Евтините неща, от които сме доволни - 14

  • 77 793
  • 736
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 3 249
Благодаря за новата тема!  bouquet

Да ми препоръчате някаква дълбоко почистваща маска за лице?

# 16
  • София
  • Мнения: 1 626
Кажете някой шампоан, от който няма да ми се омазняват корените толкова бързо, и да с имия косата през ден.  Rolling Eyes

# 17
  • При елфите ...
  • Мнения: 2 044
Кажете някой шампоан, от който няма да ми се омазняват корените толкова бързо, и да с имия косата през ден.  Rolling Eyes

Аз, ей на този съм хвърлила око, ама не е в категорията на евтините продукти. Сега съм си взела от същата серия почистващия шампоан против пърхот, тук в темата бяха писали за него, че е доста ефикасен.

# 18
  • Мнения: 371
Търся си пилинг за лице ( изключвам Лидълския и  Христина)  Wink

# 19
  • Мнения: X
Кажете някой шампоан, от който няма да ми се омазняват корените толкова бързо, и да с имия косата през ден.  Rolling Eyes

Аз, ей на този съм хвърлила око, ама не е в категорията на евтините продукти. Сега съм си взела от същата серия почистващия шампоан против пърхот, тук в темата бяха писали за него, че е доста ефикасен.




Страхотни са шампоаните на Давинес. В старата тема писахме за този против пърхут. Действа безотказно. Аз използвах и някакъв за изтощена и омазняваща се коса и той беше мн хубав.

# 20
  • Мнения: 888
За тази тема - червилата и балсамите на Еssence.

# 21
  • Мнения: 318
И аз да се включа в темата, има едни много хубали лентички за пермахване на черни точки от носа на Purederm. Много са добри, а и са наистина много евтини 3-4лв.

http://www.google.bg/imgres?start=361&um=1&hl=en&sa= … ,r:83,s:300,i:253

# 22
  • Мнения: 98
To4e, много ти благодаря!!!

# 23
  • Мнения: 66
To4e, и аз с въпрос, какво кокосово масло? Гледам има на "Икаров", течно. И в кутия, магазин "Зоя".
Благодаря за отговора.

# 24
  • София
  • Мнения: 372
Днес зяпах кремове, но всички все с нещо вредно. Да разбирам ли, че трябва да търся с глицерин, а не с вазелин?

# 25
  • Мнения: 807
Да добавя крема за ръце с йогурт на Био фреш, само за 1.50, а е страхотен. Ето този

http://www.biofreshstore.com/en/products/product-series/yoghurt- … newing-75-ml.html

# 26
  • Пловдив
  • Мнения: 1 158
влизам да похваля Sudocrem
http://apteka.framar.bg/30016388/%D1%81%D1%83%D0%B4%D0%BE%D0%BA% … 5%D0%BC-60-%D0%B3

ползвам го като дневен фото защитен крем/има най високия според мен процент съдържание на Цинк в състава си което е естествена фото защита/, след като след цяло лято мазане с какви ли не скъпи Еко , Био и дрън дрън кремове кожата ми е в ужасно състояние със запушени пори и нови петна
От повече от месец ползвам през нощта кремове с ретин А или гликолова киселина , а този Судодерм ползвам за дневен - еми най накрая се видях с нормална кожа  Peace

И на фона на цените на 'хубавата' фото защитна козметика , цената на този крем е просто смешна

# 27
  • Мнения: 21
To4e, и аз с въпрос, какво кокосово масло? Гледам има на "Икаров", течно. И в кутия, магазин "Зоя".
Благодаря за отговора.

Ани, това на Икаров е много малко като количество и според мен с доста лошо качество. Преди години си бях взимала за козметични цели за една маска за коса, спомням си, че беше една малка бяла кутийка и миришеше на нещо старо.
Аз ползвам едно, което може да се поръча в Ибей, ако ви се занимава, а още по-лесно някой ако живее в държава, в която има хранителен Tesco магазин: засичала съм го в Англия и Унгария, аз мойто съм го взела от един огромен магазин за азиатски храни на една гара в Германия.  Mr. Green Mr. Green Mr. Green  
http://www.tesco.com/groceries/Product/Details/?id=256412443

Ето го, показвам само, но не изпадайте в шок моля ви, продава се за 1,69 английски паунда, в България го видях за 32 лева, което си е точно над 13 паунда, а аз моето го купих за 3 евро от Германия.

Това, което е много по-хубаво като качество, е ето това:

http://bilki.bg/index.php?m=320&lang=1&cat_bilki=29892&a … &bilki_p=1767

Моля забележете колко струва в американския сайт, от който пазарува половината БГ мама хранителни добавки за деца и възрастни (има специална тема):  Mr. Green Mr. Green Mr. Green


http://www.iherb.com/Nature-s-Way-EfaGold-Coconut-Oil-Organic-16-oz/4567

10, 07 долара по днешния курс на БНБ са точноооо 15-16 лева, нашите го продават за 38 до 45 съм го виждала. Както виждате, ние сме страната на ниските цени отвсякъде  Mr. Green Mr. Green Mr. Green
В американския сайт има 6 долара доставка за малките поръчки и май е безплатна в момента за над определена сума, ама дори доставка да платите 10 лева наши пари, пак излиза да кажем 25 лева, къде са 42  Shocked Shocked Shocked


По принцип ако ви трябва само за жабурене, същият ефект според мен ще има, ако си намерите шарлан, това е студено пресовано слънчогледово олио, сусамово масло, масло от гроздови семки и разни такива. Има ги дори в Пикадили някои, не са скъпи. В другия форум "Земя назаем" пък пише, че само с шарлан се постигал здравословния детоксикиращ ефект на метода с жабуренето. Пак според тях, ако четете надолу в коментарите на линка, който пуснах по-рано "Oтстраняване на отрови в организма със слънчогледово олио" хората си лекуват с жабурене доста сериозни състояния на принципа, че на гладно по време на жабуренето чрез слюнката за 10-15 минути се отделят токсините и се изхвърлят.  Мога да кажа само, че аз издържам по 15 минути някъде и наистина от чисто бяло, при изплюването кокосовото масло вече е с доста по-тъмен цвят. Явно се извлича освен оцветяванията по зъбите и разни други гадости от тялото. Само  трябва да се внимава да се жабури с малко количество, за да не се задавите или да поглъщате. Според същите тези хора от "оня" форум, те са маниаци на тема здраве имайте предвид  Mr. Green Mr. Green, изобщо дори 1 капка не трябва да се внимава да не се гълта, защото след 10-15 минути в устата вече е наситено с доста отровички.  Laughing Laughing

Просто аз съм се запасила с кокосово уж за козметични цели, обаче ми дойде мазно и ще го изжабуря, после ще докладвам.  
Отделно, че кокосовото се яде със здравословна цел, стават страхотни маски за коса, колко е полезно, върху себе си още не съм видяла, защото както казах, го ползвах досега несериозно.  

  bouquet  bouquet

# 28
  • Мнения: 0
Сенките на Ruby Rose за цената си са супер. А кремове с мед на Арома в ДМ и Карфур няма. Някакви идеи къде може да ги има?

# 29
  • София-в сърцата на моите деца
  • Мнения: 1 729
Кауфланд Peace

Общи условия

Активация на акаунт