АФК-ЕЙ~171~ Където е съмнението, там е истината – то е нейната сянка.

  • 37 718
  • 731
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 21 201
Ванина, благодаря   bouquet за озета.
Ха, наистина Ханде се връща, но като, че ли Джан, ще я изкарат злодейката заставаща едва ли не между Емир и Гюнеш. Остава  да развалят и нейния образ.... ooooh!

# 16
  • Мнения: 1
Вани,Клоди благодаря ви  Hug
Релаксче много хубави гащички  smile3521 Heart Eyes

# 17
  • Мнения: 6 105
Наде от прочетенето в озета,явно така ще стане.Ще видим какво са измислили нашите умници.  ooooh! Само дано да не я направят заместителка на Зюлял,че до такава степен да я променят.

# 18
  • Мнения: 21 201
Оххх, Ванина и вчера, и днес ми вземаш буквите от клавиатурата. И аз си помислих, че може да я превърнат в новата Зюлял  в стремежа и за сърцето на Емир.
Дано не развалят образа й, че........ Sickняма да останат нормални герои. Joy



Колата на Емир ми прилича на тази от първата серия, но като, че ли не е тя. newsm78

# 19
  • Мнения: 1
Оххх, Ванина и вчера, и днес ми вземаш буквите от клавиатурата. И аз си помислих, че може да я превърнат в новата Зюлял  в стремежа си за сърцето на Емир.
Дано не развалят образа й, че........ Sickняма да останат нормални герои. Joy
Е не пепел ви на клавиатурата  ooooh!

# 20
  • Мнения: 6 105
Може би всяка жена малко или много изгаряща от ревност може да направи някоя глупост,но просто Джан не ми изглежда такъв човек,но кой знае.

Мисля си,че може и да говори с Емир и да се опита да го откаже от пътя на отмъщението,но не вярвам Емир да й сподели такова нещо(че мисли да отмъщава на Явуз чрез Гюнеш).

Аз обаче не разбрах каква връзка има между Джан и Явуз,техните бащи са били приятели ли?  newsm78





# 21
  • в подножието на планината
  • Мнения: 8 098


Здравейте! Hug

Тинче, Hug благодаря за новата тема!  bouquet  bouquet  bouquet

# 22
  • Мнения: 21 201
Ванина, да, бащите им май са били близки и нейния я е поверил на Явуз.
То не, че разбрахме нещо конкретно за Джан, но това е друга тема. На мен също не ми изглежда да е лош човек способен на номерца, но не съм сигурна, ама никак, какво са решили за образа й сценаристките. Няма да им е за първи път да съсипят нечий образ.
П.П. Ако не греша, Явуз не получи ли писмо, в което пишеше точно това  newsm78и той тръгна да издирва Джан с охранителя си, като първоначално мислеха, че е мъж а не жена и Кямил много се учуди в участъка, когато тя му заяви, че е Джан?!

# 23
  • Мнения: 11 820
Вани,Клоди благодаря ви  Hug
Релаксче много хубави гащички  smile3521 Heart Eyes
благодаря  Hug

# 24
  • Мнения: 1
Ванина, да, бащите им май са били близки и нейния я е поверил на Явуз.
То не, че разбрахме нещо конкретно за Джан, но това е друга тема. На мен също не ми изглежда да е лош човек способен на номерца, но не съм сигурна, ама никак, какво са решили за образа й сценаристките. Няма да им е за първи път да съсипят нечий образ.
П.П. Ако не греша, Явуз не получи ли писмо, в което пишеше точно това  newsm78и той тръгна да издирва Джан с охранителя си, като първоначално мислеха, че е мъж а не жена и Кямил много се учуди в участъка, когато тя му заяви, че е Джан?!
Да Наде ,май бащите им са били партньори и по вина на бащата на Явуз баща им ги изоставя с брат и и майка и .Нещо такова беше newsm78

# 25
  • Мнения: 21 201
Еми, Hugмерси за доуточнението, значи правилно съм схванала за бащите им.
Джан все по-често се появява на сета, значи, ще вземе повече участие в предстоящите епизоди.
Здрасти Звезде. Hug

# 26
  • Мнения: 6 105
Наде,Еми,благодаря за отговорите ви  Hug

Новият сезон трябва да го кръстим:Очаквай неочакваното Simple Smile

Gizem Karace will be on Friday night in "Beyza show" (at 00.30 in Kanal D) - от фейса.

 Simple Smile  Mr. Green

# 27
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 725
Благодаря за новата тема, снимките, озета и всички новини около сериала.  Hug

Хубава вечер.   bouquet

# 28
  • Мнения: 21 201
Още снимки от сета.










Последна редакция: ср, 31 окт 2012, 19:55 от Neidjal

# 29
  • Мнения: 1 786
Привет  Hug Hug Hug

Май ще има засечка м/у Емре и Гюнеш от една страна и Джан от друга. Поне та ми изглежда от снимките от озета  newsm78

Тинче   bouquet


Това е втори фрагмн. Преводът му е на страниците на предната тема  Peace

Общи условия

Активация на акаунт