Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 35
milanova123 ние вече сме си с биберона с по-голямата дупка,т.е. 2ката на МАМ.3ката ще й дойде голяма все още,че мисля че беше за след 4ти месец даже да не беше за след 6ти...
Бюти страхотно заглавие  Heart Eyes

# 16
  • Мнения: 577
Хайде да ви следя, но нещо без настроение за писане.
Днес ще маскирам каката на вещица (тя настоя за това) и да знаете много и отива Simple Smile, а малкото бубе ще бъде тиквичка Simple Smile. Много не го долюбвам този Хелоуин, много ми е насаден, ама като организират маскен бал и е поканена каката - няма как да и откажа.

Много хубави бебоци - Пърпъл, Тайра, Бюти, Екзо и всички други Simple Smile


# 17
  • Мнения: 664
Благодаря, че ми харесвате маймуната!   bouquet
Да бе, Ати, трябваше да сме сътерминички ...  Hug

# 18
  • Мнения: 264
Бютка: СУпер заглавие  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Мерси за хубавите думи за мъниците Heart Eyes
Десисита, Вал е много права, на тортата м/у 10 и 12:00 има много мами с близнаци. Тук, вярно щъркелът много обича да  носи близнаци. Heart Eyes
Весето29: Тази дума какво означава "сътерминички" newsm78 Heart Eyes
Много хубави бебета днес, да са ни живи и здрави на всичките. Нали така, нашите гарчета са най-хубави  Wink Hug

Последна редакция: ср, 31 окт 2012, 12:50 от ek3otu4ha

# 19
  • Мнения: 7
Записче и от мен, Бюти, страхотно заглавие.
val_sm тогава освен да се обадите като ходите по центъра да се организираме Simple Smile
Много сладки бебоци имате  Heart Eyes
И аз ще направя опит да кача снимка Simple Smile
Скрит текст:
Получи се, благодаря Месечинка   bouquet
Мерси и на Блонди за бързия отговор да не се притеснявам Simple Smile

Последна редакция: ср, 31 окт 2012, 14:16 от Desisita

# 20
  • Мнения: 6 704
Хоп и аз тук Heart Eyes
Много готини снимки на готини бебоци Heart Eyes
Лошичка, намери ли рецептата Grinning

# 21
  • Мнения: 664
Ми Екзо, то аз си я измислих, ама мислех, че се разбира ...  newsm78
Исках да кажа, че с Ати трябваше да имаме един и същ термин, а нейният Шушко се появи почти месец по-рано, да са ни живи и здрави!  Hug

# 22
  • Мнения: 264
 ВасетоHug Heart Eyes Да, зацепих..... СъТерминЧки Joy Mr. Green , а видя ли как те прекръстих на ВЕсето, взместо ВАсето  Blush Wink
Десисита   Heart Eyes Много сладко бебче:)

Може някоя от нас да се надене в новите Августинки без да иска и да чака ново бебе през Август. Пу дано това не съм Аз Mr. Green, че както нямам цикъл, си е шубе работата, по-хубаво да знаеш кога си в овулация Mr. Green

# 23
  • Мнения: 7
записче в темичката със страхотно заглажие  Hug

# 24
  • Варна
  • Мнения: 25 236
Запис и от нас Hug
Много сладки бебоци и в тази тема Simple Smile
Десисита, пробвай с този линк:
http://prikachi.com/images/818/5436818j.jpg

# 25
  • Мнения: 98
Добър ден и от мен!
Бюти,страхотно заглавие,а снимките ви са разкошни!
Всички наши бебоци са много красиви Heart Eyes,като ходим по разходки виждам доста бебета,ама не са хубави като нашите Laughing
Препоръчайте ми някакво шампоанче,дето да е с трайна миризма и да ми мирише на бебешко.Досега ползвах на Себамед,едно от Ейвън,ама не ми харесват като миризма,искам хем на чисто да мирише,хем на бебешко.Дрешките на Велизара ги пера с Бочко,страшно хубаво мирише,като простра,цялата тераса мирише,ама шампоанчетата им не струват.Споделете какво ползвате вие.
Хубав ден от мен!

# 26
  • Мнения: 2 697
Нямам никакво време, затова само един скромен запис Embarassed Бютка, мерси за темичката!

# 27
  • Мнения: 7
Препоръчайте ми някакво шампоанче,дето да е с трайна миризма и да ми мирише на бебешко.       
Аз ползвам Sebamed шампоан, много ми харесва миризмата му, доста е нежна.
Мерси, Екзо Simple Smile

# 28
  • Обетованата земя
  • Мнения: 459
Може някоя от нас да се надене в новите Августинки без да иска и да чака ново бебе през Август.
hahaha На мен тоя месец не ми дойде и ММ вика да взимам тест  hahaha(не че ще ми е много смешно... Crazy)
Ивка- пробвай на Бюбхен-шампоан и душгел.  Heart Eyes
Лошичка, подутинката е в ингвиналните гънки, не на коремчето. Абе дали не беше фоликулцеле, като хидроцеле си беше.
Бюти, супер заглавие! На мен последна менструация миналата година ми беше точно днес , а тази година празнувам 3 месеца на дъщеря ми!  Heart Eyes Бързо се случват нещата!  Wink
Наистина всички бебчета са много хубавички, много обичам да ви гледам снимките!  Hug

# 29
  • Варна
  • Мнения: 25 236
Един ухилен малък гащник от мен (много ме кефи да го наричам гащурко, гащник и подобни) Laughing

Скрит текст:



Ама точно най-засмените му снимки ги правя леко размазани  Whistling

Общи условия

Активация на акаунт