Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 506
Тили си има Вероника, 2600, 45 см!!!! И двете мадами са супер Heart Eyes

Оф, трудно ми е от таблета, исках горе да е в цвят.

Гери, а това по типа на годишен отпуск ли е? Защото на ММ му казали, че се превежда отНоИ и е само според осигурителния доход (който при него несъвпада с реалния) .... опасявамсе, че го мотат. Ако има някой линк с по -подробни обяснения,дайте плз
 Hug Hug

МЕЦИ   bouquet  bouquet  bouquet

# 16
  • Мнения: 19
Меци с това заглавие ме върна назад във времето, един от най-хубавите ми дни......... верно беше март, видях двете чертички и се гушнах в мъжо ми...... с насълзени от щастие очи..... Hug  loveuuu

Времето така бързо лети..., ето че дойде месецът в който ще раждам....... Wink

Момичета, не знам за вас.......... но мен от няколко дни ме тресе едно такова приятно настроение Mr. Green като се сетя, че два дни след термина ми съм рожденичка /възможно е и беба да е на моята дата/, после таткото е рожденик на 1 декември..... , а и наближават празниците.......... newsm51 1dating    Kissing Heart
Обожавам коледните и новогодишни празници, всичко заедно около масата, цялото семейство.......
Представям си тази година колко хубаво ще бъде, най-хубавата ни Коледа.......
Ще украсявам елхата с още по-голяма радост, ще има много подаръци......, а най-хубавия подарък ще е с нас, до нас, в прегръдките ни......... newsm07

Дано успея да ви предам моето настроение, а за всички ни пожелавам едни прекрасни празници следващия месец, с живи и здрави бебчета, с много усмивки, положителни емоции.....

знам, че е рано....... но пожелавам на всички ни едни прекрасни празници през следващия месец, здрави бебчета, много усмивки, прекрасна трапеза с вкусотии и коледна пита......., чудна елхичка с много подаръци...........  loveuuu 1dating newsm07 Tada ........топлота, уют....., вечери до камината, наслаждавайки се на пухкавия сняг, който ще пада вън............   bouquet smile3524 размечтах се.................

а как ми се пийва червено винце с мъжо....... на свещи... luvbed  Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green
ехххххххххххххххх...............

# 17
  • Шоколандия
  • Мнения: 123
Мециии, заглавието направо ме умили. Наистина си спомних трепетите, когато видях двете чертички, които към настоящия момент усилено ми посиняват ребрата, а може би до седмица- две..... ще ми напълнят къщата  Rolling Eyes Стана ми едно носталгично за времето, което като че ли мина като миг. Спомних си първите пърхания, бълбукания, ритничета..... и сълзите ми потекоха.

Лусита, честита радост и от мен!
Имаме ли новини от Монси или от Тиливанили? С Експланет също какво се случва?

ПП: Еее докато се разпиша и ето че дошли добрите новини! Облаче, поздрави двете дами, пожелавам скорошно и бързо възстановяване на мама и бързо наддаване на малката Вероника!

# 18
  • Мнения: 19
Ето, че имаме още една госпожица!!! Да е жива и здрава малката Вероника!!!  bouquet

puphi и аз като теб се просълзих......... , че и колко чудо изписах.... Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 19
  • В къщурката на хълма на феите
  • Мнения: 10 981
Облаче не мотат мъжа ти, точно това е регламента - изплащане от НОИ с база подадения при тях осигурителен доход Peace
Тили честито! да сте живи и здрави и двечките с малката госпожица Hug Hug

момичета, ако още някой се обади да пита дали съм родила и вече ще убия някого, честно ви казвам .. адски е досадно .. все едно, ако родя мога да го скрия, баси Crossing Arms Crossing Arms Crossing Arms

# 20
  • Варна
  • Мнения: 483
Браво на Тили - вече се бях протеснила всичко ок ли е  Rolling Eyes

Облак, "бащинството" си е отпуска и се изплаща като такава от НОИ - т.е. 80% от месечното възнаграждение (върху което осигуряват таткото). Реално ще вземе по-малко парички. За съжаление не го мотат- така стоят нещата Sad  В някои фирми дават бонус за родено дете, което до някъде компенсира по-ниската заплата, но то си е фирмена политика....

Меци, днес си мислех да ви споделя същото. От няколко дни имам атака от близки и далечни познати - подпитват да не съм родила. В началото реагирах спокойно, но то вече дразни баси! Даже мисля да си сложа съобщение във ФБ, че термина ми е на 26ти и когато и да родя ще го споделя веднага, така че моля без ежедневни въпроси "ти кога ще раждаш" или "как си- да не роди вече".


Последна редакция: вт, 06 ное 2012, 21:02 от //Герито//

# 21
  • Мнения: 1 705
Синя птичка Честита кукличка!!!  bouquet Hug При Димова ли ражда?! Охххх, аз се моля да си изчакам термина, не че не искам да си видя бебка, но ме хваща все по-голям страх......  Sad

Да, с нея. Взех я с мен на път към болницата и стоя до мен през цялото време и 2 часа след като родих.

Честито бебе Вероника! Да е жива и здрава!

# 22
  • Шоколандия
  • Мнения: 123
Мец, и другите с досадни познати, май е време да си изключим телефоните до следващо нареждане. Аз толкова търсена, колкото съм последната седмица, не съм била никога. Хем съм обещала, че родя ли, поне във фейсбук що ги уведомя всички! Кой знае, като родя после пак ще ме забравят.

# 23
  • В къщурката на хълма на феите
  • Мнения: 10 981
Облаче иииилиии пъъък мъж ти официално ще се води в бащинство, а неофициално ще ходи на работа и неговия шеф ще му плати на черно, ако успеят да се уговорят така разбира се Peace
Пуфи или ще ни забравят или ще звънят да питат какво прави бебето Mr. Green

# 24
  • Мнения: 2
тили честита дъщеричка. да ти е жива и здрава, а на теб бързо възстановяване
меци   bouquet

# 25
  • София
  • Мнения: 131
ох, явно всички ни тормози отново едно и също - атаките от всички "ама ти не роди ли вече? Кога ще раждаш" .. .е па кьорави ли сте? да виждате дете? Кога, кога - дай пари и още ей сега на момента ще ти го родя ей тук на пред тебе ...
рррррр  Twisted Evil

Надявам се момичетата да ми простят, че споделям, но толкова много от вас питат за тях и ги мислят .. особенно нашата Монси .. то и аз я мисля де ... Малко след 15 днес са я вкарали за спешно секцио - бебка била много голяма. От тогава нямам новини от нея, предполагам ще имаме инфо от нея утре. На Експланетчето секциото предстои утре. Лично на мен не ми излизат от главата и двете, много се моля за тях. Като имам някакви новини - ще споделя   Praynig

# 26
  • Мнения: 5 173
Запис!
Мецани, благодаря за темичката.
А знаете ли тези 15 дена бащинство как се изплащат? На съпруга ми му казали, че се изплащат като болничен.
И понеже стана дума за болничния, питах в темата за майчинството счетоводно и там ми казаха да очаквам изплащане на 45-дневния към края на този месец, началото на др. На вас така ли ще ви го изплатят?

# 27
  • Шоколандия
  • Мнения: 123
Момичета, срам ме е, но ще ви призная нещо. Преди малко с мъжа ми вечеряхме и аз се насвиних като за последно. Изядох салатка и половина, отделно вечеря и десерт. Няма нужда да ми задавате въпрос дали дишам - почти. И от около 30-тина минути се почнаха едни лееекинки контракцийки. Не мисля, че са сериозно, но просто си се представям как отивам "препълнена" да раждам и колко продукт ще има за "вътрешната промивка" Crazy Затова сега отивам да полегна, че хем ме наболява, хем нямам накъде да смачкам всичката тази храна в корема си  Blush Mr. Green hahaha

# 28
  • Varna, Bulgaria
  • Мнения: 148
Да са живи и здрави всички новоизлюпени бебочковци, много да радват мамите и татковците!!!!
  bigdance2

Аз да ви попитам нещо. Спрях магнезия от 2-ри и контракциите ми намаляха като честота и като усещане са доста по-силни, но пък не са болезнени. От тогава също започнаха и менструалните болки - веднъж на ден за около 5 мин. Та въпроса ми е нормално ли е?
Малко глупаво звучи като го прочетох, но..... още малко съм бременна и да се оправдавам още мога  smile3503

И мен днес страшно много ме изнервиха с тези коментари: "Айде няма ли да раждаш?, Колко време ще го криеш и т.н."
Вече обмислям да казвам, че съм родила да видим тогава какво ще почнат да питат  Laughing

# 29
  • Мнения: 1
Честито на мамите гушнали вече своите слънца! Да са им живи и здрави!

Меци темичката е супер, направо ме умилява  Hug

Общи условия

Активация на акаунт