В очакване сме на ритничета от МАЙските мъничета!

  • 23 898
  • 731
  •   1
Отговори
# 675
  • София
  • Мнения: 4 884
http://www.boozho.com/my_video.php

Мерси,момичета,вече ги гледах сто пъти Heart EyesЧакам и вашите в най-скоро време!

# 676
  • Мнения: 42
Анализиращ се , много вълнуващо Heart Eyes!

Анум  Hug - кураж и сила, мила!

StefyD , къде си в Лозенец и аз съм там нейде? Между другото разписвала съм се в Юнки 2011, но за съжаление беше за кратко.

# 677
  • София
  • Мнения: 43
Срещу музея Земята и хората съм. Ти на близо ли си? Simple Smile Познат ми е ника ти - ето от къде.

# 678
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
http://www.boozho.com/view.php?v=8e8be8d7

Оф,препотих се,дано съм успяла Rolling Eyes

Мон,малко са се подсигурили май с тези хапове при теб,ти не беше ли с нормален хемоглобин,за какво ще пиеш ферофолгамма Thinking

Перфектно си се справила Heart Eyes Браво на момъка  Heart Eyes Много е яко да можеш да си го гледаш бебчето когато ти се прииска  Grinning

Моят хемоглобин беше 117, обаче това беше преди месец и малко някъде, мързи ме сега да търся точно. През това време имах доста зацапвания и не съм яла много като хората, та си знаех, че ще е паднал още. Понеже ми е отпаднало в последно време и тия вируси съвсем ме изцедиха, днес си пуснах по моя инициатива нова кръв и беше 107. Аз си познавам организма и знам, че така се движи, и предния път беше така. Задържах го доста време и влязох да раждам с подобна стойност. Така че не се шашкам, но вече е добре и да попия малко желязо. Какъв запек става от него, а какъв стомах боли ... ама какво да се прави.
Поради същата причина ми каза, че е добре да пия и витамини. Взех си Пренатал за 1 месец.
А нутри-маг защо ми вдигна дозата не разбрах, не се виждаха контракции и аз не съм усетила ... Thinking

# 679
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
Срещу музея Земята и хората съм. Ти на близо ли си? Simple Smile Познат ми е ника ти - ето от къде.

Сега да не се окаже, че се познаваме с теб  Grinning
Аз живях около 7г на бул."Св. Наум", до х-л "Хемус".

# 680
  • София
  • Мнения: 43
Срещу музея Земята и хората съм. Ти на близо ли си? Simple Smile Познат ми е ника ти - ето от къде.

Сега да не се окаже, че се познаваме с теб  Grinning
Аз живях около 7г на бул."Св. Наум", до х-л "Хемус".

Светът е малък Simple Smile. Аз съм от 2009 г. тук.

# 681
  • Мнения: 41
За всички Варненски мами. Първа среща утре в 14ч в Годзила-Гранд МОЛ. Ще се радваме да се съберем повече от трима човека. До утре!

# 682
  • Мнения: 4
http://www.boozho.com/my_video.php

Мерси,момичета,вече ги гледах сто пъти Heart EyesЧакам и вашите в най-скоро време!



 Това беше най-прекрасното нещо, което съм виждала наскоро в темата  Hug
 Абе, ей лозенецки фръцли  Stuck Out Tongue Winking Eye  Hug  Mr. Green Аз пък бях три години на квартира в Люлин  Mr. Green
 Варненските мами, да пратите поздрав на морето   bouquet
 Да ви похваля моя любим съпруг- в петък ще ме води на предпремиера на "Зазоряване 2" (колкото и да ненавижда цялата "сага"  Mr. Green )

Последна редакция: ср, 14 ное 2012, 21:00 от Анум

# 683
  • Мнения: 385
Анализиращ се, браво, момъка много шавлив Heart Eyes Всъщност това е 3д, нали? Embarassed
jasi6, благодаря за насоките за БХС-то Peace
Хубава вечер и спокойна нощ от мен Hug

# 684
  • София
  • Мнения: 4 884
Ами,Старлайт,на мен ми казах,че е 4Д,нали е триизмерно изображение в реално време,би трябвало да си е 4Д ThinkingА най-хубавото беше,че въобще не очаквах че ще има такова,че чак снимки,видео Laughing
Мон,не си предтсавям да взимам нещо,което да запича още ooooh!Имам предвид желязо.И без това стомахът ми нещо не е редовен EmbarassedНо щом ти е паднал толкова хемоглобина в рамките само на месец,почвай,няма начин Confused

# 685
  • Бургас
  • Мнения: 6 470

 Абе, ей лозенецки фръцли  Stuck Out Tongue Winking Eye  Hug  Mr. Green Аз пък бях три години на квартира в Люлин  Mr. Green
 

А така те искам  Heart Eyes Hug

 4470 /не намерих фръцкаща се иконка, затова тази /

  Flutter  Joy

В кой Люлин? Mr. Green И от там имам познати  Sunglasses

Да кажеш после как е филмът, че и аз съм им фен, въпреки че авторката не блести с кой знае какво писателско майсторство и стил. Кефи ме нещо във всички тези книги и филми и това е Mr. Green И браво на ТМ Wink

Стефи, не сме се засекли, аз по-рано си тръгнах Mr. Green

Мон,не си предтсавям да взимам нещо,което да запича още ooooh!Имам предвид желязо.И без това стомахът ми нещо не е редовен EmbarassedНо щом ти е паднал толкова хемоглобина в рамките само на месец,почвай,няма начин Confused

Не ми говори, като ми се случи да отида както трябва до тоалетната и коремът ми така се прибира, че почти не си личи, че съм бременна. А през другото време стърчи ... смятай за какво иде реч  ooooh! А сега съвсем не знам, ще се запася с Лактулоза и така, какво да правя, на фона на всичко друго, направо бял кахър ми е  Mr. Green
Поздрави на момъка ти от мен  Heart Eyes

# 686
  • Мнения: 4
А така те искам  Heart Eyes Hug

 4470 /не намерих фръцкаща се иконка, затова тази /

  Flutter  Joy

В кой Люлин? Mr. Green И от там имам познати  Sunglasses

Да кажеш после как е филмът, че и аз съм им фен, въпреки че авторката не блести с кой знае какво писателско майсторство и стил. Кефи ме нещо във всички тези книги и филми и това е Mr. Green И браво на ТМ Wink


 Ех, Мон...мислих си, че все нещо ще се намери да не сме на едно мнение, нооо не би  Mr. Green  Hug Абсолютно мисля, че Стефчето Майеркова хич не блести с гениалност, първият филм беше откровено странен, третият претупан и т.н....обаче кефят си ме и толкова  Heart Eyes С New Moon: The Score, ( и с Еня, Ера, Енигма и Исихия) си лекувам безсънието, много нежна и красива музика Simple Smile Тийм Джейкъб и тийм Джаспър и Алис  Heart Eyes А пък в Люлин съм живяла...ехееее от 2004 до 2007 г., преди сто години  Crazy
 Аз пиех Феро-Фолгама с първата ми бременност и няма такъв запек  #Crazy Киви на гладно, пробиотици, и хомеопатия му е майката  Hug
 Ей сега ще сложа на Анализиращ се синьо щъркелче Simple Smile Ако пропускам някой да свирка  Whistling
 
 

# 687
  • Мнения: 44
момичета,на мен започна мн да ми личи,а не ям мн,даже по-напред се оплаквах,че нямам апетит...месо не ми се яде,кисели краставички които преди мн ги обичах,сега не ми се ядат и мн др неща... най-мн ми се яде мандарини,аз винаги съм ги предпочитала,радвам се че тук съм заобиколена с гори от мандарини,портокали и лимони...
всички ми казват,че щом имам коремче ще е момиче има ли нещо вярно???

# 688
  • Мнения: 326
Не мисля, че всички тези "признаци" като по-голям корем, нагоре, надолу..повръщане, не знам си какво..са признак за пола на бебето.
Аз също имам корем, чудя се дали да не го снимам и да ви го покажа.Чудя се дали наистина е от бебето или просто си е шкембе  Laughing Много ми прилича на шкембе, но не мога да го глътна  Laughing Даже ММ казв,а че му приличало на бирено коремче..и едни любовни дръжки заформям.
Тичах сутринта да си хвана 5-цата и усещах как задника ми ме тегли някак  Joy 
Ох по нощите се изпокарах с майка ми  ooooh!Говорили сме 2 часа(буквално) по телефона и много жестоко се изпокарахме. Направо ме изкара извън кожата ми и мисля следващите дни да не и говоря. То аз си знам, че тя не е човек, който се извинява та вероятно ще сме си дълго време скарани, защото аз също не мисля да и отстъпвам на наглостите и простотиите пък.
Ей така като раста и все повече я опознавам не само като майка, ами и като човек..и толкова повече баща ми ми става любимец.
 
 Анализиращ се , страхотен е малкия мишок..от сега му личи, че е хубавец  Laughing Има едно такова носле..и гледах за пишката, но много не я различавам.

# 689
  • в пералнята
  • Мнения: 1 031
Добро утро в този мрачен ден.  Hug
Анализиращ се, тоз твоят младеж много срамежлив бре - само си крие личицето с ръчички и се върти. Много е готин.  Hug

Мон, и аз така като теб - корем имах, докато не ме ощастливи едно разстройство.  hahaha JoyБоже за какви неща говоря вече. Ама такъв запек ме гони отново, че не е истина.   Crossing Arms

Анум, може ли и мен да ме посиниш.  Crazy

Общи условия

Активация на акаунт