Евтините неща, от които сме доволни - 14

  • 77 763
  • 736
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 318
Момичета искам да ви попитам дали някой от вас е пробвала масло от магарешки трън/бодил, защото четох много добри отзиви за него (въстановява косата и я прави старахотна), но колкото и да го търся никъде не го намирам. Ако сте го ползвали или знаете къде се продава ще съм ви много благодарна Simple Smile

# 31
  • в.преслав
  • Мнения: 242
Търся си пилинг за лице ( изключвам Лидълския и  Христина)  Wink

 Аз си смилам ориз и с него си правя пилинг.Другото,което ползвам е пилинг ръкавицата"Рая".

# 32
  • София/Горна Оряховица
  • Мнения: 274
За пилинг - може и луфа. Направо се остъргвам с нея  Crazy Blush .

# 33
  • Мнения: 19
RAL77, я кажи повече за пилинг ръкавицата"Рая" Grinning Grinning Grinning
Иначе и аз подкрепям за люфата Боряна, както и пилинг с утайка от кафе; или захар с малко зехтин (дори става с тоалетно мляко вместо зехтин). Аз веднъж пробвах странната комбинация, защото нямах зехтин и ефектът беше 2 в 1 - кристално чиста кожа+много мека, нежна и хидратирана Wink

# 34
  • Мнения: 892
Момичета искам да ви попитам дали някой от вас е пробвала масло от магарешки трън/бодил, защото четох много добри отзиви за него (въстановява косата и я прави старахотна), но колкото и да го търся никъде не го намирам. Ако сте го ползвали или знаете къде се продава ще съм ви много благодарна Simple Smile
Имам приятелка, която преди години получила косопад- голямо голо петно на главата. Майка й варила отвара от магарешки бодил и поливала главата й след къпане. Не можах да повярвам, защото има невероятна коса- гъста, лъскава и здрава, без да полага абсолютно никакви грижи за нея в момента. Но масло не знам откъде може да се намери... newsm78 Другото, което ми хрумва е да се направи маслен извлек или пък да се пробва с отвара. Ако намериш нещо- свиркай  Wink  bouquet

# 35
  • Мнения: 2 216
MAMA GALQ къде се мажиш с този судокрем /аз го ползвам само за дупето на детето/ Rolling Eyes

# 36
  • Мнения: 3
Минавам да похваля дневен крем на Елеа за нормална кожа в кутийка, ето този:
Скрит текст:
Странно защо, снимки нв нета няма  Rolling Eyes
Имаше още за мазна и за суха кожа. Този, който аз си взех, попива много бързо, хидратира и е добра основа за един сериозен слой Colorstay  Crazy Недостатък е, че на фирмата дистрибуцията май не им е от силните страни. Аз лично го открих кремчето случайно, докто бях на гости в Пловдив, в едно квартално козметично магазинче. Цена - 5 и нещо.

Също така останах много доволна от балсама за коса Velnea с маслинови листа, който мисля Боряна препоръча в предишната тема. Аз ползвам профи козметика за коса, но понеже мия всеки ден, гледам винаги да имам и някой по-лек, масов балсам, с който да редувам, иначе ще се разоря  Embarassed

# 37
  • Мнения: 6 214
Стига де, 5 и нещо за Бг крем, дано поне наистина да са хубави, че те ги изравниха с вносните.  Peace

# 38
  • на село
  • Мнения: 33
MAMA GALQ къде се мажиш с този судокрем /аз го ползвам само за дупето на детето/ Rolling Eyes

и на мен ми е любопитно Peace

# 39
  • Мнения: 77
Напоследък съм доволна от това:
за почистване на околоочен грим,много хубаво мирише и не дразни очите.Цената е 3 и нещо Mr. Green

# 40
  • Бургас
  • Мнения: 12 811
Напоследък съм доволна от това:
за почистване на околоочен грим,много хубаво мирише и не дразни очите.Цената е 3 и нещо Mr. Green
Аз също много го харесвам,купих си го в комплект с крем и тоалетно мляко за 9 и нещо,т.е по 3 и нещо на продукт и за тази цена е разкош,не знам ароматът на натурални съставки ли се дължи,но е много приятен ,освежаващ и ободряващ,а кожата ми е чудесна

# 41
  • Край морето... при пясъка и сините вълни
  • Мнения: 7 030
Напоследък съм доволна от това:
за почистване на околоочен грим,много хубаво мирише и не дразни очите.Цената е 3 и нещо Mr. Green
Аз също много го харесвам,купих си го в комплект с крем и тоалетно мляко за 9 и нещо,т.е по 3 и нещо на продукт и за тази цена е разкош,не знам ароматът на натурални съставки ли се дължи,но е много приятен ,освежаващ и ободряващ,а кожата ми е чудесна

Още един глас +

# 42
  • В къЩи.
  • Мнения: 2 189
Да се запиша и аз в темичката,като кажа,че днес си взех медното кремче на Арома. Ако не ми понесе на лицето ще си го измажа,на шията и деколтето.  Grinning

# 43
  • София
  • Мнения: 2 148
влизам да похваля Sudocrem
http://apteka.framar.bg/30016388/%D1%81%D1%83%D0%B4%D0%BE%D0%BA% … 5%D0%BC-60-%D0%B3

ползвам го като дневен фото защитен крем/има най високия според мен процент съдържание на Цинк в състава си което е естествена фото защита/, след като след цяло лято мазане с какви ли не скъпи Еко , Био и дрън дрън кремове кожата ми е в ужасно състояние със запушени пори и нови петна
Как успяваш да го размажеш върху лицето? Този, който аз имам, е страшно гъст и оставя плътен бял слой. Бях го купувала за детето като беше по-малко.

# 44
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
влизам да похваля Sudocrem
http://apteka.framar.bg/30016388/%D1%81%D1%83%D0%B4%D0%BE%D0%BA% … 5%D0%BC-60-%D0%B3

ползвам го като дневен фото защитен крем/има най високия според мен процент съдържание на Цинк в състава си което е естествена фото защита/, след като след цяло лято мазане с какви ли не скъпи Еко , Био и дрън дрън кремове кожата ми е в ужасно състояние със запушени пори и нови петна
Как успяваш да го размажеш върху лицето? Този, който аз имам, е страшно гъст и оставя плътен бял слой. Бях го купувала за детето като беше по-малко.

Цинкът не изсушава ли кожата  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт