Лидл ::19::

  • 58 634
  • 733
  •   1
Отговори
# 180
  • София
  • Мнения: 478
Мисля,че не е промоционална.Цената беше 7 лв или 7.50 .

Благодаря  Hug


И за да не е спам да добавя, че много ми хареса от италианската седмица Горгонзолата, кантучините с бадеми, доматения сос със сирене (непикатния), а по принцип от асортимента им ми харесва доматеният сос с риган/босилек, шунката twinner, гръцкия кашкавал, бутертестото, моцарелата. Хареса ми и хайвера с шаран, но малко ме притеснява съдържанието, като вкус обаче е супер Peace

Купих и от балсамовата глазура, но все още не съм я пробвала. Ако някой има подходяща рецепта Grinning

# 181
  • София
  • Мнения: 329
Дали някъде има още от този уплътнител в София по това време, много ми трябва  newsm78 На Бакърена фабрика е свършил, на Сливница се чудя дали въобще да ходя, там всичко свършва първо Rolling Eyes

В магазина на Сливница преди половин час имаше около 20-тина, че и повече лайсни- и бели, и кафяви.
Мен ме притеснява това двойно залепващо дали ще издържи  Rolling Eyes

# 182
  • софия
  • Мнения: 25 461
Дали някъде има още от този уплътнител в София по това време, много ми трябва  newsm78 На Бакърена фабрика е свършил, на Сливница се чудя дали въобще да ходя, там всичко свършва първо Rolling Eyes

В магазина на Сливница преди половин час имаше около 20-тина, че и повече лайсни- и бели, и кафяви.
Мен ме притеснява това двойно залепващо дали ще издържи  Rolling Eyes
Издържа и още как. Нашето от преди 2 години не е мръднало. То и няма причина де не издържи - нито има натиск върху него, нито нищо. Само си стои на вратата Wink

# 183
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
Включвам се с дългоочакваната дегустация-сравнение между двата ликьора Куин Маргот.




Вечерта протече напоително и в компанията на други лица и напитки. От направеното сравнение изводът, до който достигнах, е:

*старото Куин Маргот /на снимките в ляво/ е с по-високо съдържание на сметана и съответно по-леко като вкус.
Различават се не само по външния си вид /дори цветът на напитките е различен/, но и по съдържанието и най-вече вкуса /вторият - Куин Маргот - традиционалният, е по-остричък ..... малко, но се усеща/.

ПП - бях единствената на масата с две чаши. Оправдах се с мисията да проведа експеримент.

Последна редакция: чт, 08 ное 2012, 15:48 от `ТуиГ

# 184
  • Мнения: 22 867
На мен стария Куин Маргот определено ми харесваше повече. Свършваше за нула време, а новият стои и се чудя къде да го сложа, че да не ми заема място в хладилника. Най-често на сладолед, в сладкиши, няма да се хвърли, но не ме привлича, като стария, и слава богу, че съвсем щях да се алкохолизирам.  Grinning

# 185
  • Мнения: 3 825
Такива ликьори има и в Пени и в Кауфланд, а и в Била, но не съм сигурна много, защо не проверите, може там да са от стария вид.

# 186
  • Мнения: 1 240
Инка, на мен пяната за коса не ми хареса.

# 187
  • София
  • Мнения: 478
Благодаря ви, сдобих се с така желаните уплътнители Hug Сега остава да ги отрежем и сложим Crazy

# 188
  • Столицата на "Второто българско царство"
  • Мнения: 249
Да похваля "Ловджийския салам" на Pikok (0,5кг/6,99лв)  Peace

# 189
  • Варна
  • Мнения: 10 790
Опитах тази сутрин на закуска кашкавала Чуден - не е лош.

А деликатесните пастети от 0,88 лв в правоъгълни кутиийки добри ли са?

# 190
  • Мнения: 1 314
Дю, и на мен. Съвсем малко сложих и не съм впечатлена. Ще я подаря на една съседка, преди малко се сетих че жената няма много възможности за такива глезотийки и дори ще се зарадва...

# 191
  • София
  • Мнения: 329
Момичета някоя от вас дали си е купила от олекотените завивки, които са 200 на 220. Гледам от едната страна са с полар. Дали са хубави? Не са от сегашна промоция, но видях изостанали в нашия магазин та им се чудя.

# 192
  • Пловдив
  • Мнения: 40 776
Момичета някоя от вас дали си е купила от олекотените завивки, които са 200 на 220. Гледам от едната страна са с полар. Дали са хубави? Не са от сегашна промоция, но видях изостанали в нашия магазин та им се чудя.

На каква цена са и само този р-р ли има?

# 193
  • София
  • Мнения: 329
Цената е 49 лв и само такъв размер видях, но мен и само този ме интересува.

# 194
  • Бургас
  • Мнения: 384
На това попаднах днес в мрежата и понеже много се хвалеха плодовите млека на ЛИДЛ да имате едно на ум.
Скрит текст:

Общи условия

Активация на акаунт