не искам да си го спомням този кошмар!!! Ако друг път се случи така, ти препоръчвам да настояваш да си се лекувате с инхалации вкъщи, но дано да не ви се случва!  Praynig  Hug
И аз исках да се лекуваме вкъщи, но ме стреснаха с това, че бебчо е много малък и може да направи пристъп и да не може да диша Crazy

Mii ние поради тази причина не ходим на площадката с бебето. Там са всички болни,които не ходят на градина. Ясно че заради Теди, ама имай го предвид.
Така е, принцино и аз не го правя, но в случая говорим за 4 майки, от които 2 са братовчедки на мъжа ми. ooooh! Външни хора не идват там - събираме се за рождени дни и т.н. За това ме е яд още повече... както и да е... вече ги мятам вколата и на разходка в западния парк, че там може да мине цял час преди да срещнеш някой Laughing

А като говорите за още дечица... Първите две исках да са породени, но за Влади опитвахме 9-10 месеца Laughing Сега искам още едно с малка разлика пак... ама за съжаление не можем да си го позволим финансово:( след 2-3-4 години ще го мислим евентуално пак Mr. Green

# 635
  • Мнения: 2 802
Като заговорихте запетна да питам и аз  Crazy
Пламката има нещо като червени точици /все едно е пришкрипано/ на коремчето, малко над пъпчето вдясно /не са много - колкото една по-голяма бемка се/. Утре ще питам педи, понеже излезе малко след консултацията миналия месец и си помислих, че с памперса съм го захванала. Да ама не изчезва, даже имам чувството, че расте малко  Rolling Eyes

# 636
  • Мнения: 510
Ех, как ви се радвам само,че искате по повече деца Simple Smile Аз обожавам големите семейства с много дечица, по- ценно според мен няма. На времето и аз исках 3, но на този етап не можем да си го позволим чисто финансово. А и като знам всяка бременност колко я мисля (малко и аз като Скайчето) А и моя мъж май не е фен, аз едва го убедих, че вече е време за 2-ро (той все отлагаше) Като ни казаха в началото, че ще е пак момче му подметнах, че явно ще трябва да потретим, а той ме изгледа малко така...  Shocked И като казаха после, че е момиче му светнаха очичките (размина се с 2  hahaha) Всъщност нищо не се знае, някой ден като спечеля от тото може пак да родя...
А относно разликата, за мен 4-5 год е оптималната. Когато разликата е по- малка от 2 години имам чувството,че бих ощетила и 2-те деца. Като знам на Лъчко как му се радвах до сега, беше си моето бебе, а сега изведнъж порасна и му се наложи да е батко. Твърде голямата разлика пък отдалечава допирните точки на децата. Но си е и до деца. Така, че с 2 думи- раждайте смело! Simple Smile

Ариелче, много ви е красива дъщерята. На моя мъж леля му така каза- Такива хубави деца правите, ще е срамота да не са повече   Mr. Green

# 637
  • Мнения: 1 846
Ех, как ви се радвам само,че искате по повече деца Simple Smile Аз обожавам големите семейства с много дечица, по- ценно според мен няма. 
Извинявам се, че се намесвам в темата но наистина е ценно да имаш голямо семейство или по-скоро е пълноценно за тези които това им е приоритет. Peace
Успех на всички.  bouquet

# 638
  • Мнения: 184
Честито на всички именници. Да са живи здрави и щастливи. С гордост да си носят прекрасните имена.
Много ви се радвам, че искате още дечица. Раждайте смело- не е чак толкова страшно  Mr. Green (Питайте и Антония и тя така ще ви каже  Heart Eyes) Колкото до това дали ощетяваме по-големите, когато раждаме- мисля че даже е обратното. Сега им обръщам даже повече внимание, за да не се чувстват пренебрегнати. За разликата в годините - имам и с малка и с голяма разлика- и двете си имат и плюсовете и минусите.

# 639
  • Мнения: 7
фейтче благодаря ти  мила Hug наистина съм изключително щастлива
правя всичко по силите си,за да мога да кърмя,пия чай,хапвам многооо неща и много торта хихихи от нея получавам много кърма Party

# 640
  • Мнения: 2 802
фейтче благодаря ти  мила Hug наистина съм изключително щастлива
правя всичко по силите си,за да мога да кърмя,пия чай,хапвам многооо неща и много торта хихихи от нея получавам много кърма Party

 Mr. Green и аз не мога без сладичко  Blush
Иначе онзи ден имаше едно предаване за правенето на гимнастика след раждане. Та там споделиха, че докато кърмим и ако правим гимнастика, то тя трябва да е бавна, понеже при по-бързото спортуване се отделяли някакви си там работи  Whistling и кърмата придобивала леко горчив вкус  Heart Eyes



Успех и на теб  Hug

# 641
  • София
  • Мнения: 476
Франчи в св.Мина извършват ли индивидуални кръщането или по няколко едновременно, че преди само така беше?

# 642
  • Мнения: 2 096
Иначе онзи ден имаше едно предаване за правенето на гимнастика след раждане. Та там споделиха, че докато кърмим и ако правим гимнастика, то тя трябва да е бавна, понеже при по-бързото спортуване се отделяли някакви си там работи  Whistling и кърмата придобивала леко горчив вкус  Heart Eyes
Ей това ми беше питане скоро. Ще попроуча нещата, но явно кардио не може. Обмислям фитнес и плуване. Помня че мернах в блога на Бу нещо за спорта и кърменето. Някой ако срещне инфо докато аз се разровя, нека споделя.
Кой пусна рецептата за плодовата пита че имам два въпроса: Може ли да се ползват замразени ягоди и с какво се дели блата на три парчета? Че ще я правя за едни драги гости за утре
Франчи браво миличка. Страхотна си!
Съншайн успех и много вяра ти желая.
За големите семейства очевидно ни спират сходни неща. Ей кога ще ни се оправи държавицата незнам.

# 643
  • Мнения: 4
Честит имен ден и от мен и Вики на всички именници   newsm51

да, моят Вики печели класацията за 1-во християнче - на 14тия ден, т.е. 14ти септември...а аз сигурно съм най-невярващата от всички във форума  ooooh!

и аз много искам голямо семейство, но засега няма как да стане номера...  Crazy живот и здраве....един ден...

# 644
  • Мнения: 74
Lucky, ти ли си снимала Мила на снимката, която си качила в албумчето. Интересува ме с какъв фотоапарат...ако не е нахално, разбира се. Търся си нов, че моичкият за нищо не става вече, ама имам страшни изисквания (Калинче да не чете!!!) Искам да прави професионални снимки без професионален фотограф Mr. Green Демек искам аз да съм зад устройството, пък снимките да стават като на Калинчето и фотото да не е скъпо:) Joy

Общи условия

Активация на акаунт