Лидл ::19::

  • 58 893
  • 733
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 2 175
Благодаря за споделената рецепта ! Ще се пробва !
А ми хрумна,че може да се ползва и за канелоните.

# 226
  • гр.Варна
  • Мнения: 1 052
запис

# 227
  • Русе
  • Мнения: 7 092
Купувала съм само бутер-тестото от 1,19 лв за 500 гр. Разточвам го с дебелина около 3 мм(не мога да кажа с точност). Гледам долу-горе да стане с квадратна или правоъгълна форма. Режа на квадратчета, а всяко едно квадратче на две - на триъгълниче. Слагам на едното триъгълниче плънка или колбас и затварям отгоре с другото, притискам плътно по краищата и пека в предварително загрята фурна. Не мажа с нищо отгоре.

Да попитам - лака за коса хубав ли е. За пяната разбрах, че не става. Всъщност на мен ми трябва само за едно напръскване косата на дъщеря ми. Ще правим прическа за рожденния ден. Дали ще ни свърши работа  newsm78

# 228
  • 1st floor
  • Мнения: 9 175
Каква е цената на лака? И аз ще чакам отзиви, че ми трябва, ама много, много рядко...и за това не ми се дават пари... Laughing
Шунката Прага заслужава ли си да се пробва? newsm78 Не съм купувала до сега...

# 229
  • Мнения: 1 314
И лака и пяната бяха към 2 лева. Може би трябваше да взема най-силно фиксиращата пяна, аз взех зелена, тройка, FIRM HOLD.

# 230
  • Мнения: 1 722
Каква е цената на лака? И аз ще чакам отзиви, че ми трябва, ама много, много рядко...и за това не ми се дават пари... Laughing
Шунката Прага заслужава ли си да се пробва? newsm78 Не съм купувала до сега...

За тая цена не ми се мисли какво съдържа.Последната подобна беше с 62 процента месо.Другото можем само да гадаем. Laughing

Да кажа, че в 9 маслените бисквити в Бургас на Транспортна бяха свършили.Дано да заредят още.

# 231
# 232
  • Мнения: 8 348
За тая цена не ми се мисли какво съдържа.Последната подобна беше с 62 процента месо.Другото можем само да гадаем. Laughing

Да кажа, че в 9 маслените бисквити в Бургас на Транспортна бяха свършили.Дано да заредят още.

В тази месото е 70%, ние я харесваме. Кой Лидл се води на Трнспортна, защото ако е този до гробищата - имаше бисквити, преди малко взех.

# 233
  • Мнения: 1 722
Да, за него говорих.Значи са заредили.Супер!:)

# 234
  • Мнения: 8 348
Да, за него говорих.Значи са заредили.Супер!:)

Забравих да кажа - не са на мястото си, а в кашони срещу колбасите.

# 235
  • Русе
  • Мнения: 7 092
Лака за коса е 2,69 хлв. онзи ден имаше само тройка, който е за боядисани коси. Днес вече имаше четворка за обем и петтица са суперсилна фиксация. Струва ми се, че този силния ще и задържи прическата. newsm78
Купих пилешко филе, което беше 2 вида - на Градус и другото румънско. Извадих късмет - последната тарелка на Градус беше за мен.  Simple Smile  
Взех и Мексико микс, да не остана назад Laughing. Но я ми кажете как го приготвяте? Вкъщи домочадието такива неща не яде и до сега не съм купувала само заради мен.
Бисквити и в Ловеч нямаше в 11 часа.
Нямаше обаче и шпек "Стара планина" Sad Дано само са се изчерпали наличностите, че вкъщи само такъв шпеков салам влиза.

# 236
  • София
  • Мнения: 2 031
Взех и Мексико микс, да не остана назад Laughing. Но я ми кажете как го приготвяте? Вкъщи домочадието такива неща не яде и до сега не съм купувала само заради мен.

Аз го приготвям с ориз и парченца пилешко филе,
нещо като ориз по китайски. Сварявам ориза в
голямо количество подсолена вода, след което
изцеждам водата и измивам ориза за кратко със
студена вода. Запържвам дребните късчета филе,
изваждам ги от тигана, след това запържвам леко
микса и накрая към него добавям ориза и месото.
Разбърквам няколко пъти и ястието е готово. У нас
много се харесва този вариант.
Днес имаше всичко в овчакупелския магазин от
промоциите на супер събота. Взех от пилешкото
филе и го нарязах на пържолки, които сега мариновам,
а после ще изпека на скарата.

# 237
  • Мнения: 1 817
Да попитам за руло какво ще препоръчате - може и някакъв кекс... newsm78

# 238
# 239
  • София
  • Мнения: 176
Да попитам за руло какво ще препоръчате - може и някакъв кекс... newsm78

Вкъщи този е сред любимите ни.

Общи условия

Активация на акаунт