С каква мелодия звъни вашият телефон?

  • 56 622
  • 306
  •   1
Отговори
# 255
  • Italia
  • Мнения: 1 059
Много съм щастлива с новия рингтон   Heart Eyes

# 256
  • София
  • Мнения: 3 761
Някой може ли да ми помогне  PraynigМного ми харесва песента от подписа ми,но не мога да я намеря в МП3 формат,само музиката,без клипа за да си я сложа като мелодия за звънене на телефона ми....Ако ме разбрахте...

# 257
  • Мнения: 16
Някой може ли да ми помогне  PraynigМного ми харесва песента от подписа ми,но не мога да я намеря в МП3 формат,само музиката,без клипа за да си я сложа като мелодия за звънене на телефона ми....Ако ме разбрахте...
http://www.musitrend.com/Kizomba%20AFROTANGO%20Mil%20Pasos--mp3--lIwuoupEYF8.html
Има бутон "convert to MP3" Става, дръпнах си я в копма

# 258
  • Пловдив
  • Мнения: 13 604
Някой може ли да ми помогне  PraynigМного ми харесва песента от подписа ми,но не мога да я намеря в МП3 формат,само музиката,без клипа за да си я сложа като мелодия за звънене на телефона ми....Ако ме разбрахте...
дай ми имейл да ти пратя мп3  Peace

# 259
  • София
  • Мнения: 3 761
Супер,благодаря ви! Hug

Последна редакция: пн, 28 апр 2014, 11:50 от Магика

# 260
  • Мнения: 82
От днес с това -

# 261
# 262
  • София
  • Мнения: 3 761
Бихте ли ми помогнали?Някой беше качил една джипси песен,която много ми хареса,но прегледах цялата тема и съм я пропуснала...а не ми се рови отново...

# 263
  • София
  • Мнения: 18 793
Five finger death punch-Bad company и Bruce Dikinson-tears of the dragon

# 264
  • Мнения: 2 447
В момента с тази

Някъде след 15сек

# 265
  • Мнения: 39
Дрррън - Дръъъън

Все едно звъни телефон от преди 20 години:D

# 266
  • Мнения: 176
Моята мелодия:


Напоследък ми се иска да я сменя, но не съм решила с какво. Проблемът е, че много харесвах тази песен преди, а сега вече не ми носи никакво удоволствие да я чуя.

# 267
  • София
  • Мнения: 3 272
Музика на Хенри Манчини. Сменям. Днес е Пинко розовата пантера, а до преди няколко дни Лунна пътека от филма Закуска в Тифани.

# 268
  • София
  • Мнения: 4 144
Звъни с най разпространената мелодия на Нокия. Сега ще поразгледам и ще сваля някоя от вашите.

# 269
  • София
  • Мнения: 9 362
My funny valentine - Frank Sinatra

Общи условия

Активация на акаунт