Сладкия салам, как се правеше?

  • 33 315
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 622

Момичета, направих салама  Laughing Сега е в хладилника,но изглежда много добре и е вкусна сместа за него.Ще видим какво ще стане като се втвърди!

Благодаря ви за рецептите! Heart Eyes

# 16
  • Мнения: 903
Аз го правя с чаени бисквити, но слагам 2-3 пакетчета и слагам и стафиди. Ако ми е суха сместа слагам малко вода. Това за локума не го знаех. Супер е тоя десерт Simple Smile

# 17
  • Мнения: 1 564
move][/Аз овалвам салама в пудра захар. newsm74

Последна редакция: нд, 05 фев 2006, 12:25 от ninka

# 18
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 715
Защо никъде не виждам прясно мляко?
Спомням си ,че майка ми слагаше такова.Половината го използваше за да топи в него бисквитите.... а другата...?     newsm78

# 19
  • Откъм Варната
  • Мнения: 1 646
и аз си спомням навремето мойта мама така правеше: правите си сместа за салама и се "опакова" в напоени с прясно мляко цели бисквити и пак в хладилника

# 20
  • Мнения: 5 622
Аз не слагам прясно мляко, защото не ям. Също и суров жълтък не слагам, защото и него не го ям. И въпреки това стана страшно вкусен. НЕ помня вече коя рецепта от гореизброените използвах, но имаше и локум вътре   chef  bowuu

# 21
  • Мнения: 2 550
Аз пък си купих нещо подобно с кокос е май  Grinning
Сигурно и то е вкусно..

# 22
  • Мнения: 1 393
Аз не слагам прясно мляко, защото не ям. Също и суров жълтък не слагам, защото и него не го ям. И въпреки това стана страшно вкусен. НЕ помня вече коя рецепта от гореизброените използвах, но имаше и локум вътре   chef  bowuu

Аз само да ти кажа, че така те "намразих" като я пусна тази тема преди няколко месеца, защото тъкмо бях прясно бременна и естествено суровите яйца бяха (и още са, де) аут, а така ми се дояде и на мен, едната ми баба беше такава майсторка на сладкия салам и веднага се сетих и ми потекоха лигите.   Laughing
Дано ти е станал вкусен този, дето си го направила пък да си хапнеш едно парченце и за мен!  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт