Халит Ергенч и новата продукция "Великолепният Век"( Muhteşem Yüzyıl) тема 46

  • 53 674
  • 775
  •   1
Отговори
# 645
  • Мнения: 342
дали разбрах правилно ,но май Афифе каза на Хюрем ,че Халвет между Сс и Фирузе йок!?????

 И аз така го разбрах,По-напред в темата бях писала,че не е виждал татоса,защото нищо не са правили Mr. Green


и за толкова време как не забременя това Фирузе!
Това би било чудесно ,но тя за по-принцип ли е имала предвид "йок халвет" .. ако е така ..какво толкова правят СС с Ф  newsm78 ,егати стиховете .. и целувките ,  той съвсем е "изкукуригал" ,ако хем с нея нищо ..хем с Хю нищо.. затова е така напрегнат напоследък значи  Laughing

# 646
  • Мнения: 460
Жалко..много жалко ,че Хюрем ще използва това дете в интригите си .....и това е майка на пет деца....язък!

 Laughing Спокойно,няма да го използва,просто ще го върне на майка му и баща му! Peace  Laughing

 Joy Joy Joy

# 647
  • Мнения: 1 064
Постъпката на султана в четвъртък през нощта беше наказание за Хюрем. Извикал е Фирузе по времето, когато трябваше да дойде Хюрем, и я е отпратил веднага, след като тя си е тръгнала. Фирузе схвана обидната за нея ситуация и затова се направи на нахакана и поиска от Хюрем да изпълни клетвата си и да се отрови, тъй като е загубила облога (а облогът беше: ако Фирузе докаже, че любовта между Хюрем и Сюлейман е приключила, Хюрем ще изпие отровата, ако не - обратното, Фирузе ще я изпие). Хюрем й отговори, че няма нищо доказано, защото не е имало халвет, а Фирузе я затапи, че двамата със султана ще имат още много четвъртъци. Общо взето надговаряне, но и двете бяха наясно с реалната ситуация.
Относно Нигяр: Нигяр поиска от Ибрахим да я омъжи за Рустем. Той се върна вкъщи и уреди въпроса с жена си. Щом съобщиха на двамата за плановете, Рустем първо попита Нигяр тя ли е поискала да ги оженят. Тя отрече и му каза: видя ли, аз нали ти казах, че ще искат да се отърват от нас.

# 648
  • Мнения: 2
Жалко..много жалко ,че Хюрем ще използва това дете в интригите си .....и това е майка на пет деца....язък!

 Laughing Спокойно,няма да го използва,просто ще го върне на майка му и баща му! Peace  Laughing

А дали това ще е добре за детето?Сюлейман ако реши ще ги унищожи и тримата... Sad

# 649
  • Мнения: 0
дали разбрах правилно ,но май Афифе каза на Хюрем ,че Халвет между Сс и Фирузе йок!?????

 И аз така го разбрах,По-напред в темата бях писала,че не е виждал татоса,защото нищо не са правили Mr. Green


......... или СС е остарял???

# 650
  • Мнения: 342
Жалко..много жалко ,че Хюрем ще използва това дете в интригите си .....и това е майка на пет деца....язък!

 Laughing Спокойно,няма да го използва,просто ще го върне на майка му и баща му! Peace  Laughing
Подкрепям ,това бих направила и аз. С един куршум всички ще натръшка.. Party и то с добро дело  Peace
СС не мисля че ще посегне на това невинно дете.

# 651
  • Мнения: 460
B l a n k a  bouquet  bouquet  bouquet

# 652
  • до най слънчевия бряг
  • Мнения: 1
Жалко..много жалко ,че Хюрем ще използва това дете в интригите си .....и това е майка на пет деца....язък!

Не виждам нищо лошо да го "използва "   редно ли е Хатидже да го крие от майка му ????  
Можеше да ги отпрати  двете  далеч ,далеч  а тя ги раздели и  заповяда да убият майка му
И това е постъпка на жена  ,загубила дете
 ooooh!
Кое  е  по лошото в случая ?

# 653
  • Мнения: 9 785
За пропусналите серията Peace

http://ddizi.com/izle/37973/Muhtesem-Yuzyil-72.-Bolum.htm

Ясно се вижда ,че този колаж е на Надето...но гъркините си лепнаха логото newsm78

# 654
  • Мнения: 896
Значи за Хюрем-майка на 5 деца е непростимо да върне детето на майка му ( или там както беше казано да го използва за интригите си), а за Хатидже-майка на 4 деца(родени ли не) е абсолютно простимо да откъсне едно дете от утробата на майка му и да го  скрие!? Нещо не Ви разбирам логиката? С един аршин различни мерки изкарвате!!!!

# 655
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
свърши ли серията  Rolling Eyes

# 656
  • Мнения: 342
Постъпката на султана в четвъртък през нощта беше наказание за Хюрем. Извикал е Фирузе по времето, когато трябваше да дойде Хюрем, и я е отпратил веднага, след като тя си е тръгнала. Фирузе схвана обидната за нея ситуация и затова се направи на нахакана и поиска от Хюрем да изпълни клетвата си и да се отрови, тъй като е загубила облога (а облогът беше: ако Фирузе докаже, че любовта между Хюрем и Сюлейман е приключила, Хюрем ще изпие отровата, ако не - обратното, Фирузе ще я изпие). Хюрем й отговори, че няма нищо доказано, защото не е имало халвет, а Фирузе я затапи, че двамата със султана ще имат още много четвъртъци. Общо взето надговаряне, но и двете бяха наясно с реалната ситуация.
Относно Нигяр: Нигяр поиска от Ибрахим да я омъжи за Рустем. Той се върна вкъщи и уреди въпроса с жена си. Щом съобщиха на двамата за плановете, Рустем първо попита Нигяр тя ли е поискала да ги оженят. Тя отрече и му каза: видя ли, аз нали ти казах, че ще искат да се отърват от нас.
Благодаря  bouquet
Така значи..ах Нигяр все ги мътиш едни..
Халвет не е имало значи само в дадения четвъртък ,нали?! А не по-принцип..ей..успокоих се ,че СС още си е в ред  Laughing

# 657
  • Варна
  • Мнения: 10 710
Значи за Хюрем-майка на 5 деца е непростимо да върне детето на майка му ( или там както беше казано да го използва за интригите си), а за Хатидже-майка на 4 деца(родени ли не) е абсолютно простимо да откъсне едно дете от утробата на майка му и да го  скрие!? Нещо не Ви разбирам логиката? С един аршин различни мерки изкарвате!!!!
newsm10 newsm10 newsm10 newsm51 smile3525

# 658
  • Мнения: 9 785
БЛАНКА newsm51 БЛАГОДАРЯ ЗА ПОЯСНЕНИЯТА Hug

# 659
  • Мнения: 0
Жалко..много жалко ,че Хюрем ще използва това дете в интригите си .....и това е майка на пет деца....язък!

 Laughing Спокойно,няма да го използва,просто ще го върне на майка му и баща му! Peace  Laughing
Подкрепям ,това бих направила и аз. С един куршум всички ще натръшка.. Party и то с добро дело  Peace
СС не мисля че ще посегне на това невинно дете.
Е крайно време е и на нашата улица да изгрее слънцето.
Как искам да видя физиономията на Ибрахим.... newsm48
А за Нигяр нали ви казах,тази е луда,Рустемчо направи грешка като я стисна за гръкляна...

Общи условия

Активация на акаунт