Пазаруване от miniprix.bg - 8

  • 35 836
  • 741
  •   1
Отговори
# 630
  • Мнения: 608
http://www.miniprix.bg/produkt/1000415/
 
Здравейте,днес получих тези ботушки много съм доволна ,някой знае ли каква е марката HAZEL
може ли да кажеш дали си отговярт   bouquet

# 631
  • Мнения: 608
Ботушите на Stork Steps, последно умалени ли са или не. Някой ми отмъкна 36, като изпразниха кошницата и сега съм хванала 37.Казвайте, ако са умалени да поръчвам, да не ми отмъкнат и тях  Praynig
farf, какво ще кажеш, заслужават ли си? Ти си разбирач  Hug

може ли да кажеш кой са ботушите   bouquet

# 632
  • Мнения: 18
http://www.miniprix.bg/produkt/1000415/
 
Здравейте,днес получих тези ботушки много съм доволна ,някой знае ли каква е марката HAZEL
може ли да кажеш дали си отговярт   bouquet

Да отговарят си ,но са пролет /есен от вътре са с текстил,подметката и от външната страна е естествена кожа.

# 633
  • Мнения: 156
aniK, Always_in_love,  bouquet ще ги мисля още малко. aniK, ти ботуши на марката имаш ли? Дали с дебел чорап няма да са ми добре  newsm78
EmoMM, тези са

# 634
  • Sofia
  • Мнения: 4 509
Ботуши нямам - имам балеринки и имаХ сандали. Балеринките са леко широки, на дължина са ми ОК (и аз съм 36ти номер). От ботушите имаше 36 и черни и кафяви, според мен не бързай, а дебни твоят си размер Peace
Направих си труда да прочета повечето коментари в Амазон - къде видяхте, че са умалени. Моите сандали бяха тези - невъзможни за обуване, защото нямат закопчалка, само едно неразтегливо ластиче. Аз все пак ги обух и самата обувка ми беше широка при пръстите - прочетох подобен коментар и за други.
Не знам дали някой не се бърка с Esska от javari темата, за които всеобщо е мнението, че са умалени  Rolling Eyes

# 635
# 636
  • Мнения: 1 875
Първа поръчка без дефекти и всичко ми харесва и става smile3559


, Road Footwear  newsm78, 38 номер, изглеждат да бъдат удобни, отговарят си, и за широк крак биха били добре.


, Jennyfer, 38 размер, принципно нося 36, нарочно взех по-големи -  отговарят си, умерена еластичност, платът е леко kato промазан, но не точно Crazy Не ме бива в определянето на материи.


, Alcott, много голям, уютен и мекичък Heart Eyes


 Banana Republic, XL, точно като размер,  одобри се.

# 637
  • на морето
  • Мнения: 1 397
И този страхотен панталон-взех си 40,защото нямаше 38 като си викам,че ще го стесня,но ми е доста голям-и него ще връщам.Идва си с коланчето на Сър Оливър.
http://www.miniprix.bg/produkt/88229/
С тази поръчка ударих на камък Sick

Доди, моля те би ли дала размер на талия и ханш  Hug.
Разбира се,заповядай:Талия-44,ханш-50 Hug

# 638
  • Мнения: 165
и аз с отчет: мислех,4е са по-високи,не заслужават 65лв,ама сигурно ще си оставя
 cache cache,много тънък памук-направо като тензух. заради розовото не я поръчвах,обаче е страхотна:-) 29,99Е
 хубава е,неизвестна марка eldys п.п. и тя обратно-въобще не се разтяга деколтето и много трудно се облича
 dpam
 не се разтяга ми е по-дълъг,направо като туника-заминава обратно
 прословутите тх и те обратно-големи са ми,корави имат нещо изцапано по кожата.

Последна редакция: сб, 10 ное 2012, 20:47 от vin4o

# 639
  • София
  • Мнения: 813
Dodi благодаря   bouquet, не са и за мен.
Държа в коша днес 41 от Щъркеловите стъпки, чудих се умувах, няма да ги пускам, ако някой ги иска да се обади да му ги пусна
Опитаха се да ми изтрият от кошницата, но успях да си ги върна  Mr. Green.

# 640
  • Мнения: 43
С описанията са много зле  #2gunfire

http://www.miniprix.bg/produkt/103789/

 newsm78

# 641
  • Варна
  • Мнения: 357
Ботушите на Stork Steps, последно умалени ли са или не. Някой ми отмъкна 36, като изпразниха кошницата и сега съм хванала 37.Казвайте, ако са умалени да поръчвам, да не ми отмъкнат и тях  Praynig
farf, какво ще кажеш, заслужават ли си? Ти си разбирач  Hug
Ама какъв ти разбирач Laughing, аз ако ги знаех нямаше цял ден да се чудя кой номер да пусна и дали да пусна Whistling На мен ми дай линк да дебна - грешка нямам Mr. Green
Днес са много активни с изпразването на кошниците - цели 3 пъти ме изненадаха, а това никога не е било Crossing Arms

Последна редакция: сб, 10 ное 2012, 20:05 от farf

# 642
  • Испания
  • Мнения: 206

, Alcott, много голям, уютен и мекичък Heart Eyes

Колко е дълъг шала,че на снимката ми се вижда малък  newsm78 Трябва ми жълт за жълтите кубинки  Mr. Green

# 643
  • Мнения: 1 875
pepina1965, шалът е дълъг 180 см и е широк 34 см. Peace

# 644
  • София
  • Мнения: 32
днес са много активни с изпразването на кошниците - цели 3 пъти ме изненадаха, а това никога не е било Crossing Arms
ХабЦЕлЮтно Mr. Green , аз от вас се научих да си пазя за известно време разни нещица и днес точно за два часа всичко ми беше изчезнало Crossing Arms
А направи ли ви впечатление /понеже съм на вълна чанти/ , че  от снощи  всички нови модели , вкл.  естествена кожа ,  изчезнаха от сайта ? ...

Общи условия

Активация на акаунт