ВМ НВХ - част 53

  • 36 444
  • 739
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 425
Относно дизайнерите и избора на анорексични модели,целта е да се създаде чувство на недостижимост и копнеж у средностатистическата жена,която рядко е висока над 175см и тежи около 50 кг,по скоро 45 Mr. Green!Освен това модела не трябва да привлича вниманието върху себе си с някаква красота ,а да изпъква дрехата,която носи.Да не забравяме и зомбиращите списания,пълни с "чудодейни диети",реклами и интервюта с разни звезди и звездички,които допълнително допринасят за масовата самоомраза и униние сред жените ."Правя леки йогистки упражнения и позволявам да се прояви вътрешната ми красота!","пия бутилирана вода вода в големи количества ,рядко съм гладна,ям насила,никога не напълнявам"...не помня всички глупости ,ама са от този сорт. Помня едно интервю с Наталия Водиянова,която разказваше как след раждането на второто си дете е отслабнала до 48 кг,косата и капела с шепи и списанията са се надпреварвали да я снимат за първа корица и да открива ревюта.Когато"напълняла"до 52  кг я отрязали от участие,защото е "дебела"!

# 736
  • Мнения: 7 810
joya радвам се за теб  Hug

не сте много прави за 40-годишните
повечето около мен изглеждат добре,
а тези суперслабите са си естествени такива
дори и диети не спазват

!Diva! темата за позитивното мислене 'се бие' с негативното ти писане
красивите хора и особено жени се разхождат по улиците Peace
и на солети отдавна не съм чувала да отслабва някой   Flutter

# 737
  • Мнения: 564
 Hug
Ахх, точно навреме!
Отивам да пусна новата тема и си оставям за следобед, ако мога да ви изчета  Heart Eyes

# 738
  • Мнения: 2 275
аз разглеждах откъси от Новият Аткинс и дори споменавах тук
по този повод миналата година питах за кестените,които са допустими
бях "сдъвкана" от една съфорумка,която отдавна не пише тук и посъветвана да хапна един банан вместо 3 кестена
ненавиждам бананите и обожавам кестените
накратко:има повече зеленчук,следователно въглехидрати (добри)
и това,което ми хареса е че има разделение по възрастови групи и по цел (отслабване,здраве,поддържане)
и тъй като тук е скъпа,ще изчакам да кажете дали си струва да инвестирам в нея Joy
колкото за как изглеждат жените Thinking
тук,под 50 години ми изглеждат или твърде слаби или твърде дебели
по-нормално ми се виждат по-старите ooooh!
и на плажа така (не говоря за "младеещите" бабета,които "викат" на помощ хирургията Joyте са направо жалки и ...отвратителни Embarassed)

# 739
  • Мнения: 564
И нека продължим дискусиите в

Новата тема

(Леееки модификации съм направила и съм добавила, разбира се, линк към блога на Шоки)
 Hug

Последна редакция: ср, 12 дек 2012, 11:56 от Bobeto

Общи условия

Активация на акаунт