Новите тенденнции за пролет- лято 2006?

  • 4 571
  • 76
  •   1
Отговори
  • Мнения: 648
     Маминки, кажете някоя от вас, ако знае какво ще е модно да се носи като се позатопли, какви сакенца, якета, панталонки и поли, в какви цветови гами! Какви аксесоари! Имам някакви идеи, но ще се радвам на по- пълна информация

# 1
  • Мнения: 3 164
Май си подранила малко Mr. Green и макар да не съм моден корифей Laughing, залагам на червено и сиво като цветова гама Peace и може би същите модели дрехи като есенно-зимния период(дано, че ми допадат)

# 2
  • Мнения: 302
И на мен ми се струва, че червеното ще е на мода

# 3
  • Мнения: 5 622

 Аз имам подозрения за тюркоазеното като цвят!

# 4
  • София
  • Мнения: 6 810
Ако трябва да си призная- още не съм проучила, обаче се заредих с черени аксесоари. А в предположението на БУБА има резон....Тези дни ще видя тенденциите и ще ви кажа, обещавам!!! Peace

# 5
  • Мнения: 4 629
Ей до сега разглеждах пролетните предложения във Вог за пролетни тоалети. Преобладващи като цветове бяха бялото и черното. Повечето дрехи бяха широчки и свободно падащи.  Като дължина - от мини до под коляното (поли,рокли, панталони)
 Ето ти линк за повече подробности;

http://www.style.com/fashionshows/collections/S2006RTW/runwayshows/index.html

# 6
  • Мнения: 4 371
Мен ми е мерак да си купя дънкова пола, но не знам какви кройки ще са модерни пролетта, за това ще почакам.
А за аксесоарите нали знаеш-колкото повече, толкова повече Mr. Green

# 7
  • Мнения: 7 837
Не знам дали това са тенденциите, но са наизкарали доста тюркоазено и цикламено. Якетата и панталоните са с апликации.
Дънковите поли са на парчета, тип камбана, до коляното.

# 8
  • Sofia
  • Мнения: 7 019
Любимите ми бг-производители на бельо пак са в час, вече изкараха на пазара тюркоазеното!  Heart Eyes

# 9
  • Мнения: 1 417
Ще са модерни огнени цветове - червено, оранжево ,жълтото ще е голям хит. Черно и бяло също. Туниките продължават да са актуални. Основно етно мотивите са заложени в колкциите пролет лято. После още, че сега имам работа Simple Smile

# 10
  • Мнения: 5 140
Това с туниките и етно мотивите е много добре, харесвам този стил.

# 11
  • Мнения: 7 186
Любимите ми бг-производители на бельо пак са в час, вече изкараха на пазара тюркоазеното!  Heart Eyes.............

Леле това бельо е страхотно. Heart Eyes
Карен кажи на коя фирма е, че нещо не ми се отваря сайта.

# 12
  • Мнения: 377
Аз някъде четох, че тази година ще се носи и лилаво във всичките му гами, червено и жълто.
Аксесуарите колкото повече и колкото по-цветни толкова по добре.

# 13
  • Мнения: 1 417
...та да си довърша - ще са много актуални късите панталони, като ежедневно облекло /имам едни много супер секси къси гащи, за които мъжа ми казва че са само за плаж, ама сега Grinning/, белите ризи с шевици, бродерии - според мен бяха актуални още от миналото лято, щото  такава си купих септември още. Въобще бялото  ще е със силно присъствие - много го харесвам за лятото. Раето особено за панталони, в колекцията на Кавали гледах и доста карирани дрешки, така че може би и райе и каре.
За цветовете - още тюркоазено, някои земни цветове, като пясъчно, гледах тук таме и лилаво, ама аз не го харесвам Confused
Етно мотивите са взаимствани от Мексико, Африка.
Абе, да обобщя на мен тази мода ми допада Wink. Нямам търпение да отида на шопинг Simple Smile

Последна редакция: вт, 24 яну 2006, 13:55 от mi6i

# 14
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
Дано не бъркам, но мисля че в последното предаване на Огледала казаха, че жълтото ще е много актуално, туниките и полите до, под коляното.
По магазините забелязах, че са напускали обувки, чанти и колани в цвят - тъмна лила Wink 

# 15
  • Мнения: 2 922
Любимите ми бг-производители на бельо пак са в час, вече изкараха на пазара тюркоазеното!  Heart Eyes.............

Леле това бельо е страхотно. Heart Eyes
Карен кажи на коя фирма е, че нещо не ми се отваря сайта.
Наистина е страхотно това бельо! Искам и аз да знам на коя фирма е!  Hug

# 16
# 17
  • Мнения: 648
Благодаря ви момичета, страхотни сте! И аз нямам търпение да пообиколя, исками се и да си ушия нещо  bouquet

# 18
  • Мнения: 7 186

Да, същото е благодаря! Hug

Ето го и сайта. Ама не пише къде имат магазини. Confused

# 19
  • Мнения: 129
АМи можеш да си поръчш от get.bg. Аз мисля да си взема сутиена Thinking

# 20
  • Мнения: 2 109

Да, същото е благодаря! Hug

Ето го и сайта. Ама не пише къде имат магазини. Confused
В София съм виждала бельо на фирмата в "7seconds" май така бяха. Иначе бельото се продава в много магазини за бельо-дори в моя малък град го има. Но тази колекция новата  все още не и аз съм си ги поръчала от Този сайт заедно с един в оранжево комплект пак техен
http://get.gbg.bg/catalog/product_info.php?cPath=449_448_462& … products_id=14380
На мен ми е също любимата фирма за бельо.
Айде чакам и аз тенденциите да кажете-та да съм в крак свремето Laughing

Последна редакция: вт, 24 яну 2006, 16:34 от kote.kote1

# 21
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Мисля си, че ще са актуални лилавото, червеното, жълтото и тюркоазеното.

# 22
  • Мнения: 5 622

 Момичета, това бельо, дето сте дали линк към него е страхотно!
Харесах един комплект,ето този:



Но да ви кажа,че такива гащи,с панделки,не са най-удобното нещо на света.Имам такива подобни от Викториас сикрет и май не стават за всекидневно носене,а за джиджи-биджи са повече като че ли

# 23
  • Sofia
  • Мнения: 7 019
Вече е ясно, че бельото е на Excite.  Grinning
Новата колекция я има в подлеза на Окъжна болница.
Excite има и в един м-н за бельо на Гурко до кръстовището с Раковска.

# 24
  • Мнения: 3 576
Това бельо и мен ме заинтригува Simple Smile

Я кажете като поръчвате през гет.бг и ако не си улучите размера, как става евентуалната замяна???

# 25
  • Мнения: 6 155
Ха...рекламното им лице ми беше съседка  Grinning

# 26
  • Мнения: 7 837
Панделките са много секси и досега не са ми правили проблем откъм отвързване. А и панталоните спасяват положението в такива моменти  Wink

# 27
  • Мнения: 5 622

Ние понеже сме малко на стадния принцип тук във форума и един като покаже нещо и всички се юрваме да имаме същото,та в тази връзка да питам-някоя Варненка да зане къде във Варна има от това бельо?

Панделките са много секси и досега не са ми правили проблем откъм отвързване. А и панталоните спасяват положението в такива моменти Wink

Да, нямам това предвид...имам предвид,че е досадно отвързването и завързването им на всяко посещение на тоалетната  Crazy

# 28
  • Мнения: 7 186
някоя Варненка да зане къде във Варна има от това бельо?

И в Пловдив. Praynig

# 29
  • Sofia
  • Мнения: 7 019
Защо не си поръчате от гет.бг?
Там цените не са оособено различни от тези, по които аз купувам (от подлеза на окр. б-ца).

# 30
  • Мнения: 5 622

 Ми щот не съм сигурна, че ще си улуча размера  Close  По принцип съм 75 C ,а гащите са ми S или M. Всичко зависи от марката на бельото.И размерите ми варират. Най-добре такова нещо да се мери и да видиш дали точно този модел сутиен ти пасва точно на теб! Предполагам, че и другите това ги спира  Thinking

# 31
  • Мнения: 7 186

 Ми щот не съм сигурна, че ще си улуча размера  Close  По принцип съм 75 C ,а гащите са ми S или M. Всичко зависи от марката на бельото.И размерите ми варират. Най-добре такова нещо да се мери и да видиш дали точно този модел сутиен ти пасва точно на теб! Предполагам, че и другите това ги спира  Thinking

Да и мен това ме спира. Понякога ми се е случвало да видя някакво страхотно бельо, обаче след като го премеря нещо да не ми хареса как ми стои, защото съм капризна спрямо сутиените. И аз предпочитам първо да меря.

# 32
  • Мнения: 2 109
Прави сте за това дали ще си улучите размера. И аз не бих поръчала, но имам на фирмата 4-5 комплекта и знам, от кой модел кое ми става и така се ориентирам, те все пак не са толкова  различни.
Точно заради панделките се отказах да поръчам този модел от прашките , не съм сигурна че няма да ме изнервят  Laughing от друга страна ако се окаже като ги пробвам, че много ги харесвам newsm78 Крен моля те обясни ми как да открия магазина в подлеза на Окръжна болница Praynig ама като за човек който не познава добре София. Не знам в чост е Окръжна болница. Даването на адрес ще ми помогне да се ориентирам в bg.map

Последна редакция: ср, 25 яну 2006, 09:10 от kote.kote1

# 33
  • Sofia
  • Мнения: 7 019
Този подлез е на Цариградско шосе. Ако идваш от центъра е спирката след х-л Плиска(с. автобуси 76, 305, 306, 213...) В подлеза има 2 м-на за дам. бельо, този с Excite  е откъм София прес (другият е в половината към Окр. б-ца).
С бг.мап трудно се оправям.

# 34
  • Мнения: 952
ами аз наскоро си поръчах от нета бодичорпогащник и си оцелих размера но това беше защото бодито го даваха уж универсален размер. Аз също много харесах този комплект в тюрк.цвят но незнам как ще се процедира ако не ми стане сутиена. Но мисля да рискувам Mr. Green Mr. Green.Ако не си харесам нищо по нашите магазини като бельо ще си поръчам това и после ще пиша.

# 35
  • Мнения: 5 622

 Кой размер ще поръчаш Сисе?  Thinking А на гащите?От къде си сигурна, че S няма да са ти малки примерно?  ThinkingАз не смея да рискувам.

# 36
  • Мнения: 5 140
Карен, извинявай за въпроса, но какви са цените на комплектите и продават ли се поотделно?
Питам специално за Окръжна.
Страхотни са моделите.

# 37
  • Мнения: 5 622

 Виждам как всички ще се  окомплектоваме с такова бельо  hahaha И ако мъжете ни ни наредят една до друга, няма да могат да ни познаят  Whistling

# 38
  • Мнения: 1 250
Момичета, аз вчера поръчах и днес ми се обади една мадама да ме уведоми, че тъй-като това е от новата колекция, много бързо се е изчерпала и няма да могат да се вместят в обещания срок за доставка #2gunfire и чак  Shocked в петък очакват стока. Каза, че тогава ще ми се обади пак, ама тя не знае горката, че к'вато съм прахосница до понеделник ще съм похарчила парите за нещо друго Crazy Аз поръчах точно размерите, които нося, ако имате търпение до началото на другата седмица, дано тогава дойде комплекта  Praynig да ви докладвам дали отговаря на истината Simple Smile

# 39
  • Мнения: 2 109
ами аз на 31-ви взимам заплата и на 30-ти ще си пусна поръчката-дано имат доставка. Че като питах тук в магазина, който продава тази марка, за тази колекция не са и чували. Казаха когато има тогава-разбирайте юни месец Grinning

# 40
  • Мнения: 2 534
Аз пък за аксесоарите да вметна  Simple Smile
В слънчевите очила , че даже и в диоптричните, на мода е кожата  #Crazy
Всичко що е от кожа , ще е актуално , очила , бижута от кожа и часовници дори , а пък те даже са с косъм  ooooh! , ама са красиви , да знаете  Wink

# 41
  • Sofia
  • Мнения: 7 019
Карен, извинявай за въпроса, но какви са цените на комплектите и продават ли се поотделно?

Az си взех тюркоазеното с полупрозрачна чашка без подплънка и 2 гащи , излезе ми 60 лв. МИсля, че сутиените са към 35, прашка 14, бикина 18, нещо такова си спомням. Всеки модел е с различна цена. Продават се отделно, затова цените не са за комплект.

# 42
  • Мнения: 4 371
Аз пък за аксесоарите да вметна  Simple Smile
В слънчевите очила , че даже и в диоптричните, на мода е кожата  #Crazy
Ти нали беше в оптика? Има ли при вас хубави слънчеви очила? Как са цените? Искам да си взема слънчеви очила, подобни на диоптерните ми може би, не знам още... А като форма на стъклата какво е модерно? Големи, тип маска ли са още или не?

# 43
  • Мнения: 2 109
Аз пък за аксесоарите да вметна  Simple Smile
В слънчевите очила , че даже и в диоптричните, на мода е кожата  #Crazy
Ти нали беше в оптика? Има ли при вас хубави слънчеви очила? Как са цените? Искам да си взема .....
направо сте телепатки момичета Hug
опитвах се преди малко точно за очилата да попитам,но не можех да вляза в бг-мама
Същото и аз като Дуци, искам да питам-маски ли са още модерни-гледам едни тип Кобра ако си ги спомняте,но пак маска - май са хитови?! и цените също ме интересуват? Приемам съвети за магазин/и в София с хубави и актуални модели. така  и така ако ще давам 200-300 лв искам поне да си струва. Проблема при мен е дълго и тясно лице-всичко ми стърчи извън лицето поне с по 4-5 см Crossing Armsтрудно намирам нещо което да ми отива Crossing Arms И как да са кожени-рамките предполагам са кожени-то друго нама какво-айде сега една мама да намери снимков материал да ги обсъдим!
jenia vulovaнай-добре ти като професионалистка ни покажи нагледно най-новите тенденции  bouquet

# 44
  • Мнения: 4 371
Според мен кожените очила са подходящи за зимата, особено тези с космите newsm78
Но знае ли човек... Simple Smile

# 45
  • Мнения: 1 417
Очилата са не точно тип маска, пак са големи широки ...абе като буболечка , сещтате ли се?
kote и аз съм с такова лице и тия очила много не ми пасват, ама миналата год. мерих един модел на моя любимец Кавали, които ми заспаха, като им видях цената обаче... Shocked Най-голямо разнообразие има в оптиката на Алабин - Мега Оптик, а те са и вносители, така че май цените са им добри.

# 46
  • Мнения: 2 534
Почти всички колекции са разни варианти на "бъбрек" , големи с дръжки от лицева кожа , най-скъпите досега , които съм поръчала са точно с кожа и то с къс косъм ( към 350-400 лв) #Crazy
О , да , и да не забравим камъните , всякакви цветове циркони , също и капси .

# 47
  • Мнения: 7 430
Ха...рекламното им лице ми беше съседка  Grinning

Готина е - мен ме кефи, не само бельото, но и цвета на косата и Mr. Green

# 48
  • Мнения: 877
На Алабин ми е любимото място за покупка на очила. Винаги хващам някое страшно намаление. Защото 300-400 кинта за очила не давам. Но има на половин цена, да не говорим че мъж ми взе Smith, за 60 лева. А, аз Romeo Gigli за 100, което си е супер, като видях в нет-а какви цени са сложили. И Ray Ban има на добри цени, да не говорим че има и за деца. Вероятно ги внасят малко нелегално, поне си спомням скандал с единия съдружник. Както и да е, дано има нещо свежо и този сезон.

# 49
  • Мнения: 952

 Кой размер ще поръчаш Сисе?  Thinking А на гащите?От къде си сигурна, че S няма да са ти малки примерно?  ThinkingАз не смея да рискувам.

ами Бубка, ако имат някакъв телефон ще звънна да питам дали ще стане да сменят номера ако не ми стане нещо. А ако не правят такива неща ще пробвам със сутиен 80Б...а за прашките незнам точно Embarassed между S и M  съм и аз, ама май ще се спра на М за по голяма сигурност.  Mr. Green...абе ще видим то или ще се похваля или оплача Mr. Green

# 50
  • Мнения: 2 529
Аз останах с впечатление, че ще е на мода и т.нар. "змийска щампа" , а май и нещо като зеброво. Видях и много готини чанти и колани в сребристо сиво пак с някакви бродерии и шарки по тях  Rolling Eyes
По принцип аз пролетта ще заложа на мръсно бяло, бяло, сиво, светлосиньо и зелено - ми това ми се носи пък  Crossing Arms За лятото може и да включа нещо жълтичко  Party

# 51
  • Мнения: 2 529
A тези чудни сандалки на Маноло Бланик са само за 830 долара  Laughing

Изглежда сребристо и златисто ще е доста модно това лято за аксесоарите (обувки, чанти колани)

# 52
  • Sofia
  • Мнения: 7 019
A тези чудни сандалки на Маноло Бланик са само за 830 долара Laughing

А стига, бе! Такива чехлички 2 сезона се продават из нашите магазини по 20-30 лв.  И какво като са Маноло Бланик , щом остава под петата!  Joy

# 53
  • София
  • Мнения: 6 810
Змийското беше модерно есенно-зимния сезон. Аз лично съм си купила един колан с мот newsm78

# 54
  • Мнения: 2 109

 Кой размер ще поръчаш Сисе?  Thinking А на гащите?От къде си сигурна, че S няма да са ти малки примерно?  ThinkingАз не смея да рискувам.

: между S и M  съм и аз, ама май ще се спра на М за по голяма сигурност.  Mr. Green...абе ще видим то или ще се похваля или оплача Mr. Green
по-добре си поръчай М, повечето, които имам техни са от материя, коята не е най-еластична-така пък не се развличат-което за мен е +. И аз съм между М и S зависи от модела и фирмата, но на тази фирма си взимам М и са ми добре. Дано да са ти добре, че като се навие човек е кофти да не му става после Sad
Карен-благодаря ти за инфото Wink и да те питам , а комплектите в оранжево и кафеникаво-като ги видя на живо хубави цветове ли бяха? Изобщо харесаха ли ти?
За очилата съм се ограничила до 300 лв-повче на давам-и без това малкия може да ги "разчекне" още на 2-та седмица.
jenia vulova-хайде смили се над нас и пусни 2-3 снимки на любимите ти модели Blush
И колко струваха тези Роберто Кавали очила?

Последна редакция: чт, 26 яну 2006, 08:57 от kote.kote1

# 55
  • Sofia
  • Мнения: 7 019
Коте, интересни са, но на мен не ми отива оранжево, нито обичам бельо на райета или карета, затова ги подминах.   Confused

# 56
  • Мнения: 2 534

Даже една снимка не мога да сложа  newsm78  Laughing

Последна редакция: чт, 26 яну 2006, 13:48 от jenia vulova

# 57
# 58
  • Бургас
  • Мнения: 6 434
тук    www.next.co.uk   има интересни неща вкл. и очила

жалко ,че не може да се пазари от БГ

Последна редакция: чт, 26 яну 2006, 15:49 от Galchen

# 59
  • Мнения: 2 109

Даже една снимка не мога да сложа  newsm78  Laughing
http://www.bergdorfgoodman.com/store/catalog/template/catC3.jhtm … at=accessories0b-ето тук поразгледах аз-вижте поне да се ориентираме в цените на световните величия-освен в тенденциите Peace
Избрах се тези ботушки н авеликия Маноло-само за 2350 лв някъде Laughing
http://www.bergdorfgoodman.com/store/catalog/prod.jhtml?itemId=p … at203509cat100012

Последна редакция: чт, 26 яну 2006, 15:18 от kote.kote1

# 60
  • Мнения: 1 809
Актуални модни тенденции за 2006
09 януари 2006 / СЕГА
Каквото и да облечете, стига да е шарено и етно, ще бъдете актуални. 2006 година се очертава като най-пъстрата, която модата ни е поднасяла. 
Като водещи през 2006 г. се очертават жълтите багри. Не се страхувайте да носите от главата до петите лимонения или патешкия нюанс на този цвят. Всички огнени тоналности са също много актуални. При това не става дума само за червеното, оранжевото и жълтото, а за плавното или рязко смесване на тези цветове, имитиращо пламъци. През следващите 12 месеца ще вървят и нестандартните комбинации: на циклама със зелено, на зелено с червено, на електриково с жълто и циклама и т. н.

  bouquet Аз червеното не го харесвам на себе си като цвят  Confused ама ще правя комбинации Wink  шаренко да е  Laughing

# 61
  • Мнения: 4 371
Аз червеното не го харесвам на себе си като цвят  Confused ама ще правя комбинации Wink  шаренко да е  Laughing
Aз пък жълтото, но от кръста надолу защо не Laughing

# 62
тук    www.next.co.uk   има интересни неща вкл. и очила

жалко ,че не може да се пазари от БГ



Този магазин е много хубав наистина и тук масово се пазарува от там, но е за по класически дрехи, а аксесоарите им са най-различни. Нещата са им много добро качество. Аз имам доста неща от там и съм доволна. Учудвам се че не може да се пазари от БГ- доста е глупаво това,губят клиенти така .

# 63
  • Мнения: 4 371
Гледахте ли днес "Огледала"? Имаше страхотни поли. Мисля да си ушия нещо такова, но не знам как да го обясня на шивачката. Някой знае ли как се казва тази кройка? Не е верев, не е на волани, нещо друго ще да е Thinking

# 64
  • София
  • Мнения: 3 693
Гледахте ли днес "Огледала"? Имаше страхотни поли. Мисля да си ушия нещо такова, но не знам как да го обясня на шивачката. Някой знае ли как се казва тази кройка? Не е верев, не е на волани, нещо друго ще да е Thinking

Между другото гледах предаването. Полата, която предлагаха на Радост "да й е в тон с екипчето" и която беше от коприна, чух че кройката е тип балон. Много не ми заприлича на тази кройка newsm78, но може би пада по-тежко плата и затова Rolling Eyes.

# 65
  • Мнения: 2 109
някой получи ли си прословутото бельо - униформа на форума от get.bg

# 66
  • Мнения: 7 186
Ако някой от Пловдив се интересува бельото на "Excite" го има в "Seven seconds". Вчера минах през там, но модела- тюркоаз беше свършил. Sad Дано да заредят пак.

# 67
  • Мнения: 129
някой получи ли си прословутото бельо - униформа на форума от get.bg
аз бях си поръчала от там тюркоазеното бельо, но казаха че в петък ще ми се обадят, но петък мина....днес очаквам пак да се обадят да кажат нещо повече, освен че в момента нямат в наличност от него Thinking

# 68
  • Мнения: 1 250
някой получи ли си прословутото бельо - униформа на форума от get.bg
аз бях си поръчала от там тюркоазеното бельо, но казаха че в петък ще ми се обадят, но петък мина....днес очаквам пак да се обадят да кажат нещо повече, освен че в момента нямат в наличност от него Thinking

И аз така, но вече взех да губя търпение #2gunfire мъж искам, но го искам сега Grinning

# 69
  • Мнения: 2 109
явно тюркоазеното е хит в цяла БГ Joy
аз днес ще поръчвам и значи няма да стане тази седмица

# 70
  • Sofia
  • Мнения: 7 019
прословутото бельо - униформа на форума

ДОбре, че е бельо, а не горна дреха и половиниките няма да ни знаят, че сме еднакви!  Joy Joy

# 71
  • Мнения: 521
някои знае ли какви бански ще са модерни? smile3506

# 72
  • Мнения: 2 109
току що си получих и двата комплекта бельо-тюркоазения и оранжевия
доволна съм
всичко ми става, харесват ми и ми ги доставиха за 2 дни Peace
а за банските-ми аз си купувам модел дето да ми отива-независимо каква е модата-съобразявам се с тялото си

# 73
  • Мнения: 5 647
Свежите цветове са актуални както за пролетта, така и за лятото-  розово, цикламено, блезо зелено, синьо и жълто.

# 74
  • Мнения: 2 109
........"Талията вече втори сезон си е на нормалната линия. Съветът на топ-специалистите за разкроените панталони е: "изхвърлете ги". Пролетта пристига с експлозия от цветове и женственост. Поли, рокли, романтични блузи с волани... Прави индигови дънки с бяла блуза с жабо. Актуалната кройката на панталон е права, силно следваща линията на тялото и бермуди (те заместват полата в традиционния костюм с пола). Модните цветове са червено, оранжево и златно (цветовете на Огненото Куче, честита Нова Година, между другото, по Китайския календар). Най-актуалния детайл при дънките е апликацията на череп с кръстосани кости на задните джобове (няма как, снима се поредното продължение на "Карибски пирати" Simple Smile). Пестеливците да извадят класическите прави дънки от гардероба и да добавят пиратския знак на задния джоб. Разхитителите, внимавайте. Пазарът реагира сравнително мудно (благодарение на верните поклоннички на ниската талия) и дори "Гап" предлага дънки с ниска талия и опсипани с пайети. Много лошо, много миналия сезон... "...........
Цитат от друг форум дано ви е в полза

# 75
  • Мнения: 612
Не мога да не споделя това с вас,тези бижута много ме впечатлиха, обожавам тези прекъснати пръстени.   bouquet

http://www.forzieri.com/usa/deptb.asp?l=usa&c=usa
http://www.forzieri.com/usa/deptb.asp?l=usa&c=usa
http://www.forzieri.com/usa/deptb.asp?l=usa&c=usa&dept_i … d_id=84&ads=1
http://www.forzieri.com/usa/product_view.asp?l=usa&c=usa& … =&id_valore5=
и другите ....

# 76
  • Мнения: 8
Това бельо и мен ме заинтригува Simple Smile

Я кажете като поръчвате през гет.бг и ако не си улучите размера, как става евентуалната замяна???


Няма проблем да се смени с друг размер, само че ако искаш да не плащаш нова доставка трябва да отидеш до офиса им.

Общи условия

Активация на акаунт